" اگر به دنبال پیشرفت و رشد در فضای مجازی برای کسب و کارتان هستید، حتما با تیم هم سایت مشاوره رایگان داشته باشید. "

طراحی لوگو و آرم و ساخت لوگو و طراحی حرفه ای آرم


هم سایت آماده ارائه خدمات طراحی لوگو و ساخت انواع لوگو با بالاترین استانداردهای جهانی می باشد، طراحی انواع لوگو و آرم شرکت به صورت حرفه ای و استاندارد، طراحی لوگو فارسی و طراحی آرم شرکت و طراحی لوگو با اسم فارسی، عزیزان میتوانند برای مشاهده تعرفه طراحی لوگو و آرم بر روی لینک زیر کلیک نمایند.

مشاهده تعرفه ها و هزینه ها و توضیحات کامل

طراحی لوگو

لوگو یکی از اصلی ترین نشانه های یک شرکت می باشد و هویت یک شرکت را بر پایه آرم آن شرکت میتوان شناخت، به طور کلی طراحی لوگو و آرم از مهترین فرایند ها برای یک شرکت می باشد طوری که این کار تاثیر بسیار زیادی در برندینگ یک شرکت و یا کسب و کاری دارد، امروزه 3 روش طراحی و ساخت لوگو به صورت حرفه ای وجود دارد (لوگو بدون متن، لوگو تایپ، و ترکیبی از لوگو و تایپ)، اغلب کسب و کار های بزرگ که برای نوع مشتریان خود و برد خود اهمیت ویژه ای می دهند طراحی لوگو و آرم حرفه ای به صورت یونیک را ترجیح می دهند زیرا این کار تا سال های سال باید بایقی بماند و مشتریان برند شما بر اساس لوگو و آرم شرکت شما خواهند شناخت، به همین دلیل اغلب کسب و کار های بزرگ برای طراحی و ساخت لوگو و آرم شرکت خود حساسیت ویژه ای دارند. یکی از مهمترین نشانه هایی که یک لوگوی یک شرکت باید داشته باشد معرفی هویت یک برند و کسب و کار با نشانه ای از روی ضاهر هر لوگو و آرم می باشد که هر طراحی باید در آن دقت لازم را داشته باشد.
سریعتر مطالب صفحه طراحی لوگو و آرم شرکت را بخوان
طراحی لوگو هم سایت

تعرفه ها و پکیج های طراحی لوگو و آرم هم سایت

ساخت لوگو هم سایت

راهنمای معرفی یک برند با ساخت لوگو

طراحی آرم هم سایت

راهنمای ایجاد اعتماد در مشتری با طراحی لوگو شرکتی

طراحی آرم و لوگو هم سایت

راهنمای رنگبندی حرفه ای در ساخت لوگو و آرم

طراحی آرم شرکت هم سایت

راهنمای طراحی لوگو حرفه ای به سبک نشانه تصویری

طراحی لوگو حرفه ای هم سایت

راهنمای طراحی آرم به سبک ترکیبی

لوگو تایپ (لوگو نوشتاری)
 • طراحی سایت

  ارسال 2 طرح یا اتود خلاقانه

  تعیین رنگ سازمانی

  رقیب شناسی در طراحی لوگو

  ویرایش و اصلاح رایگان 1 اتود نهایی لوگو

  زمان تحویل = 3 الی 5 روز کاری

  300 هزار تومان

لوگوی تصویری
 • طراحی سایت

  ارسال 2 طرح یا اتود خلاقانه

  تعیین رنگ سازمانی

  رقیب شناسی در طراحی لوگو

  ویرایش و اصلاح رایگان 1 اتود نهایی لوگو

  زمان تحویل = 3 الی 5 روز کاری

  400 هزار تومان

لوگوی ترکیبی
 • طراحی سایت

  ارسال 2 طرح یا اتود خلاقانه

  تعیین رنگ سازمانی

  رقیب شناسی در طراحی لوگو

  ویرایش و اصلاح رایگان 1 اتود نهایی لوگو

  زمان تحویل = 3 الی 5 روز کاری

  500 هزار تومان

لوگوی لترمارک یا مونوگرام
 • طراحی سایت

  ارسال 2 طرح یا اتود خلاقانه

  تعیین رنگ سازمانی

  رقیب شناسی در طراحی لوگو

  ویرایش و اصلاح رایگان 1 اتود نهایی لوگو

  زمان تحویل = 3 الی 5 روز کاری

  500 هزار تومان

چرا طراحی لوگو و آرم برای کسب و کار اهمیت ویژه ای دارد

‌ لوگو به معنی نمادی هست که معرف کسب و کار شما خواهد بود و شما بدون داشتن یک لوگو مناسب مانند انسانی بدون صورت خواهید بود که دیگران شما را فقط با اسم می شناسند همین طور که یک انسان بدون نشان دادن صورتش برای دیگران قابل شناسایی نیست کسب و کار و برند شما نیز به یک لوگو حرفه ای نیاز دارد تا به دیگران معرفی شود. امروزه طراحی لوگو و آرم یکی از مهمترین فرایند ها در بین کسب وکار های مختلف جهان می باشد، اولین کار بعد از انتخاب نام برای کسب و کارتان طراحی و انتخاب یک لوگو مناسب هست که علاوه بر اینکه باید با نام محصول شما همخوانی داشته باشد بهتر است از نظر شکل و رنگ نیز با خدمت و سرویسی که محصول یا کسب و کار شما ارایه می دهد همخوانی داشته باشد. امروزه اغلب طراحان لوگو تمامی تلاش خود را کرده اند که در فرایند طراحی و ساخت لوگو و آرم یک مفهومی واقعی از کسب و کار را به مخاطب را برسانند.
ساخت لوگو

معرفی خود با طراحی لوگو و آرم یک شرکت

طراحی آرم یا لوگو (logo design) علاوه بر معرفی کردن محصول، به شما کمک می کند تا در کنار رقبایتان در بازار دیده شوید حتی یک طراحی لوگو مناسب می تواند شما را چند پله نسبت به رقبایتان بالا برده و شما را متمایز تر جلوه دهد تنها کافی است سلیقه مخاطبان هدف را در این مورد بیشتر بدانید تا بیشتر آنها را جذب محصولتان کنید. پس همان طور که صورت یک انسان و دیده شدن آن اهمیت دارد طراحی یک لوگو حرفه ای ، مناسب و زیبا بر هویت محصول و کسب و کار شما تاثیر به سزایی خواهد داشت، امروزه اغلب افراد یک برند را با مشاهده لوگوی برند می شناسند و با مشاهده لوگوی برند میتوانند تشخیص بدهند که این برند در چه زمینه ای فعالیت می کند، به همین خاطر امروزه انتخاب طراح برای طراحی لوگو و آرم یک برند از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
طراحی آرم شرکت

چرا باید لوگو را حرفه ای طراحی کنیم

برای اینکه بخواهیم یک لوگو حرفه ای داشته باشیم باید قبل از هرچیز رنگ ها و کاربرد آنها را بشناسیم مثلا استفاده از رنگ نارنجی یا قرمز در کسب و کارهای مرتبط با محیط زیست اشتباه است و بهتر هست از رنگ هایی در دسته سبز و آبی استفاده شود همچنین بهتر هست از یک نماد مرتبط در کنار اسم کسب و کارمان استفاده کنیم و توجه داشته باشیم این نماد شبیه به نماد هیچ کدام از گرایش های فکری در سطح جامعه نباشد تا مخاطبانمان را از دست ندهیم، همچنین این نماد باید معرف خدمات و سرویسی باشد که محصول شما ارايه می دهد برای مثال در آرم بسیاری از کارخانه های تولید ماشین از سمبلی که معرف سرعت یا امنیت هست استفاده شده یا در لوگو بسیاری ازرستوران ها از نمادی که شباهت زیادی به مواد غذایی دارد یا از خود مواد غذایی مثل سیخ کباب، همبرگر و .. استفاده است، تیم هم سایت با بهره گیری از طراحان حرفه ای در زمینه طراحی لوگو و آرم شرکت با ارائه نمونه کار های فراوان آماده خدمت رسانی به شما عزیان می باشد.

چرا لوگو و آرم اطمینان به مشتری میدهد

یکی از مهمترین فرایند ها در طراحی لوگو و آرم حرفه ای نوع طراحی آن برای جلب اعتماد مشتریان می باشد، همانطور که میدانید امروزه لوگو تنها یک نماد نمیباشد و تمامی دستاورد های یک برند و تاریخچه آن در آن دخیل می باشد پس همه این موارد میتواند عواملی برای جلب اعتماد مشتریان باشد ،اگر کمی به اطراف خود نگاه کنید، آدم های زیادی را می بینید که در معرفی هویت و شخصیت خود به نام های تجاری محبوبشان اشاره می کنند پس یک لوگوی ماندگار باید دوست صمیمی یک مشتری باشد و او را تا پایان عمر همراهی کند البته فراموش نکنید آدم ها تا زمانی که به طرف مقابلشان اطمینان نکنند، بنای دوستی با او را پیش نمی کشند در نتیجه برای رسیدن به مفهوم دوستی با مشتریانتان بهتر است از واژگان و اشکال اطمینان بخش در معرفی لوگوی سازمانی تان استفاده کنید.

چگونه با طراحی لوگو و آرم شرکتی مفهوم برند را معرفی کنیم

یکی از مهمترین متد هایی که در طراحی و ساخت لوگو و آرم شرکتی باید رعایت شود داشتن مفهوم یک برند است، لوگوی بیشتر شرکت ها و سازمان ها عموما متنی و تصویری هست، اگرچه این نوع لوگوها در صنایع پوشاک و اتومبیل سازی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از اشکال هندسی در طراحی لوگوها به منزله انتقال مفاهیم مشخصی به مصرف کنندگان یا مخاطبین است. مثلاً لوگوهای دایره شکل مفاهیمی چون برقراری ارتباط، امنیت، تکامل، تداوم و راحتی را منتقل می کنند یا لوگوهای مثلثی شکل بیشتر بیانگر مفهوم انرژی، قدرت، تعادل، نظم و حتی شاخصه های مذهبی هستند. لازم به ذکر هست که لوگوهای چهارگوش تصویری از منطق، اعتبار و دقت را تداعی می سازند البته برخی شرکت های معتبر هم در کنار نام تجاری خود تنها از یک خط منحنی استفاده می کنند که دلیل عمده آن انتقال مفهوم تحرک، شادی و لذت در نزد مشتریان است.
طراحی لوگو حرفه ای

اهمیت رنگ لوگو و آرم یک شرکت در طراحی لوگو یک برند

اهمیت رنگ در طراحی لوگو و آرم یکی از اصلی ترین پارامتر های مهم می باشد که هر طراح لوگو باید آن را حتماً رعایت کند، رنگ ها عموما تاثیرات مختلفی در ذهن و عملکرد مشتریان دارند، در طراحی لوگو و آرم بیشتر رستوران ها از رنگ زرد و قرمز استفاده شده است، این اتفاق بی دلیل نیست، بلکه می تواند بر درآمدزایی و فروش در این زمینه تاثیر بگذارد. استفاده از رنگ ها نیاز به مطالعه و به دست آوردن تجربه و شناخت کلی از روانشناسی علمی در رنگ ها دارد که باید بدانیم که هر رنگ برای یک لوگو مثله یک سر برای یک بدن اهمیت دارد و به طوری که هر رنگ استفاده شده در لوگو باید محدوده مشخصی را در کارمان را داشته باشد تا بتوانیم رضایت در لوگو را داشته باشیم. تیم همسایت با بهرهمندی از یک تیم مجرب در زمینه طراحی و ساخت لوگو شرکتی آماده خدمت رسانی به شما عزان می باشد.
طراحی لوگو شرکت

راز های پنهان در ساخت لوگو و آرم برای کسب و کار

برای ایجاد و ساخت یک لوگو باید طراح لوگو همه موارد و پارامترهای کسب و کارتان را جمع آوری کند. این موارد شامل : رنگ سازمانی، شعار کاری، حوزه فعالیتتان، مکان و زمان کارتان و... هست که وقتی به چند لوگو معروف دقت می کنیم این پارامترها را در بین طراحی لوگویشان می بینیم. مثلا لوگو ال جی یک تصویر لبخند را در خود پنهان کرده است که این با شعار این شرکت رابطه مستقیم دارد. یا لوگو هم سایت که با بررسی و دقت می توانیم رابطه آن را با اول کلمه "ه" و رنگ سازمانی مشاهده نماییم، به طور کلی در طراحی و ساخت هر لوگو و آرم شرکتی رازی نهفته است و هر لوگو ای بی دلیل به شهرت نرسیده است و در طراحی و ساخت خلاقیت و زمان زیادی صرف شده و هر یک به هدفی به اشکال مختلفی طراحی شده است.

اصول اصلی در طراحی لوگو و آرم حرفه ای شرکتی

یکی از مهمترین وضایف یک طراح لوگو، رعایت اصول طراحی لوگو و آرم است، که هر طراحی باید این مورد را رعایت کند، در زیر اصول اصلی طراحی لوگو که هر طراحی باید آنها را رعایت کند تا یک کار حرفه ای تحویل بدهد را خواهیم گفت:

1-لوگو باید معنی دار باشد تا خوب و کامل دیده بشود.
2-رنگ بندی و هارمونی خاص و مثبتی داشته باشد.
3-قابل درک سریع در ذهن و به خاطر سپاردن باشد.
4-یکتا بودن همه نمادها و المان های به کارگیری در لوگو باید یکسان باشند.
5-کیفیت بالا و سادگی خاص در لوگو باید باشد.

ساخت و طراحی لوگو و آرم بر عهده چه کسی می باشد؟

طراحی آرم و طراحی لوگو یک تخصص پیچیده و در حیطه وظایف هر کسی نیست به طوری که لوگو باید به گونه ای طراحی و ساخته شود که همه ی مخاطبین و کاربران قادر به درک و فهم نشانه و آرم باشند. طراحی لوگو می بایست بر عهده طراحان گرافیک هم سایت گذاشته شود، به طوری که برای طراحی لوگوی حرفه ای و استاندارد می بایست، در کنار تیم هم سایت، یک به یک پارامترهای لوگو را مشخص نمایید و شاهد خلق بهترین لوگو یا آرم حرفه ای برای کسب و کارتان باشید. شرکت هم سایت با بهره گیری از تیم حرفه ای در زمینه طراحی لوگو و آرم شرکت آما خدمت رسانی به شما عزیزان با بالاترین متد های روز و استاندارد های جهانی می باشد تا فرایند طراحی لوگو شما را به بهترین شکل ممکن انجام بدهیم.
طراحی آرم شرکت

طراحی لوگو و آرم شرکت به سبک (آیکون و یا نشانه تصویری)

طراحی لوگو و آرم به روش های مختلفی انجام می شود و یکی از آنها طراحی به صورت لوگو و نشانه تصویری تنها بدون نوشته می باشد مانند لوگو های شرکت های(اپل، بنز، اینستاگرام، فراری، سمند، نایک، آدیداس، مزدا) همه اینها نمونه های از طراحی لوگو به سبک لوگو با نشانه تصویری می باشد که اکثر شرکت های بزرگ و کوچک برای ساخت و طراحی لوگو برند خود از آن برای معرفی برند خود و کسب و کار استفاده می کنند، به طور کلی سه روش برای این نوع طراحی لوگو و آرم شرکت وجود دارد(رابط مفهومی با برند ، ارتباط مستقیم با برند ، بدون ارتباط با برند) که همه این ها روش هایی برای طراحی لوگو به سبک نشانه تصویری می باشند که هر طراح لوگو در طراحی آن از آنها برای لوگو های حرفه ای استفاده می کنند و طرح مورد نظر را پیاده می کند.
طراحی آرم و لوگو

طراحی لوگو و آرم شرکت به سبک (لوگوتایپ)

یکی از روش های طراحی لوگو و آرم شرکت طراحی به سبک لوگو تایپ یا تمام نوشته می باشد، این روش که از محبوبیت ویژه ای برخوردار است برند های مشهوری به این سبک لوگوی خود را طراحی کرده اند مانند(مایکروسافت، Ebay، گوگل، یاهو، هیوندایی، وایو، ایسوز، کیا موتورز) که تمامی اینها نمونه های از طراحی لوگو به سبک لوگو تایپ می باشند، معمولاً اغلب طراحان لوگوی مشهور معمولاً از این روش طراحی لوگو برای پروژه های خود استفاده می کنند، امروزه بیشتر کسب و کار های مشهور از این روش برای طراحی آرم شرکت خود استفاده می کنند این روش هم مانند سایر روش های طراحی لوگو از روش های مختلفی استفاده می شود(نشانه های کلمه و یا لوگو تایپ ، نشانه های حرفی یا مونوگرام ، طراحی نوشته بر اساس حرف اول) که تمامی اینها توسط طراحان لوگو برای اهداف مختلف در طراحی لوگو و آرم حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی لوگو حرفه ای به سبک (لوگوتایپ و نشانه تصویری (ترکیبی))

یکی از پر طرفدار ترین و شاید سخت ترین روش های طراحی لوگو و آرم حرفه ای استفاده از روش ترکیبی می باشد، که ترکیبی از روش طراحی لوگو به سبک نشانه تصویری و لوگوتایپ می باشد مانند برند هایی همچون ( KFC ، آمازون ، رد بول) که تمامی اینها از روش طراحی لوگ به سبک ترکیبی استفاده کرده اند، که اغبط طراحان گرافیک برای شناخته شدن هر چه بهتر برند های مشهور طراحی لوگو شرکتی را به صورت حرفه ای انجام می دهند. عزیزان میتوانند برای طراحی آرم شرکت به صورت ترکیبی با تیم هم سایت در ارتباط باشند و از دانش فنی کارشناسان ما در این زمنیه بهره لازم را ببرند، هم سایت با داشتن رزومه موفق در زمینه طراحی لوگو و آرم آماده خدمت رسانی به شما عزیان می باشد.

یک فرصت طلایی در هم سایت

برای آشنایی با تیم هم سایت یک گام فاصله دارید.

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: 09123456789

تبلیغات هم سایت

 

خرید از دیجی کالا با هم سایت

کلام آخر
یکی از مهمترین فرایند پیش از شروع کار طراحی لوگو و طراحی آرم شرکت می باشد، هر کسب و کاری برای شروع کار خود نیاز به یک طراح دارد تا فرایند ساخت لوگو و آرم خود را از سر بگیرد، برند ها امروزه در بین افراد از محبوبیت ویژه برخوردار هستند اما برای شناخته شدن نیاز به طراح حرفه ای دارید تا طراحی لوگو و آرم را به صورت حرفه انجام بدهد، دوستان عزیز میتوانند برای طراح لوگو و آرم با کارشنسان هم سایت در ارتباط باشند.

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی هم سایت: 66400337 - 021
 کارشناس فنی : 09028678487  -  09124733862

 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: 9:00 - 17:30

روش های پرداخت و مجوزها

logo-samandehi

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت
1
شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی