" اگر به دنبال پیشرفت و رشد در فضای مجازی برای کسب و کارتان هستید، حتما با تیم هم سایت مشاوره رایگان داشته باشید. "

طراحی کاتالوگ و طراحی پوستر و طراحی بروشور تبلیغاتی


شرکت طراحی گرافیک هم سایت ارائه انواع سرویس طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور و طراحی پوستر تبلیغاتی و حرفه ای با بهره گیری از یک تیم مجرب و حرفه ای در زمینه طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور و طراحی پوستر تبلیغاتی با بالاترین استاندارد های جهانی، شما میتوانید برای مشاهده تعرفه های طراحی گرافیکی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده تعرفه ها و هزینه ها و توضیحات کامل

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک یکی از پر کاربرد ترین خدمات برای اغلب افراد می باشد و این کار با توجه به کاربرد آن از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد ، از سرویسهایی که میتوان از آنها استفاده کرد میتوان به طراحی کاتالوگ های بسیار زیبای تبلیغاتی و حرفه ای اشاره کرد که برای کاتالوگ های بسیار زیبای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد، و سرویس طراحی بروشور تبلیغاتی حرفه ای که برای بوروشور های بسیار زیبای جذاب برای افراد مورد استفاده عموم قرار می گیرد، و سرویس طراحی پوستر های تبلیغاتی حرفه ای که برای پوستر های زیبا برای تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی گرافیک روز به روز در حال پیشرفت چشمگیری است و مهمترین رکن در موفقیت خلاقیت طراح و داشتن اطلاعات به روز در این زمینه می باشد به همین خاطر تیم هم سایت تمام تلاش خود را خواهد کرد تا بهترین ایده و خلاقیت را در طراحی های بخود برای کاتالوگ و پوستر و بروشور تبلیغاتی به کار می برد، این را میتوانید با مشاهده نمونه کار های هم سایت متوجه بشوید.
سریعتر مطالب صفحه طراحی کاتالوگ و بروشور و پوستر های تبلیغاتی را بخوان
طراحی گرافیک هم سایت

تعرفه ها و پکیج های طراحی بروشور و پوستر و کاتالوگ های تبلیغاتی هم سایت

طراحی کاتالوگ هم سایت

راهنمای طراحی کاتالوگ و پوستر و بروشور با نرم افزار های گرافیکی

طراحی بروشور هم سایت

راهنمای طراحی گرافیک به روش مدرن و سنتی

طراحی پوستر هم سایت

راهنمای استفاده از طراحی گرافیک برای طراحی کاتالوگ های تبلیغاتی برای کسب و کار

طراحی کاتالو و بروشور و پوستر های تبلیغاتی هم سایت

راهنمای استفاده از طراحی گرافیک برای پوستر های تبلیغاتی در کسب و کار

طراحی بروشور و کاتالوگ و پوستر های تبلیغاتی حرفه ای هم سایت

راهنمای استفاده از طراحی گرافیک برای بروشور های تبلیغاتی در بازار های کسب و کار

پکیج های طراحی کاتالوگ و بروشور و طراحی پوستر های تبلیغاتی هم سایت

طراحی کاتالوگ و بروشور و پوستر های تبلیغاتی هم سایت

پیش از ثبت درخواست و سفارش حتماً این بخش را با دقت مطالعه کنید

دوستان عزیز باید تمامی اطلاعات مورد نظر طرح خود را برای ما در قالب فایل Doc ارسال کنند، و همچینی ابعاد و اندازه کاتالوگ، بروشور و یا پوستر تبلیغاتی را به اندازه کاغذ و یا پیکسل برای ما ارسال کنند.
برای طراحی هر یک از طرح های (کاتالوگ، بروشور، پوستر) 2 نمونه طرح، طراحی شده برای مشتری ارسال می شود و دوستان میتوانند یکی را به دلخواه انتخاب کنند.
برای هر یک از طرح های(کاتالوگ، بروشور و پوستر) با توجه به پیجیدگی طرح بین 7 تا 21 روز زمان نیاز است تا طرح مد نظر شما آماده تحویل باشد.
دوستان عزیز میتوانند طرح های مشابهی که مدنظر دارند را برای کارشناسان ما به آیدی تلگرام Hamsite_Online@ و یا ایمیل سایت ارسال کنند.
شما میتوانید از پکیج های (ساده، تجاری و حرفه ای) برای طراحی کاتالوگ، بروشور و پوستر های تبلیغاتی استفاده کنید.
در پایان کار فایل PSD طرح، طراحی شده به مشتریان تحویل داده خواهد شد.
تمامی مبلغ در ابتدای کار باید تماماً پرداخت شود.

.

طرحی گرافیکی مانند پازل است

‌يک طرح گرافيكي به مانند يك پازل از اجزاء گوناگوني تشكيل مي شود مانند طراحی پوستر و طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور. ابعاد اجزاء طرح، تناسب آنها با يكديگر، مفاهيم به كار رفته در طرح و ارتباط ارگانيک اجزاء با يكديگر بايد به گونه اي باشد كه به صورت جامع، مفهوم غالب و ايده اصلي طرح به خوبي نمايان شود و موضوع واحدي را در مخاطب القاء كند. نرم افزارهاي كامپيوتري كه براي طراحي گرافيكي به كار مي روند، قادر به توليد هزاران رنگ متفاوت از يكديگر هستند. همچنین در طيف رنگ ها، هر يك معاني ويژه و تأثيرگذاري متفاوتي بر مخاطب دارند. از اين رو تركيب بندي طرح های گرافيكي كاري بس دشوار و پيچيده است و گرافيستهاي متبحر مي توانند با انتخاب رنگ هاي مناسب اثربخشي طرح های گرافيكي را افزايش دهند و این پازل را برای مخاطبین آماده کنند. عزیزان میتوانند برای طراحی پوستر و کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی با کارشنسان هم سایت در ارتباط باشند.
طراحی کاتالوگ

چگونه با طراحی گرافیک خلاقیت خود را به تصویر بکشیم

امروزه خلاقیت در طراحی گرافیک بیش از پیش دیده می شود مانند طراحی پوستر تبلیغاتی و طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور تبلیغاتی که همگی اینها نشانه خلاقیت در طراحان گرافیک می باشد، بهره گيري از پيشينه تاريخي و هنري ايران زمين همواره مورد توجه خیلی از طراحان گرافیک بوده است، امروزه طراحان گرافیک با افزايش اطلاعات، شناخت و آگاهي نسبت به مسائل فرهنگي و دستاوردهاي هنري جهان و نيز تعامل فرهنگ ها مواجه هستند، به همين دليل ذهني پويا و پر ازدحام دارند كه سعي در به تصوير كشيدن شور درون و ازدحام دنياي برون دارند که همین امر موجب جذب خیلی از مخاطبین را به یک طرح خلاقانه را ایجاد کرده است، مانند طراح های خلاقانه در کاتولوگ و پوستر های بسیار زیبای تبلیغاتی و حتی بروشور های تبلیغاتی.
طراحی پوستر

طراحی کاتالوگ و بروشور و طراحی پوستر های تبلیغاتی با نرم افزار

امروزه با گسترش نرم افزارهای گرافیکی تعداد نرم افزار برای کارهای روزمره بیشتر شده است، که قسمتی از این نرم افزارها در اختیار طراحان گرافیک قرار گرفته است مانند فوتوشاپ و کورل، همراه با رشد جمعیت و نوآوری های جدید در عرصه علم و صنعت، نیاز به تبلیغات، روز به روز افزایش یافته است و طرح های تبلیغاتی مانند طراحی بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی و حتی میتواز طراحی پوستر نیز اشاره کرد، و با وجود ظهور تکنولوژی و نرم افزارهای جدید گرافیکی، قابلیت های متعددی در این زمینه به وجود آمده است. امروزه طراحان گرافیک با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی آثار خود را از طراحی تا چاپ به نتیجه مطلوب می رسانند که عموما این طراحان را طراحان گرافیک مدرن می دانند. عزیزان میتوانند برای طراحی پوستر و کاتالوگ تبلیغاتی و طراحی بروشور تبلیغاتی با کارشناسن هم سایت در ارتباط باشند و از دانش فنی این دوستان بهره لازم را ببرند.

انواع طراحی گرافیک

طراحی گرافیک (Graphic design) عموما شاخه ها و زیر شاخه های متعددی دارد، که با حذف و ادغام شاخه های مختلف با هم به 8 دسته بندی کاملتر برای انواع طراحی گرافیک در همه شاخه ها ایجاد شده است.

1.طراحی گرافیک بسته بندی محصول و کالا
2.طراحی گرافیکی تبلیغاتی و بازاریابی مانند کاتولوگ و بروشور و پوستر های تبلیغاتی
3.طراحی گرافیک نشریه و مجله و روزنامه
4.طراحی گرافیک برندینگ مانند بیلبورد های تبلیغاتی
5.طراحی گرافیک تابلو
6.طراحی گرافیک سایت و رابط کاربری و اپلیکشن موبایل
7.طراحی گرافیک شبکه های اجتماعی
8.طراح گرافیک مالتی مدیا

طراحی گرافیک به روش مدرن و سنتی

پس از گذشت سالها در تاریخچه طراحی گرافیک بیین روشهای سنتی اکنون نوبت به طراحی به روش مدرن می رسد، برای طراحی یک جسم یا یک تصویر عموما از محاسبات ریاضی و پیچیده استفاده می شود که با گسترش تکنولوژی این محاسبات دیجیتالی و رایانه ای شده است، عمومآً طراحان گرافیک مدرن با آشنایی با نرم افزار های گرافیکی حرفه ای، خالق آثار بی نظیر می شوند مانند کاتالوگ های تبلیغاتی و پوستر ها و بروشور های تبلیغاتی که نسل امروزه طراحان گرافیک با ترکیب طراحی مدرن با سنتی یک آمیزه هنری نوپا و جدید تولید می کنند که این تکنیک را برای حفظ سنت ها و انتقال مفاهیم به آینده بسیار مهم می دانند و معتقد هستند که کمک به فردای جدید می کنند، اما لازم به ذکر هست که همین امر سبب یک رقابت تجاری و هنری بین طراحان گرافیک مدرن با طراحان گرافیک سنتی همیشه ایجاد می شود که مخالفت های بسیار زیادی را به پیش می آورد.
طراحی بروشور

طراحی گرافیک مال کجاست و چه زمانی باید از طراحی گرافیک استفاده کرد

مدعیان طراحی گرافیک (Graphic design) در خیلی از زمان ها یونانی ها بودند که اکثر طراحان گرافیک در یونان متعقد هستند که نخستین بار آنها با رسم اشکال هندسی مختلف در کتیبه ها و سنگ ها مسیر تفکر انسانیت را برای پی بردن به حقایق در دنیای کنونی پر رنگ تر کرده اند. خیلی ها هم متعقد هستند که طراحی گرافیک، از مصر باستان شکل گیری داشته و به اروپا انتقال داده شده و در اروپا تحقق بخشیده است. اما آنچه آشکار هست پیدایش طراحی گرافیک در آسیا ظهور کرده است. امروزه تقریباً تمام افراد روی کره زمین از طراحی گرافیک استفاده می کنند و شاید بتوانم بگویم یکی از بخش های مهم زندگی مردم می باشد مانند نقاشی اما بخوام بگم که کاربرد اصلی آن در چیست میتونم بگم در طراحی پوستر و طراحی کاتالوگ و بروشر های تبلیغاتی بیشترین کاربرد را دارد که امروزه بیشتر شرکت ها و کسب وکارهای مختلف برای بازاریابی از آن استفاده می کنند.
طراحی کاتالوگ تبلیغاتی

طراحی گرافیک ساده با یک درک عمیق از گرافیک

تقریبا همه ما یکبار یک طرح گرافیکی را دیده ایم، حتما بعد از دیدن آن طرح خواسته طراح رو متوجه شده ایم و درک کرده ایم، حالا اگر یک طراح گرافیک نتواند خواسته خودش را به مخاطب با یک نگاه ساده و آسان انتقال بدهد خیلی مشکل سخت و دشواری می شود، اکثریت همه طراحان گرافیک با یک ذهن خلاق و باز در دنیای کنونی دست به ایجاد طرح گرافیکی می کنند که در یک زبان ساده می توان گفت که ذهن یک ابزار مهم در طراحی گرافیک هست.تیم هم سایت به بهره گیری از کارشناسان مجرب در زمینه طراحی گرافیک در زمینه های طراحی بروشور و پوستر و طراحی کاتالوگ های تبلیغاتی با رزومه ای موفق در این زمینه آماده خدمت رسانی به دوستان عزیز می باشد عزیزان میتوانند برای بهره مندی از خدمات هم سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

تاریخچه گرافیک و پدر گرافیک جهان و ایران

پدر گرافیک مدرن در جهان ویلیام موریس است و از اواسط قرن نوزدهم طرح‌های بسیاری را تولید کرد که در بازارهای مهمی مورد استفاده قرار می‌گرفت. در کشورمان استاد مرتضی غیر پدر گرافیک نوین ایران بوده است چرا که تلاش‌های زیادی برای ثبت و آموزش رشته گرافیک و گرافیک نوین در دانشکده‌ها داشت و اولین کتاب‌های گرافیکی در قرن ششم تا نهم میلادی درکشورهایی چون ، ایرلند، اسکاتلند،‌انگلیس منتشر شد، البته کشورهای اسلامی دارای کهن‌ترین طرح‌های گرافیک و خطاطی بوده‌اند.

تفاوت طراح گرافیک با نقاش در چیست

گرافیک از هنرهای تجسمی به حساب می آید که خیلی ها یک طراح گرافیک را با نقاش اشتباه می گیرند اما باید بدانیم که در اصل یک گرافیک با ایده و ترکیب بندی بین نوشته و تصویر خالق این هنر زیبا هست اما نقاشی بیشتر تقلید طبیعت و آنچه در دنیا واقعی هست که یک نقاش آن را خلق می کنند. یک طراح گرافیک موظف است پیام خود را به گونه ای بیان کند که حتماً مخاطبش منظورش را دریافت کند، اما اینکه آیا مورد پسند مخاطب قرار می گیرد یا خیر، بستگی به سلیقه شخص دارد که سلیقه ها متفاوت است و یک طرح گرافیکی چون قابلیت تکثیر و دیده شدن در همه جا را دارد، به مدل های مختلفی از مردم را مورد توجه و بازدید قرار می دهد و خیلی زود یک طرح گرافیکی قضاوت می شود اما نقاشی این گونه نیست چون هیچ وقت به عنوان تابلو در یک قاب یا یک بیلبرد تبلیغاتی به تنهایی استفاده نمی شود پس زیاد مورد قضاوت بین مردم نیست.
طراحی بروشور تبلیغاتی

اهمیت طراحی کاتالوگ های تبلیغاتی در بازار و کسب وکار

یکی از مهمترین زیرمجموعه های طراحی گرافیک، طراحی کاتالوگ های تبلیغاتی می باشد که برای اهداف تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد، به طور کلی شرکت های زیادی هستند که تمایل دارند نمونه کارهای خود را به صورت حرفه ای و در دسترس به مشتریان خود ارائه بدهند، با طراحی کاتالوگ میاوان این امر را به سادگی انحام داد چون میتوان به صورت بسیاز زیبا و شگفت انگیز در قالب یک کاتالوگ این کار را بسیار دوست داشتنی انجام داد، امروزه اغلب کسب و کار های بزرگ و کوچک با طراحی کاتالوگ های زیبای تبلیغاتی میتوانند کارهای خود را به مشتریان خود معرفی کنند و حتی در نمایشگاه ها برای ارتباط بهتر با مشتریان خود میتوانید جلوه ای بهتر با این کار برای رزومه کاری خود ایجاد کنید. عزیزان میتوانند برای سفارش و طراحی کاتالوگ تبلیغاتی با کارشنسان هم سایت در ارتباط باشند.
طراحی پوستر تبلیغاتی

اهمیت طراحی پوستر های تبلیغاتی برای کسب و کار های خاص

یکی از پرکاربرد ترین خدمات طراحی گرافیک، استفاده از خدمات طراحی پوستر های تبلیغاتی می باشد، همانطور که میدانید طراحی پوستر یکی از پرکاربرد ترین کارهای گرافیکی و چاپی برای مشاغلی می باشد که بیشترین ارتباط را با مشتریان خود در محیط سنتی را دارد مانند( رستوران ، آرایشگاه ، آموزشگاه ، سوپرمارکت ، کارهای خدماتی) که همگی این مشاغل بیشترین استفاده را از طراحی پوستر های تبلیغاتی را دارند، در این کار به دلیل خلاقیت بالای طراح در پباده سازی و طراحی آن جلوه زیبایی به کار می دهد طوری که مخاطب با یک نگاه ممکن است با شما تماس بگیرد و مشتری شود، به همین خاطر پوستر یکی از بهترین رسانه های چاپی تبلیغاتی می باشد، در طراحی پوستر خلاقیت طراح گرافیک از اهمیت ویژه ای برخوردار است و میتوان با خلاقیت در طراحی مشتریان فراوانی جذب کرد.

طراحی بروشور های تبلیغاتی برای بازاریابی و تبلیغات

طراحی بروشور های تبلیغاتی یکی از ساده ترین راهکار ها برا معرفی رزمومه و دستاورد های یک سازمان و یا شرکت می باشد، با توجه به اینکه امروزه رقابت در رسانه ها بیش از پیش داغ شده اما نباید از تبلیغات سنتی نیز غافل شد، امروزه یکی از راه های ارتباطی با مشتریان وفادار بروشور تبلیغاتی می باشد از جمله کسب و کار های شرکتی و خدماتی و سازمانی میتوانند با طراحی بروشور خدمات خود را در یک بروشور شرح بدهند که همین موضوع اهمیت طراحی بروشور تبلیغاتی را بیش از پیش پر اهمیت کرده است، اغلب کسب و کار ها طراحی بروشور را برای تبلیغات برند خود استفاده می کنند و با استفاده از طرح های خلاقانه یک طرح بسیار جذاب در اختیار مخاطبین خود قرار می دهند، عزیان میتوانند برای سفارش طراحی بروشور های تبلیغاتی با کارشناسان هم سایت در ارتباط باشند.

یک فرصت طلایی در هم سایت

برای آشنایی با تیم هم سایت یک گام فاصله دارید.

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: 09123456789

تبلیغات هم سایت

 

خرید از دیجی کالا با هم سایت

کلام آخر
طراحی گرافیک یکی از پیچیده ترین فرایند ها می باشد از جمله: طراحی پوستر و طراحی بروشور و طراحی کاتالوگ که همه اینه از زیرمجموعه های طراحی گرافیک می باشند و برای اهداف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند به طور کاربرد اصلی اینها در تبلیغات می باشد، دوستان عزیز میتوانند برای طراحی بروشور و کاتالوگ های تبلیغاتی و طراحی پوستر های تبلیغاتی با کارشناسان هم سایت در این امر در ارتباط باشند.

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی هم سایت: 66400337 - 021
 کارشناس فنی : 09028678487  -  09124733862

 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: 9:00 - 17:30

روش های پرداخت و مجوزها

logo-samandehi

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت
1
شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی