طراحی سایت دانشگاه و وب سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانشگاه و وب سایت دانشگاهی

تیم هم سایت آماده طراحی سایت دانشگاه می باشد، دوستان عزیز می توانند برای بهره گیری و راهنمایی در فرایند طراحی وب سایت دانشگاهی  و در زمینه بازاریابی و تبلیغات در این مورد از کارشناسان هم سایت مشاوره بگیرند، عزیزان می توانند برای مشاهده تعرفه طراحی سایت دانشگاه بر روی لینک زیر کلیک نمایند.

طراحی سایت دانشگاهی در این روزها اهمیت زیادی پیدا کرده است؛ اما چرا؟ مراکز علمی و دانشگاه‌ها، باید پیشتاز در بهره‌ گیری از تکنولوژی باشند. با دیجیتالی شدن دنیای امروزی، آموزش نیز مانند بسیاری از حوزه‌های دیگر در حال ورود به دنیای آنلاین است.

طراحی سایت آموزشی و دانشگاهی همچنین و طراحی پورتال دانشگاهی می‌تواند در نظم و بهینه‌سازی امور دانشجویان، استادان و مدیران دانشگاهی تاثیر به‌ سزایی بگذارد. همچنین صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ها، رضایت دانشجویان، اساتید و مدیران سایت را به‌همراه خواهد داشت.

طراحی سایت دانشگاهی ، مزایا و امکانات بسیاری هم برای دانشگاه و هم برای دانشجویان دارد ، در طراحی این سایت ها می توان دانشگاه و یا موسسه آموزشی را به طور کامل معرفی کرد و امکانات و خدمات آن را نمایش داد تا افراد بتوانند با دانشگاه یا موسسه آموزشی بیشتر آشنا شوند .

در طراحی سایت دانشگاهی می توان ، قسمتی از سایت را به قرار دادن جلسات ،اردو ها و … برگزار شده در دانشگاه اختصاص داد تا کاربران بتوانند با مراجعه به سایت از تمام اخبار دانشگاه اطلاع پیدا کنند ، هم چنین در سایت دانشگاهی می توان اطلاعات کلاس های ارائه شده ، کلاس های جبرانی و کنسلی کلاس ها را قرار داد تا دانشجویان برای مطلع شدن از برنامه کلاس ها به آن مراجعه کنند ، این کار باعث می شود تا دانشجویان به دفعات زیاد وارد سایت شوند و بازدید کنندگان سایت افزایش یابد.

بازاریابی معکوس چیست و چگونه است

سایت دانشگاهی چیست؟

دانشگاه‌ها به عنوان مرکز نشر علم و دانش، نیازمند استفاده از مدرن‌ترین ابزارهای روز هستند. بدیهی است که در عصر اطلاعات، هر دانشگاه باید از وبسایت ویژه خود برخوردار باشد. یک وبسایت دانشگاهی با اهداف مختلفی طراحی می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به مدیریت و برنامه‌ریزی امور آموزشی، اطلاع‌رسانی، نشر مطالب علمی و مفید و غیره اشاره کرد. سایت دانشگاهی همانگونه که از نام آن پیداست، وبسایتی است که با اهداف فوق طراحی شده و مخاطب آن به طور خاص اساتید دانشگاه و دانشجویان باشد.

در طراحی سایت دانشگاه و وب سایت دانشگاهی می بایست مواردی اعم از جستجو در سایت ، مقالات علمی سایت،رسپانسیو بودن،پویا بودن محتوا ،رسمی بودن ، کاربر پسند بودن ، صفحه فرود و....توجه ویژه ای کرد.تا اساتید و دانشجویان بتوانند از امکانات وب سایت دانشگاهی خود بهره ببرند.

سایت های دانشگاهیی مزیتی چون معرفی ساختار دانشگاه، اطلاع رسانی، ارائه آموزش های الکترونیکی را دارا است و در خصوص محتواگذاری سایت دانشگاهی باید گفت که از کلمات کلیدی مرتبط که اغلب توسط دانشجو‌ها اساتید و یا علاقه‌مندان به محتوای سایت شما، جستجو می‌شود استفاده شود، تا سایت شما بتواند توسط گوگل به کاربران نمایش داده شود. تحقیق کلمه کلیدی یکی از مهم‌ترین اصول سئو سایت محسوب می‌شود. برای این تحقیق می‌توانید از ابزارهایی مانند Google Keyword Planner و یا Google Trends استفاده کنید. البته ابزار Google Trends امکان مقایسه کلمات کلیدی را فراهم می‌کند.

امکانات سایت های دانشگاهی

  • دارا بودن بخش اخبار دانشگاهی، ارتباط با مراکز و دانشکده های مرتبط
  • ارائه پورتال های متعدد برای ورود دانشجویان، کارمندان، اساتید و دیگر دسترسی های کادرهای دانشگاهی.
  • امکانات پورتال دانشجویی از قبیل ثبت نام، حذف و اضافه، ثبت نام خوابگاه، ثبت و رزرو سلف سرویس، ارتباط با صندوق رفاه دانشجویی و بسیاری امکانات دیگر.
  • امکانات پورتال اساتید شامل لیست کامل دانشجویان، ابزارهای متعددی برای سهولت کار اساتید محترم از قبیل نمودار نمرات دانشجویان و بسیاری از ابزارها و امکانات دیگر.
  • ارتباط با سیستم حضور غیاب کارمندان و کادر دانشگاه.
  • ارائه ارتباط با درگاه های پرداخت الکترونیکی بانک ها و موسسات مالی متفاوت برای سهولت در امور مالی دانشجویان. از جمله پرداخت شهریه، پرداخت هزینه های خوابگاه، سلف سرویس و …

خدمات طراحی سایت دانشگاهی

چارت سازمانی ، ارتباط با دانشگاه ، تقویم آموزشی، پرداخت آنلاین، لینک اتصال، طراحی صفحه قوانین تشکیل شده است.

عناصر اساسی که باید در طراحی وب سایت دانشگاه توجه کرد

1. پرسنل دانشجویی ، فارغ التحصیلان و اهداکنندگان

2. به راحتی پاسخ کاربران را ارائه دهد

3. ایجاد فضای سفید

4. محتوای پویا

5. دعوت به عمل

6. صفحات فرود

7. محتوای تعاملی

8. ویدئو

9. ادغام رسانه های اجتماعی

بازاریابی معکوس چیست؟ ویژگی ها بازاریابی معکوس

دستورالعمل های طراحی سایت دانشگاه و وب سایت دانشگاهی

1. دانشگاه خود را در هر صفحه به وضوح مشخص کنید

نام دانشگاه شما باید در هر صفحه به وضوح قابل مشاهده باشد. به یاد داشته باشید ، همه از صفحه اصلی به وب سایت شما نمی آیند. بسیاری از آنها از طریق جستجو به صفحات داخلی می رسند. مخصوصاً برای زیر سایت ها و میکروسایت ها ، ضروری است که کاربران بدانند در کدام دانشگاه به دنبال آن هستند. با نشان دادن نام کامل دانشگاه خود در هر سایت (یعنی نه فقط در پاورقی) ، شناسایی آن را برای کاربران آسان می کنید. به عنوان یک مزیت اضافی ، این امر همچنین می تواند به تقویت ارتباط برند با صفحات بخش جداگانه و زیر سایت ها کمک کند.

2. از تصاویری استفاده کنید که ارزش ها و اولویت های دانشگاه شما را منعکس می کند

بازدیدکنندگان بر اساس تصاویری که شما استفاده می کنید درباره دانشگاه شما قضاوت ارزشمندی می کنند. چند عکس از رویدادهای ورزشی، گالری ویدئویی با تصاویر کوچک از افراد که همه یکسان به نظر می رسند، کاربران عدم تنوع را مشاهده می کنند. کاربران از تصاویری که ظاهری معتبر و نمایانگر شرایط حضور در دانشگاه شما دارند ، استقبال می کنند. .

3. صفحه خود را درباره ما حساب کنید

4. بر نقاط قوت و دستاوردهای خود تأکید کنید

5. مشاهده لیست رشته ها و برنامه ها را برای کاربران آسان کنید

6. اطلاعات مربوط به موقعیت شغلی پس از فارغ التحصیلی را ارائه دهید و از قسمت فارغ التحصیلان وب سایت به آن پیوند دهید

7. مهلت های درخواست را به وضوح نشان دهید و شرح مرحله به مرحله فرآیند درخواست را ارائه دهید

8. وظایف اصلی را برای هر یک از مخاطبان خود بررسی کنید

9. مراقب خطرات ایجاد وب سایت خود باشید

10. برای کاربران آماده باشید تا اطلاعات مربوط به دانشگاه شما را در سایت های خارجی جستجو کنند

بازاریابی معکوس چیست و چگونه است

سه جنبه مهم طراحی وب سایت دانشگاه عبارتند

قابلیت استفاده ، و یا نحوه استفاده آسان از سایت شما..

دسترسی ، به طوری که هر فرد دارای معلولیت می تواند به اطلاعات وب سایت شما دسترسی پیدا کند.

تجربه کاربری یا کل تجربه تعامل با وب سایت شما ، از طراحی تا اطلاعات تا تعامل.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد. تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

بازدید سایتتان را چندین برابر کنید

افزایش ترافیک سایت تا 300 برابر

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل برای انتخاب کلمات کلیدی هدفارائه راهکار بهینه سازی و سئو حرفه ایراهکار تولید محتوای قوی و استراتژیکارائه استراتژی موثر درج رپورتاژ آگهی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

آدرس سایت
ورودی نامعتبر

آموزش حرفه ای سئو

آموزش حرفه ای سئو هم سایت

خرید

یک فرصت طلایی در هم سایت

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

کمپین دیجیتال مارکتینگ

هدفمند و نتیجه گرا تبلیغ کنید

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل مناسب برای نرخ تبدیل بیشتر استراتژی هدفمند برای صفحه فرود استفاده از راه حل های نوین تبلیغاتی بررسی، تحقیق و رقیب شناسی اصولی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

مقاله‌های هم سایت

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی : 91331318 - (021)
 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: ٩:۰۰ - ١٧:٣۰

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات

مجوزها و افتخارات هم سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت

off canvas menu

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی