طراحی وب سایت خبری و پورتال خبری

طراحی وب سایت خبری و پورتال خبری

تیم هم سایت آماده طراحی سایت خبری و پورتال های خبری می باشد، دوستان عزیز می توانند برای بهره گیری و راهنمایی در فرایند طراحی وب سایت خبری  و در زمینه بازاریابی و تبلیغات در این مورد از کارشناسان هم سایت مشاوره بگیرند، عزیزان می توانند برای مشاهده تعرفه طراحی سایت خبری و پورتال بر روی لینک زیر کلیک نمایند.

 

طراحی وب سایت خبری و پورتال خبری

ممکن است ایجاد یک وب سایت خبری با توجه به اندازه و دسترسی شرکت ها کار سختی باشد. با این حال ، هر کسی می تواند یک پرتال خبری آنلاین را امروز و تنها در چند مرحله آسان راه اندازی کند.

داشتن یک وب سایت با ساختار خوب با ظاهری شیک و مدرن ، قطعاً از برندهای دیگر پیشی می گیرد. وب نه تنها محتوای آموزنده در مورد فناوری در سراسر جهان ارائه می دهد ، بلکه دارای طراحی فوق العاده و عالی است. وب سایت مطمئناً با استفاده از تصاویر زیبا به عنوان تصاویر کوچک ، محتوای خود را جذاب می کند. همچنین دارای یک سربرگ چسبنده است تا دسترسی آسان تر و قابل مشاهده را به بازدیدکنندگان ارائه دهد و به نوبه خود ماندگاری را افزایش دهد. در همین حال ، بهتر است وب سایت های خبری بنرهایی برای تبلیغات ارائه دهیم.وب سایت خبری و پورتال خبری مانند روزنامه ها و مجلات خبری حاکی از اطلاعات به روز و اخبار روزانه می باشد.با ایجاد متون مختلف عکس و فیلم های خبری میتوانید کاربران خود را از اخبار روزانه مطلع کنید.

در ابتدا می بایست هدف از طراحی وب سایت خبری و پورتال خبری را برای خود مشخص کرده وسپس میتوانید هر چیزی را که برای طراحی یک سایت حرفه ای بدان نیاز دارید را برگزینید . در واقع کاربرانی که در اینترنت پیدا می‌کنند ترجیح می‌دهند که اخبار را در آن با هدف دریافت نمایند و در نتیجه این مسئله موجب می گردد که کاربران تمایل ویژه‌ای به سایت‌های خبری داشته باشند .

طراحی سایت خبری و پورتال

طراحی سایت خبری وطراحی پرتال خبری

با در نظر گرفتن طراحی قالب خبری ، سیستم دسته بندی خبرها ، تگ گذاری خبرها ، ایجاد فیلدهای خاص سایت های خبری ، ایجاد مکان هایی برای بنرهای تبلیغاتی ، نسخه موبایلی وب سایت ، گالری تصاویر و ویدیو، به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی ، سیستم نظرات در خبرها می توانید یک سایت خبری و پرورتال خبری خوب برای کاربران خود ایجاد کنید.

چرا یک سازمان نیاز به پورتال خبری دارد؟

هر سازمان بر اساس نوع فعالیت هایی که دارد که گاها باید گزارشی مبتنی بر خبر درباره ی فعالیت های خود بدهد و یا برای عرضه کردن خدمات و نظرسنجی و همچنین برای اطلاع رسانی های خود نیازمند یک پورتال خبری است. پس میتوان دریافت که پورتال خبری فقط مختص یک دفتر روزنامه و مجله ویا نشریه نیست.

هدف از راه اندازی پورتال خبری

راه اندازی پورتال خبری یکی از چالش های پیش روی کسانی است که قصد دارند یک مجله ی خبری آنلاین داشته باشند. پورتال های خبری تنها مختص یک دفتر روزنامه نیست . برخی از سازمان ها و موسسات نیز به پورتال خبری نیاز دارند

طراحی سایت خبری و پورتال

در طراحی سایت‌های خبری بایستی نکات و موارد زیر مورد توجه قرار گیرند

واکنشگرایی

وب سایت ها می بایست براساس تکنولوژی امروز راه اندازی شوند.امروزه اکثر کاربران با گوشی های هوشمند به سایت های مختلف سر میزنند و اطلاعات خود را کسب میکنند پس بهتر است سایت های خبری خود رابه گونه ای طراحی کنیم که قابلیت نمایش کامل و بدون نقص بر روی انواع سیستم ها و موبایل های هوشمند داشته باشند.

سرعت بالا

سرعت بالا یکی از ویژگی‌های اصلی است که به هنگام طراحی سایت خبری بایستی مدنظر قرار داده شود به دلیل نمایش حجم بالای خبرها و محتواها و اطلاعات در سایت ها و به دلیل اینکه بازدید کنندگان این گونه از سایت ها برای دیدن اخبار های به روز بر روی عناوین کلیک میکنند، در ضورتی که سایت از سرعت بالایی برخوردار نباشد سایت را ترک و کنار می گذارند

چیدمان مناسب

موضوعی که حائز اهمیت است در طراحی وب سایت خبری نحوه نمایش و چیدمان اطلاعات از اهمیت بسزایی برخوردار است .سایت خود را به گونه ای طراحی کنید که کاربران در کمترین زمان و با سرعت بالا به اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا کنند و ازآن بهره ببرند.

چرا باید در طراحی پورتال خبری از کنتراست رنگ مناسب استفاده کنیم؟

شما در رنگ بندی طراحی وب سایت خبری خود باید از رنگ های که چشم نواز هستند استفاده کنید اما این رنگبندی نباید چشم کاربر را آزار دهد.

برای راه اندازی یک پورتال خبری به چه نکاتی باید توجه کنیم

می بایست به امنیت ، رعایت فرآیند ها ، استفاده ی آسان ، سهولت توسعه توجه کنیم .

اهمیت سئو سایت خبری

منظور از سئو یعنی به مجموعه ای از فعالیت ها و تکنیک ها که طبق استانداردهایی که الگوریتم گوگل آن را تعیین می کند و منجر به کسب جایگاه در موتورهای جستجو مثل گوگل می شود.

سایت های خبری معمولا بیشترین حجم از بازدید و ترافیک سایتشان از سمت موتورهای جستجو مخصوصا گوگل می باشد. طراحی وب سایت خبری باید بر مبنای استانداردهای سئو باشد و به اصطلاح سئو بیس باشد تا از لحاظ فنی حداقل های یک پورتال خبری را در کسب رتبه گوگل داشته باشد.

ترویج

یک وب سایت خبری در مقایسه با پلتفرم های تجارت الکترونیک دارای ابزارهای تبلیغاتی خاصی است. از تبلیغات کمتری استفاده می کند ، اما از فعالیت های بیشتری در رسانه های اجتماعی یا انجمن ها برای افزایش قدرت و تأثیر وب سایت استفاده می کند.

علاوه بر جذب بازدیدکنندگان جدید ، صاحبان وب سایت های خبری باید بر بازگشت مشترکان تمرکز کنند. با این رویکرد ، شما برای محتوای خود مخاطبی پایدار و وفادار خواهید داشت.

طراحی سایت خبری و پورتال

کسب سود

هرچه پلتفرم های خارجی شرکت شما بیشتر باشد ، مخاطبان بیشتری نیز می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. ارزش اصلی یک وب سایت خبری برای تبلیغ کنندگان ، خوانندگان است.

قبل از راه اندازی وب سایت خود می توانید به دنبال سرمایه گذاران باشید. اگر آنها از ایده شما هیجان زده شوند ، منابعی برای توسعه کسب و کار دریافت خواهید کرد. متناوبا ، اگر قبلاً مطالبی را منتشر کرده اید ، سعی کنید تبلیغ کنندگان بازار هدف یا صنایع مرتبط خود را درگیر کنید.

ویژگی های بهترین طراحی پورتال خبری آنلاین چیست؟

طراحی پورتال خبری سفارشی ، اخبار فوری ، سبک مهم است ، حرکت در طراحی آسان است ، طرح رنگ ادغام با رسانه های اجتماعی ، نظرات طراحی پرتال خبری پاسخگو ، به روز رسانی مکرر اخبار ، فضاهای تبلیغاتی ، طراحی پورتال خبری مبتنی بر شبکه ، حداکثر سازی فضای سفید می توان از ویژگی های طراحی پورتال خبری نام برد.

ویژگی های مهم یک وب سایت خبری خوب چیست؟

حفظ کاربر، تعامل کاربر، . به حداکثر رساندن درآمد تبلیغات بدون مزاحمت، کاهش نرخ پرش، از به روزرسانی های به موقع اطمینان حاصل کنید، سرعت بارگذاری خوب، سازگاری با تلفن همراه می باشد.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو سایت و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد.

تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

 

مشاوره رایگان با ثبت شماره موبایل

با ثبت شماره موبایلتان همین حالا یک مشاوره رایگان با تیم کارشناسان هم سایت داشته باشید.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

مقالات آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت

مجوزها و افتخارات هم سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت

off canvas menu

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی