hamsite آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت

طراحی سایت هتل و رزرو و طراحی وب سایت اقامتی | هم سایت

طراحی سایت هتل و رزرو و طراحی وب سایت اقامتی | هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت ارائه‌دهنده خدمات طراحی سایت هتل و هتلداری و رزرو آن و طراحی وب سایت اقامتی با بالاترین استانداردهای روز دنیا در خدمت شماست. عزیزان می‌توانند برای طراحی سایت هتل و اقامتی با کارشناسان هم سایت در این مورد مشاوره‌های لازم را دریافت کنند.

هتل‌ها امروزه با توجه به اهمیت افراد در اینترنت طراحی سایت هتل اولین گام ورود به اینترنت و تجارت الکترونیک برای این صنعت است، قاعدتاً هرکسی می‌تواند در اینترنت موفق شود خصوصاً صنعت هتل داری و اقامتی، این کسب و کار در اینترنت با توجه به روند رشد آن در اینترنت آینده بسیار خوبی را دارد، صنعت هتل از بهترین کسب و کار ها در اینترنت است و با توجه به نیاز کشور و اینترنتی بودن رزرو آنلاین هتل‌ها و اماکن اقامتی طرفدار بسیار زیادی را دارد، از نمایش اتاق با جزئیات آن‌ها در وب سایت‌ها گرفته تا رزرو آنلاین اتاق می‌توان به قابلیت‌هایی که در طراحی وب سایت هتل باید در نظر گرفت اشاره کرد که هر طراح سایت باید آن‌ها را در سایت هتل اقدامات لازم را انجام بدهد. آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت با در اختیار داشتن یک تیم حرفه‌ای درزمینهٔ طراحی سایت شمارا این امر راهنمایی خواهند کرد و تا پایان فرایند در کنار شما هستند تا یک وب‌سایت هتل با بهترین امکانات تحویل بگیرید.

طراحی سایت هتل | آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت

نکاتی که باید در طراحی سایت هتل در نظر بگیرید

قبل از هر کاری در طراحی وب سایت هتل، نکاتی هستند که هر شخص قبل از اقدام باید آن‌ها را در نظر بگیرد تا یک سایت را با توجه به نیاز خود طراحی کند، در ادامه شمارا با این نکات آشنا خواهیم کرد:

صفحه اصلی سایت: در این صفحه که صفحه محوری شما است این را باید بدانید که چه مواردی را باید در آن لحاظ کنید، در این صفحه باید امکان این وجود داشته باشد که هر کاربری به‌سادگی با چند کلیک بتواند به هر صفحه از سایت شما دسترسی پیدا کند و خدمات خود و نمایش اتاق‌ها و تصاویر آن و امکان رزرو اتاق در این صفحه می‌تواند تأثیرگذار باشد، این را هم اضافه کنم شما نباید از قرار دادن قیمت‌های خود بترسید اگر خدمات شما ارزش قیمت شمارا داشته باشد می‌توانید به‌سادگی در اینترنت تجارت کنید.

بخش درباره ما: این بخش یکی از مهم‌ترین بخش‌های سایت شما است، در ین صفحه شما هویت و مأموریت خود را مشخص می‌کنید و هدف خود را از راه‌اندازی کسب و کار هتلداری را به مشتریان خود ارائه می‌دهید و می‌توانید تصاویری جذاب از محیط هتل و کادر مدیریتی را در آن قرار بدهید تا بتوانند اعتبار خود را نشان بدهید و اعتماد افراد را به دست آورید.

صفحه تماس با ما: راه‌های ارتباطی خصوصاً در اینترنت یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر وب‌سایت خصوصاً هتلداری است، در این بخش شما باید کلیه راه‌های ارتباطی برای رزرو هتل را در آن قرار بدهید، ازجمله: شماره‌های تماس با پیش‌شماره، آدرس هتل، شماره فکس و ایمیل، آدرس کانال‌های شبکه اجتماعی و فرم درخواست.

گالری تصاویر: در طراحی سایت هتل داشتن صفحه‌ای برای نمایش گالری تصاویر از محیط هتل ازجمله: داخل اتاق‌ها، رستوران، کافی‌شاپ، لابی هتل و غذاها هرکدام از این‌ها می‌تواند در تصمیمات مخاطب شما تأثیرگذار باشد.

بخش اخبار: این بخش برای سایت‌های زیاد هتلداری استفاده می‌شود ولی لزومی ندارد که حتماً در همه سایت‌های وجود داشته باشد می‌تواند باشد و می‌تواند نباشد ولی یک بخش از سایت است که ارزشمند است.

صفحه بلاگ: قاعدتاً باارزش ترین دارایی هر وب‌سایت محتوای آن است بخش بلاگ یا مقالات آن می‌تواند در موتورهای جستجو و سئو سایت شما کمک ویژه‌ای کند و حجم زیادی از کاربران را به سایت شما انتقال بدهد، این بخش به هیچ وجه نباید نادیده گرفته شود، با توجه به اهمیت تولید محتوا سایت باید برای آن برنامه ریزی خوبی داشته باشید.

بخش قوانین: صفحه‌ای به نام قوانین یا Policy یک بخش بسیار مهم در هر سایتی است، در این صفحه شما به مخاطبین خود شرایط استفاده از خدمات خود را ارائه می‌کنید و کاربران در صورت پذیرفتن آن‌ها می‌توانند از خدمات شما استفاده کنند و برای گرفتن نماد اعتماد این بخش در طراحی سایت هتلداری ضروری است.

صفحه پرسش و پاسخ: یکی از بهترین کارهایی که می‌توان در طراحی وب سایت اقامتی انجام داد کاهش تماس‌های تکراری و سؤالات است، در این بخش می‌توانید جواب سؤالات تکراری افراد را بدهید و آن را به مشتریان خود اعلام کنید، برای مثلاً برای رزرو هتل چه مدارکی لازم است و کامل این‌ها را شرح بدهید.

صفحه رزرو اتاق: قاعدتاً هر وب سایتی که درزمینهٔ هتلداری فعالیت می‌کند این بخش را در سایت خود باید داشته باشد، رزرو اتاق با همراه اتاق آن باید در این صفحه قرار داشته باشد تا مخاطبان بتوانند با توجه به نیاز خود و تاریخ مشخص بهترین انتخاب را انجام بدهند.

سئو بیس بودن: سئو یکی از اساسی‌ترین موضوعات در طراحی سایت هتل است، قطعاً سایتی که بر پایه سئو طراحی‌شده باشد می‌تواند در موتورهای جستجو رتبه بهتری دریافت کند و این موضوع یکی از مهم‌ترین موضوعات است.

ریسپانسیو و واکنشگرا: بارگذاری ساید در دستگاه‌های تلفن همراه و موبایل خیلی مهم هستند خصوصاً برای گوگل که اهمیت زیادی به این موضوع می‌دهد، آیا می‌دانستید که 60 درصد افرادی که از اینترنت استفاده می‌کنند از طریق تلفن همراه و یا تبلت وارد وب‌سایت ها می‌شوند، این موضوع باعث شده که بحث ریسپانسیو بودن برای وب سایت‌های اینترنتی یکی از مهم‌ترین پارامترها در طراحی وب سایت هتل باشد.

قیمت و تعرفه طراحی سایت هتل و اقامتی و هزینه طراحی وب سایت هتلداری

طراحی سایت هتل VIP
طراحی وب سایت با وردپرس

طراحی سایت از ۰ با قالب کاملاً اختصاصی

اختصاص بخش های مختلف و انحصاری

ثبت سایت در گوگل با درخواست مشتری

سئو بیس و سازگار با موتور های جستجو

ریسپانسیو و واکنشگرا در ابعاد مختلف

١ سال هاست و دامنه رایگان

زمان تحویل : ١۰ هفته

لطفاً تماس بگیرید

طراحی با CMS اختصاصی
طراحی وب سایت هتل و اقامتی | هم سایت

طراحی با cms اختصاصی

دارای بخش درباره ما ، تماس با ما و بلاگ

ثبت سایت در گوگل با درخواست مشتری

سئو بیس و سازگار با موتور های جستجو

ریسپانسیو و واکنشگرا در ابعاد مختلف

١ سال هاست و دامنه رایگان

زمان تحویل : 6 هفته

8 میلیون تومان

طراحی با وردپرس
طراحی سایت هتل و اقامتی | هم سایت

طراحی با CMS وردپرس

دارای بخش درباره ما ، تماس با ما و بلاگ

ثبت سایت در گوگل با درخواست مشتری

سئو بیس و سازگار با موتور های جستجو

ریسپانسیو و واکنشگرا در ابعاد مختلف

١ سال هاست و دامنه رایگان

زمان تحویل : ٣ هفته

4 میلیون تومان

پس از طراحی سایت هتل و اقامتی چه اقداماتی برای توسعه انجام بدهیم

مهم نیست که شما طراحی سایت هتل و هتلداری خود را چگونه و با چه هزینه‌ای انجام داده باشید، باید به این باور برسید که یک وب سایت زمانی موفق است که مخاطب در آن وجود داشته باشد، برای توسعه یک سایت هتلداری این اقدامات زیر را به ترتیب و مرحله به مرحله انجام بدهید:

1) تولید محتوای اولیه سایت (دیتا اینتری)

یک وب سایت هتل تازه طراحی شده هیچ‌گونه محتوایی ندارد و باید در آن محتوا صفحات و خدمات خود را قرار بدهید، شما می‌تواند با قرار دادن محتواهای خود در صفحات سایت و پر کردن آن‌ها سایت خود را پر از اطلاعات کنید و اقدامات لازم برای این کار را انجام بدهید، مانند آماده سازی صفات درباره ما، سؤالات متداول، گالری و...

2) شروع بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی تأثیرات فراوانی در بهبود کسب و کار اینترنتی برای هر تجارتی رادارند، سایت‌های هتل و اقامتی می‌توانند با تولید محتوای هدفمند در شبکه‌های اجتماعی هم به‌صورت عکس و خصوصاً ویدئو بحث مارکتینگ خود را در شبکه‌های اجتماعی مانند: اینستاگرام، تلگرام، آپارات، لینکداین و... قرار بدهید و با مخاطبان خود تعامل داشته باشید.

3) تولید محتوای سایت (بخش بلاگ یا مقالات)

تولید محتوا برای سایت‌های هتلداری و رزرو آن از بزرگ‌ترین دارایی هر سایت است، شما می‌توانید برای اهداف خود محتوا هدفمند ایجاد کنید به‌عنوان مثال اگر شما هتلی در شهر شیراز دارید می‌توانید درباره جاذبه‌های گردشگری در شیراز صحبت کنید یا به معرفی 10 مکانی که در شیراز باید از آن بازدید کنید و... اما به‌صورت اختصاصی یا ترجمه‌شده باشد علت اینکه محتوا نباید تکراری یا کپی باشد این است که موتورهای جستجو کوچک‌ترین کپی‌برداری از محتواهای سایر وب‌سایت ها را شناسایی می‌کنند و وب‌سایت های خاطی را جریمه خواهند کرد. شما می‌توانید برای تولید محتوای سایت هتل با آژانس دیجیتال مارکتینک برای تولید محتوا سایت خود مشاوره لازم را انجام بدهید و یا این کار را به تیم ما برون‌سپاری کنید.

4) بهینه‌سازی و سئو سایت

در طراحی سایت هتلداری سئو بیس بودن یک وب‌سایت اهمیت زیادی دارد، قاعدتاً قرار گرید در صفحات اولیه گوگل برای هر کسب و کاری اهمیت زیادی دارد و برای خیلی از افراد آرزو است، به علت اینکه 93 درصد از ورودی‌های یک وب‌سایت از طریق موتورهای جستجو وارد وب‌سایت های اینترنتی می‌شوند سئو اهمیت فراوانی پیداکرده است، شما می‌توانید برای سئو سایت هتل این اقدامات را با کمک آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت انجام بدهید و مشاوره‌های لازم را از آن‌ها بگیرید یا آن را به ما برون‌سپاری کنید.

اگر تا این مرحله پیش آمده‌اید، شما مراحل بازاریابی سایت خود را به‌خوبی پیش رفته اید، در ادامه شمارا با روش‌های تبلیغاتی در اینترنت آشنا خواهیم کرد و خواهیم گفت که پس از طراحی سایت اقامتی چگونه می‌توانید با تبلیغات نیز کسب و کار خود را توسعه بدهید.

طراحی وب سایت هتل و هتلداری و اقامتی | هم سای

5) طراحی صفحه فرود

صفحات فرود یل landing page ها صفحاتی مجزا از صفحات سایت ما هستند که قالب متفاوتی با سایت شما دارند و به نحوی طراحی‌شده اند که بتوانند بینندگان را به مشتری تبدیل کنند در این صفحه یک محصول خاص یا یک خدماتی با یک پیشنهاد عالی ارائه می‌شود که کاربر برای دریافت مشاوره یا خرید آن شماره تماس خود را وارد می‌کند. طبق بررسی‌های نشان داده صفحات فرود نرخ تبدیل بیش از 70 درصدی را در تبلیغات داشته‌اند.

6) ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی

ارسال نوتیفیکیشن برای موبایل و سایت‌های اینترنتی محیا است، و می‌توانید از این بستر برای معرفی یک رویداد و خدمات و یا محصول همراه یک صفحه فرود استفاده کرد تا بتوان نرخ تبدیل بهتری برای خدمات هتلداری به دست آورد. شما می‌توانید برای ارسال نوتیفیکیشن برای سایت‌های هتلداری از خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت استفاده کنید.

7) تبلیغات در سایت‌های اینترنتی

در اینترنت بستری ایجادشده است که برای سایت‌های هتل و اقامتی این امکان وجود دارد تا بتوانید با تبلیغات به‌صورت بنری و کلیکی و همسان تبلیغات خود را به هزاران نفر نمایش بدهید، لازم به ذکر است که بهتر است برای این کار نیز از لندینگ پیج استفاده کنید تا نرخ تبدیل بهتری را به دست آورید.

8) تبلیغات در سایت شبکه‌های اجتماعی

با تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی در صفحات پرمخاطب می‌توانی خدمات هتلداری خود را به هزاران نفر نشان بدهید و از آن منافع زیادی را به دست آورید، شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام این بستر وجود دارد تا بتوانید خدمات هتل خود را معرفی کنید و افراد زیادی را برای اقامت در آن دعوت کنید.

شما عزیزان می‌توانید با کمک و مشاوره‌های کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت طراحی سایت هتل و اقامتی را با بالاترین استانداردهای روز دنیا انجام دهید و در صورت لزوم هم می‌توانید برای بحث بازاریابی و تبلیغات آن در اینترنت با ما همراه باشید و مشاوره‌های لازم و یا از خدمات ما نیز استفاده نمایید، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد که به شما عزیزان بتوانیم بهترین خدمات را ارائه بدهیم تا شمارا به نتایج دلخواهتان برسانیم.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد. تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

بازدید سایتتان را چندین برابر کنید

افزایش ترافیک سایت تا 300 برابر

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل برای انتخاب کلمات کلیدی هدفارائه راهکار بهینه سازی و سئو حرفه ایراهکار تولید محتوای قوی و استراتژیکارائه استراتژی موثر درج رپورتاژ آگهی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

آدرس سایت
ورودی نامعتبر

آموزش حرفه ای سئو

آموزش حرفه ای سئو هم سایت

خرید

خدمات هم سایت

نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل

ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در اینستاگرام

رپورتاژ آگهی

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنری

تبلیغات همسان

طراحی سایت

سئو سایت و بهینه سازی

بازاریابی اینترنتی

طراحی لوگو و آرم

طراحی بنر

طراحی کاتالوگ و بروشور و پوستر

ساخت موشن گرافیک

تولید محتوا سایت

افزایش ممبر تلگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

 

یک فرصت طلایی در هم سایت

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

کمپین دیجیتال مارکتینگ

هدفمند و نتیجه گرا تبلیغ کنید

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل مناسب برای نرخ تبدیل بیشتر استراتژی هدفمند برای صفحه فرود استفاده از راه حل های نوین تبلیغاتی بررسی، تحقیق و رقیب شناسی اصولی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی : 44978501 - 44965383 - (021)
 کارشناس فنی : 09335124614
 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: ٩:۰۰ - ١٧:٣۰

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات

روش های پرداخت و مجوزها

 
logo-samandehi
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت

off canvas menu

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی