" اگر به دنبال پیشرفت و رشد در فضای مجازی برای کسب و کارتان هستید، حتما با تیم هم سایت مشاوره رایگان داشته باشید. "

ساخت تیزر تبلیغاتی و تیزر های تبلیغاتی تلوزیونی


هم سایت ساخت انواع تیزر و تیزر تلوزیونی با بالاترین کیفیت ممکن، شما میتوانید با هم سایت برای ساخت تیزر های تبلیغاتی و تیزر های تلوزیونی از خدمات هم سایت بهره لازم را ببرید برای مشاهده تعرفه های ساخت تیزر تبلیغاتی و قیمت انواع تیزر تلویزیونی بر روی لینک زیر کلیک نمایید و یا از راهنمایی های کارشناسان هم سایت بهره ببرید.

مشاهده تعرفه ها و هزینه ها و توضیحات کامل

تیزر تبلیغاتی

تیزر ویدئویی یکی از پر کاربردترین رسانه های ویدئویی برای تبلیغات می باشد، امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و صنعت ویدئو مارکتینگ یکی از جذابترین روشهای بازاریابی برای اغلب کسب و کار های اینترنتی می باشد ، تیزر تبلیغاتی به هدف معرفی برند و تبلیغات مورد استفاده بیشتری قرار می گیرد و اغلب کسب و کار های کوچک و بزرگ برای معرفی هر چه بهتر خود در بین سایر رقبا و تبلیغات در رسانه هایی مانند تلوزیون و اینترنت ساخت تیزر های تبلیغاتی را برای استفاده به عنوان تیزر تبلیغاتی تلویزیونی ایجاد می کنند، مهمترین رکن در ساخت تیزر های تبلیغاتی خصوصاً اگر قصد استفاده از آن در رسانه هایی چون تلوزیون را داشته باشید باید برای ساخت تیزر خلاقیت و ایده جذابی ارائه دهید تا بتواند بر روی ذهن مخاطب تاثیرگزار باشد، تیم همسایت تا به امروز توانسته با بهره گیری از تیم فنی خود در زمینه ساخت و تولید تیزر های تبلیغاتی تلوزیونی کارهای با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه بدهد و حداکثر رضایت مشریان خود را داشته باشد.
سریعتر مطالب صفحه ساخت تیزر های تلوزیونی تبلیغاتی را بخوان
تیزر تبلیغاتی هم سایت

تعرفه ها و پکیج های ساخت تیزر های تبلیغاتی تلوزیونی هم سایت

تیزر تلوزیونی هم سایت

راهنمای ساخت تیزر های تبلیغاتی

تیزر های تبلیغاتی هم سایت

راهنمای تبدیل بیننده به مشتری با تیزر های تبلیغاتی

ساخت تیزر هم سایت

راهنمای اختصاص مدت زمانی که باید برای یک تیزر تلوزیونی موثر در نظر گرفت

ساخت تیزر تبلیغاتی هم سایت

راهنمای ایجاد کمپین های موفق با تیزر های تلوزیونی

ساخت تیزر های تبلیغاتی هم سایت

راهنمای استفاده از تجهیزات مدرن در ساخت تیزر

تیزر های تبلیغاتی چگونه ساخته می شوند

امروزه ساخت تیزر عای تبلیغاتی به یکی از محبوبترین خدمات برای کسب و کار های محتلف تبدیل شده است، تیزرها با‌توجه به مدل دید و فهم ذهنی هر مخاطب ساخته می شود و همیشه تلاش می‌شود تا از تمام عناصر و عوامل در دسترس برای گذر از فیلترهای ذهنی و دیداری یک مخاطب استفاده شود. هر چقدر یک تیزر تبلیغاتی ذهن مخاطب را بتواند درگیر کند، خب صد در صد بازخورد خوبی را نسبت تیزری که اصلا در ذهن مخاطب هیچ چیزی را ایجاد نکرده دارد. از یک سو رقابت در بین تیزرهای تبلیغاتی با توجه به فراگیر شدن این موضوع در همه رسانه ها مخصوصا رسانه های تلویزیونی و ماهواره ای سختی زیادی را به همراه دارد. به حدی که در دنیای امروز روزانه شاهد صدها تیزر تبلیغاتی در تلویزیون و رسانه های دیگر هستیم.
تیزر تلوزیونی

ویژگی های مهم یک تیزر تبلیغاتی موثر برای کسب و کار

هر تیزر برای تاثیر گزاری بهتر باید تعداد ویژگی های منحصر به فرد داشته باشد تا بتواند در ذهن بیننده را درگیر تبلیغات کند، در زیر تعدادی از این ویژگی ها را خواهیم گفت:

1.در ساخت تیزر، انتقال معنا و مفهوم باید خلاقانه و حرفه ای باشد.
2.زیبایی تیزر برای فهم دقیق مخاطب خیلی خوب و موثر هست.
3.سرعت انتقال مفاهیم در یک تیزر کوتاه بهتر از یک تیزر طولانی هست.
4.یک تیزر تبلیغاتی خوب میتونه ساده و گاهی بی کلام باشه.
تیزر های تبلیغاتی

مراحل ساخت تیزر های تبلیغاتی به چه شکل است

تمامی مراحل ساخت یک تیزر از حساسیت بالایی برخوردار هستند که قصور در هر مرحله می‌تواند نتیجه کار را تا حد قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهد، شناخت مخاطب در تهیه و تولید تیزر تبلیغاتی خیلی مهم هست. به همین دلیل در مراحل ابتدایی ساخت تیزر، آشنایی در جنس و شخصیت بیننده جزء مراحل اصلی و در نهایت شناخت کامل از نوع فعالیت برای به دست آوردن نتیجه مثبت لازم هست. بعد از کامل شدن مرحله‌ی آشنایی و شناخت مخاطب و فعالیت به ساخت سناریو و در نهایت فیلم‌برداری انجام می شود، بعد از این مراحل تیم تولید وارد مراحل تدوین، دوبله و آهنگ‌سازی می‌شود.فراموش نشود که تمام این مراحل، قبل از تولید باید توسط شناخت از مشتری تأیید شده باشد، انتخاب موسیقی باید با برند هماهنگی داشته باشد. همچنین دوبله، صداگذاری و تدوین نیز باید هم‌راستا باهم شکل بگیرند. عزیان میتوانند برای سفارش ساخت تیزر های تبلیغاتی با کارشناسان هم سایت در ارتباط باشند.

کاربرد های تیزر های تبلیغاتی تلوزیونی

امروزه تیزر های تبلیغاتی یکی از پرکاربرد ترین وسیله های بازاریابی برای اهداف مختلف می باشد، که اغلب کسب و کار ها برای مصرف های شخصی و سایر فعالیت های روزمره از آنها استفاده می کنند. در زیر به تعدای از کاربرد های مهم تیزر های تلوزیونی اشاره خواهیم کرد:

1.یکی از پر کاربرد ترین اهداف ساخت تیزر های تبلیغاتی استفاده از آن برای تبلیغات و معرفی محصولات می باشد
2.تیزر های تبلیغاتی میتواند در بیلبورد های تبلیغاتی شهر برای اهدف تبلیغات مورد استفاده قرار بگیرند
3.تیزر ها میتواند برای گزارش گیری از کاریای یک سازمان میتواند مورد استفاده قرار بگیرد
4.اغلب تیز های تبلیغاتی در نمایشگاه ها و سمینار های علمی مورد استفاده قرار می گیرند
5.از کاربرد های تیزر های تلوزیونی، مورد استفاده در سالن های انتظار می باشد
6.یکی از مهمترین کاربرد های تیزر استفاده از آن در کنفرانس ها می باشد
7.مورد استفاده در رسانه های ملی و اینترنتی برای اهداف تبلیغاتی
8.یکی از موارد مهم کاربرد های تیزر فیلم های آموزشی می باشد

تیزر های تبلیغاتی چگونه باعث تبدیل بیننده به مشتری می شوند

عموما ساخت تیزر تبلیغاتی شامل سه مرحله اصلی پیش از تولید، تولید و پس از تولید است. لازم به ذکر هست در ساخت و تهیه تیزر تبلیغاتی، ایجاد سناریو یا فیلمنامه، انتخاب بازیگران، فیلمبرداری، صداگذاری، تدوین و... از جمله اقداماتی است که در تولید یک تیزر تبلیغاتی خوب و ایده آل انجام می شوند. به‌شدت رقابت در ساخت تیزر تبلیغاتی در ایران و خیلی از کشورهای جهان زیاد شده است امروز بسیار اتفاق می‌افتد که تیزرهای تبلیغاتی جذاب و حرفه‌ای خود تبدیل به مزیت رقابتی بین شرکت ها شده و عاملی برای جذب مشتری می شوند. پس همیشه به یاد داشته باشید که تیزرهای ساخته شده باید به قدری جذاب و اثرگذار باشند که خود تبدیل به مزیت رقابتی شرکت شوند تا بازخورد مناسبی را بگیرند. تیم هم سایت با داشتن کارشنسان مجرب در زمینه ساخت تیزر و تیزر های تبلیغاتی و تلوزیونی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
ساخت تیزر

انواع مدل های تیزر های تبلیغاتی

به طور کلی تیزر های تبلیغاتی به 3 سبک مختلف ساخته می شوند که هر یک از اینها برای اهداف خاصی تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند که هر یک از اینها مزایای خاص خود را دارند، در زیر به این مدل تیزر های تبلیغاتی خواهیم پرداخت:

تیزر های رئال انیمیشن: در این روش ساخت تیزر های تبلغاتی و تلوزیونی از ترکیبی از انیمیشن های واقعی و یم موضوع واقعی به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار می گیر.
تیزر های انیمیشن: در این روش از تیزر، از انیمیشن های واقعی استفاده می شود که تصاویر را به صورت انیمیشن ها متحرک استفاده می کنند
تیزر های رئال: این سبک از ساخت تیزر از تولید و معرفی محصولات و تصاویر واقعی به صورت تبلیغات تلوزیونی می باشد.
ساخت تیزر های تبلیغاتی

مدت زمانی که یک تیزر تلوزیونی باید داشته باشد حداقل چقدر است

مدت زمان در ساخت تیزر یکی از مهمترین متد ها در تیزر های تلوزیونی می باشد، با توجه به شناخت مخاطبین و شخصیت شناسی بینندگان مدت زمانی که یک تیزر باید داشته باشد متفاوت است و این بستگی به نوع تبلیغ و مخاطب دارد، به طور کلی یک تیزر تلوزیونی تبلیغاتی میتواند از 10 ثانیه تا 3 دقیقه باشد، اما مهمترین رکن در این فرایند میزان تاثیر گزاری بر روی ذهن مخاطب و بیننده می باشد که هر سازنده تیزری باید این شرایط را ایجاد کند، اجربه نشان داده که یک تیزر تلوزیونی موثر حداقل 15 ثانیه و حداکثر میتواند تا 30 ثانیه زمان داشته باشد، مهمترین رکن در این فرایند میزان خلاقیت در ساخت تیزر است که هر چه این تیزر جذاب تر و با خلاقیت بیشتری طراحی شده باشد میتواند برای بینندگان خود هم از جذابیت بیشتری برخوردار باشد.

چگونه با ساخت تیزر تبلیغاتی تلوزیونی یک کمپین موفق ایجاد کنیم

همانطور که میدانید تبلیغات یکی از مهمترین کار ها برای شروع هر کسب و کاری می باشد و از طرفی نیز کمپین های تبلیغاتی این موضوع را بیش از پیش پر اهمیت تر کرده است، ساخت تیزر و تیزر های تلوزیونی نیز میتواند یک ابزار بسیار مناسب برای استفاده در این کمپین های تبلیغاتی باشد، ایجاد یک کمپین تبلیغاتی با ساخت تیزر سرعت پیشرفت و برندسازی یک محصول را چندین برابر بیشتر خواهد کرد، شاید از خود بپرسید چرا؟ در جواب باید گفت که اغلب کسب و کار های بزرگ با معرفی خود به صورت تیزر تلوزیونی، تبلیغات خود را به گوش میلیونها بیننده معرفی خواهند کرد و چشم میلیونها نفر را به خود جذب خواهند کرد، به همین دلیل است که ساخت تیزر تبلیغاتی تلوزیونی یکی از محبوبترین ابزار های بازاریابی در بین روش های نوین تبلیغاتی می باشد. عزیزان میتوانند برای سفارش تولید تیزر تلوزیونی و تبلیغاتی با کارشناسان هم سایت در این زمینه همراه باشند.

آیا ساخت تیزر تلوزیونی فقط برای تبلیغات مناسب می باشد یا خیر

بیشتر افراد وقتی اسم تیزر و تیزر تلوزیونی را میشنوند به فکر تبلیغات و کمپین های موفق بازاریابی می افند، در صورتی که استفاده از تیزر فقط برای اهداف تبلیغاتی نمی باشد میتوانند حتی اطلاع رسانی نیز باشد یا همراه با یک جریان مذهبی، اجتماعی ، فرهنگی ، ورزشی و ... باشد که همه اینها را میتوان به صورت تیزر تلوزیونی تولید کرد، به طور کلی میتوان برای اهداف مختلفی از تیزر استفاده کرد و بهره لازم را برد به همین دلیل است که نام آن را تیزر تلوزیونی می نامند، مانند ساخت تیزر تلوزیونی برای عاشورای سال 1397 و یا آماده سازی و حمایت از تیم ملی در جام جهانی فوتبال. تیم هم سایت با داشتن رزومه موفق در زمینه ساخت تیزر با ارائه نمونه کار های موفق در این زمینه آماده خدمت گزاری به شما دوستان گرامی می باشد.
ساخت تیزر های تلوزیونی

تجهیزات و دوربین و نورپردازی چه تاثیری در ساخت تیزر با کیفیت دارد

یکی از مهمترین فرایند ها برای ساخت تیزر، استفده از تجهیزات مناسب برای این کار می باشد، همانطور که در جریان هستید استفده از تجهیزات مدرن و به روز در صنعت فیلم سازی باعث بهتر شدن کیفیت خروجی محصول می شود و به همین خاطر استفاده از تجهیزات دوربین و صدابرداری در این کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یکی از مهترین تجهیزات دوربین ها می باشند که داشتن دوربین با لنز های قوی و قدرت تصویر برداری بالا و تصویر برداری تعداد فریم با کنتراست بالا و تصاویر FullHD در ساخت تیزر های تبلیغاتی بسیار موثر خواهد بود. نورپردازی را میتوان در ساخت فیلم به هنر فیلبردار فیلم نسبت داد چرا که تشخیص میزان نور مورد نیاز برای فیلبرداری و گرفتن خروجی مناسب میتواند در جذب کاربر تاثیرگزار باشد. یکی از مهمترین کار ها در تولید تیزر تجهیزات صدابرداری است که هر چه این تجهیزات مدرن تو و فویتر باشند قطعاً خروی بهتری را خواهید گرفت. تیم همسایت با بهره مندی و قویترین و جدیدترین تجهیزات فیلمبرداری و صدابرداری در ساخت تیزر های تبلیغاتی تلوزیونی آماده است که خروجی را با بالاترین کیفیت ممکن تحویل مشتریان عزیز خود بدهد.

یک فرصت طلایی در هم سایت

برای آشنایی با تیم هم سایت یک گام فاصله دارید.

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: 09123456789

تبلیغات هم سایت

 

خرید از دیجی کالا با هم سایت

کلام آخر
یکی از مهمترین فرایند ها در برنامه بازاریابی ساخت تیزر های تبلیغاتی می باشد، امروزه با توجه به شدت رقابت و بحث برندینگ در بازار تیزر های تلوزیونی از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد، همانطور که میدانید تیزر تبلیغاتی تاثیر بسیار خوبی در فروش و برندسازی یک محصول و خدمات دارد. دوستان عزیز میتوانند برای ساخت تیزر های تبلیغاتی با کارشناسان هم سایت در این زمینه همراه باشند.

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی هم سایت: 66400337 - 021
 کارشناس فنی : 09028678487  -  09124733862

 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: 9:00 - 17:30

روش های پرداخت و مجوزها

logo-samandehi

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت
1
شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی