" اگر به دنبال پیشرفت و رشد در فضای مجازی برای کسب و کارتان هستید، حتما با تیم هم سایت مشاوره رایگان داشته باشید. "

ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی


ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی با بهترین بازده و بالاترین کیفیت میتوانید جهت بهره برداری از بیشترین تاثیر آن و ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغات به بیش از 2،000،000 کاربر فعال اقدام نمایید، هم سایت شما را در امر تبلیغات نوتیفیکیشن یاری می کند.


مشاهده تعرفه ها و هزینه ها و توضیحات کامل

ارسال پوش نوتیفیکیشن

امروزه روشهای مختلف تبلیغاتی و بازاریابی وجود دارد که یکی از این روشها ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی یا پوش نوتیفیکیشن می باشد، همانطور ه میدانید یکی از روشهای تبلیغاتی ارسال sms می باشد اما این روش نسبت به قبل تاثیر گزار نیست و شاید جایگزین این روش تبلیغاتی ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی می باشد. شما با استفاده از تبلیغات نوتیفیکیشن عملاً دارید به کاربران فعال پیام خود را ارسال می کنید ، امروزه کسب و کار های مختلف ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی را در برنامه بازاریابی خود جای داده اند طوری که این روش را یکی از بهترین و تاثیرگزار ترین روشهای تبلیغاتی تبدیل کرده است، به هر حال هر کسب و کاری برای موفقیت نیازمند به یک استراتژی برای معرفی خود و بازاریابی دارد ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی نیز یکی از اینها می باشد که اغلب کسب و کار ها از آن استفاده می کنند و روزانه آن را در برانامه بازاریابی و تبلیغاتی خود قرار داده اند.
ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی

تضمین بهترین کیفیت

تضمین بهترین کیفییت در زمینه ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی به کاربران سراسر ایران ایرانی
ارسال پوش نوتیفیکیشن

بازدهی عالی

بازدهی بسیار بالا و عالی در ارسال پوش توتیفیکیشن های تبلیغاتی در ایران
پوش نوتیفیکیشن

ظرفیت نامحدود نوتیفیکیشن

ظرفیت بسیار بالا در زمینه ارسال نوتیفیکیشن و نوتیفیکیشن کلیکی تا 250.000 کلیک در روز

پکیج ها و تعرفه ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی هم سایت به همراه توضیحات

تعرفه ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی (هزینه بر اساس تعداد ارسال)

2M 1M 500K 250K 100K 80K ٣۰K تضمین تعداد ارسال های نوتیفیکیشن
4.740.000 2.375.000 1/190.000 596.000 239.000 191.000 72.000 هزینه بر اساس تعداد ارسال (تومان)

تعرفه ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی (هزینه بر اساس تعداد کلیک)

250K 150K 100K 80K 50K 30K 15K 5K تضمین تعداد کلیک های دریافتی
27.500.000 17.100.000 11.150.000 9.280.000 5.850.000 3.540.000 1.785.000 600.000 هزینه بر اساس تعداد کلیک (تومان)

.

تبلیغات نوتیفیکیشن برای چه کسب و کار هایی مناسب است

یکی از سوالاتی که اغلب افراد میپرسند این است که برای چه کسب و کار هایی میتوانیم از پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی استفاده کنیم، در جواب به این سوال باید گفت شما اگر دارای وب سایتی هستید و خدماتی ارائه می دهید که قابل ارائه به کاربران است یا دارای فروشگاه اینترنتی هستید و قصد معرفی و فروش محصولی را دارید یا قصد راه اندازی سیستم های ارزش افزوده هستید و نیازمند به جذب یوزر می باشد و حتی اگر قصد گرفتن نصب و بازاریابی اپلیکیشن خاصی هستید میتوانید از ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی استفاده کنید و یا حتی معرفی و تبلیغ یک نمایشگاه خاصی نیز میتوانید از از این روش استفاده کنید به طور کلی ارسال نوتیفیکیشن برای اغلب کسب و کارها مناسب می باشد و از بازده مناسبی نیز برخوردار است.
ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی

ارسال پوش نوتیفیکیشن هزینه بر اساس کلیک (کلیکی)

ارسال پوش نوتیفیکیشن یکی از موثر ترین روش های بازاریابی و تبلیغاتی می باشد، به طور کلی این کار به روش ارسالی و کلیکی انجام می شود، در روش تبلیغات نوتیفیکیشن به روش کلیکی افراد با پرداخت هزینه های بسیار اندکی در ازای کلیک افراد بر روی لینک تبلیغاتی و با ورود به صفحه دانلود یا ورود به سایت مورد نظر مبلغی را باید پرداخت کنند برای مثال هر کلیکی 700 ریال و با توجه به نیاز خود میتوانند حتی برای شماره های همراه اول و ایرانسل محدودیت ایجاد کنند، روش ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی به روش کلیکی یک از محبوبترین روش ها در نوتیفیکیشن می باشد و امروزه اغلب کسب و کار های مختلف برای توسعه و بهبود روند فروش خود ارسال پوش نوتیفیکیشن را در برنامه های بازاریابی خود قرار داده اند. دوستان عزیز میتوانند برای استفاده از این سرویس با کارشناسان هم سایت برای مشاوره و راهنمایی در زمینه پوش نوتیفیکیشن در ارتباط باشند.
پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

ارسال پوش نوتیفیکیشن هزینه بر اساس تعداد ارسال (ارسالی)

یکی دیگر از روش های ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی استفاده بر اساس تعداد ارسال می باشد، در این روش به ازای هر تعداد ارسال مبلغی را پرداخت خواهید کرد برای مثال ارسال به 120،000 نفر در روز ، اما در این روش نوتیفیکیشن تبلیغاتی مشخص نیست که چه تعدادی از افراد بر روی نوتیفیکیشن شما کلیک خواهند کرد بعضی اوقات ممکن است هزینه هر کلیک کمتر از روش کلیکی شود و بعض اوقات نیز ممکن است هزینه از دو برابر نیز بیشتر شود، امروزه اغلب کسب و کار های سنتی و اینترنتی ارسال نوتیفیکیشن را در برنامه های خود برای بهبود روند فروش خود قرار داده اند، امروزه شرکت های مختلف هزینه های زیادی برای توسعه بازار خود پرداخت می کنند که یکی از اینها ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی به روش ارسالی می باشد.

تاثیر نوتیفیکیشن تبلیغاتی در کسب و کار

یکی از بهترین روش ها برای بهبود روند فروش کسب و کار ها ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی می باشد، همانطور که میدانید امروزه هزینه های تبلیغاتی سر سام آور است و با توجه به شرایط بازار استفاده ار روشهای هدفمند و کم هزینه میتواند باعث کاهش هزینه های تبلیغاتی باشد. یکی از بهترین راهکار ها برای توسعه بازار ارسال نوتیفیکیشن می باشد همانطور که گفتیم به طور کلی دو روش ارسالی و کلی برای ارسال نوتیفیکیشن وجود دارد، امروزه شرکت های زیادی ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی را در برنامه های بازاریابی خود قرار می دهند و با توجه به مدل بیزنسی که دارند بازخورد بسیار خوبی از این کار بدست می آورد. شما دوستان عزیز میتوانید برای استفاده از خدمات ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی با کارشناسان هم سایت در ارتباط باشید و از دانش کارشناسان هم سایت برای تبلیغات نوتیف بهره ببرید.

چرا ارسال پوش نوتیفیکیشن بهتر از ارسال اس ام اس است

خیلی از افراد بر این باورند که ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی جایگزین مناسبی برای روش های قدیمی همچون SMS می باشد، در قدیم افراد با داشتن یک درگاه مناسب اس ام اس های تبلیغاتی خود را به مخاطبین خود ارسال می کردند، اما با گذشت زمان و ارسال SMS های مکرر این کار تبدیل به یک روش کم تاثیر که منجر به تنفر افراد نسبت به این کار شد و اغلب افراد ارسال اس ام اس های تبلیغاتی را برای موبایل خود مسدود کردند و اغلب افراد از ارسال SMS های تبلیغاتی برای کسب و کار خود منصرف شدند، اما با پیشرفت تکنولوژی روش جدید به نام نوتیفیکیشن به وجود آمد به نام ارسال پوش نوتیفیکیشن که این روش هم کم هزینه تر بود و هم هدفمند تر و تاثیر آن نسبت به ارسال SMS بسیار موثر تر و تاثیر گزار تر بود و به همین خاطر اغلب افراد ترجیح می دهند که از این روش تبلیغاتی برای کسب و کار خود استفاده کنند.
تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

نوتیفیکیشن تبلیغاتی برای چه کسب و کار هایی پیشنهاد می شود

اغلب کسب و کار های کوچک و بزرگ ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی را جزئی از برنامه بازاریابی خود قرار داده اند، همانطور که میدانید ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی یکی از موثر ترین روش های تبلیغاتی در دنیای مجازی و اینترنتی می باشد اما اغلب کسب و کار ها تردید دارند که این روش را در برنامه بازاریابی خود قرار بدهند، در پاسخ به این افراد باید گفت به طور کلی ارسال پوش نوتیفیکیشن یکی از موثر ترین روش های بازاریابی است و این روش برای اغلب کسب و کار ها کارساز می باشد و باعث درآمد سازی می شود، و فرقی ندارد که شما در چه صنفی از کسب و کار فعالیت می کنید و این تنها بستگی بخ حود شما دارد که چه میزان سرمایه گزاری برای ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی در نظر گرفته باشید. دوستان عزیز میتوانند برای استفاده از خدمات ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی با کارشناسان هم سایت در ارتباط باشند و برای راحتی در این امر از این افراد مشاوره لازم را نیز بگیرند.

یک فرصت طلایی در هم سایت

برای آشنایی با تیم هم سایت یک گام فاصله دارید.

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: 09123456789

تبلیغات هم سایت

 

خرید از دیجی کالا با هم سایت

کلام آخر
ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی یکی از موثر ترین روش های بازاریابی می باشد، این روش بهترین جایگزین برای sms های تبلیغاتی می باشد و با توجه به هزینه های کم آن ارسال پوش نوتیفیکیشن میتواند یکی از با صرفه ترین روش های بازاریابی در دنیای امروز باشد. شا عزیزان میتوانید با تیم همسایت در زمینه ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی کسب و کار خود را توسعه دهید و بهبود در فروش خود را ادامه دهید.

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی هم سایت: 66400337 - 021
 کارشناس فنی : 09028678487  -  09124733862

 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: 9:00 - 17:30

روش های پرداخت و مجوزها

logo-samandehi

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت
1
شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی