hamsite آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت

تبلیغات CPO یا پرداخت هزینه به ازای خرید مشتری یا سفارش

تبلیغات CPO یا پرداخت هزینه به ازای خرید مشتری یا سفارش

CPO چیست یا تبلیغات پرداخت هزینه به ازای خرید مستقیم و یا سفارش مشتری چیست Cost Per Order و چرا باید از تبلیغات پرداخت هزینه به ازای خرید و سفارش مشتری CPO استفاده کنیم و رمز استفاده از آن در چیست و برای بازاریابی چه نوع کسب و کار هایی مناسب است و چرا باید از CPO در بازاریابی و تبلیغات استفاده کنیم.

CPO یا Cost Per Order تبلیغات پرداخت هزینه به ازای خرید مستقیم و سفارش چیست

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت با بررسی های انجام داده در زمینه تبلیغات اینترنتی و بازاریابی اینترنتی به این نتیجه رسیده است که به طور کلی روش های متفاوت تبلیغاتی در دنیا وجود دارد که میتواند برای اغلب کسب و کار های اینترنتی مناسب باشد و به نتیجه های ایده آل برسند، یکی از این روش های تبلیغاتی استفاده از CPO یا تبلیغات پرداخت هزینه به ازای خرید و سفارش مشتری Cost Per Order که در صورتی که یک کاربر محصول و یا خدمات مورد نظر را خریداری کند و مبلغ آن را پرداخت کند به آن یک خرید مستقیم مشتری CPO می گویند.

CPO یا تبلیغات هزینه به ازی خرید مستقیم و سفارش مشتری چیست؟

CPO یا تبلیغات هزینه به ازای خرید و سفارش مستقیم مشتری می باشد که به معنی پرداخت هزینه برای تبلیغات اینترنتی می باشد به ازای هر خرید مستقیم مشتری که با خرید کردن یک محصول و پرداخت وجه آن از طریق سایت و یا صفحات فرود و لندینگ پیج ها هزینه پرداخت می کنند و با توجه به بودجه تعیین شده برای این کار هزینه به ازای خرید مستقیم مشتری وجه پرداخت می کنند. با توجه به اینکه شما میتوانید بازدهی روش Cost Per Order را بررسی و محاسبه کنید این روش یک سبک ایده آل و مناسب برای ایجاد بازدهی عالی برای پراخت هزینه های تبلیغاتی تضمینی به جای پرداخت هزینه های تبلغیاتی بی نتیجه است.

 

تبلیغات نمایشی CPM یا پرداخت هزینه به ازای نمایش چیست

مطالعه بیشتر

چرا از روش تبلیغات پرداخت هزینه به ازای خرید مشتری Cost Per Order باید استفاده کنید؟

یکی از مهمترین سوالاتی که اغلب افراد در زمینه Cost Per Order می پرسند این است که اصلاً چرا باید از روش تبلیغات پرداخت هزینه به ازای خرید مستقیم و سفارش مشتری استفاده کنیم، در جواب این سوال باید گفت که شما به طور عادی زمانی که شما تبلیغات انجام می دهید هزینه به صورت عادی محاسبه می‌شود و ممکن است هزینه زیادی بابت این کار پرداخت نمایید چرا که در حالت عادی مشخص نمی‌شود چه تعداد از افراد از بنر و پست شما بازدید و دیدن خواهند کرد و ممکن است هم هیچ نتیجه دلخواهی و مشتری خاصی را بدست نیاورید و این میتواند مانع از دستیابی شما به هدف خود شود، اما در روش تبلیغات CPO یا Cost Per Order شما هزینه تبلیغات را بر اساس تعداد خرید مشتری پرداخت خواهید کرد، و تا زمانی که مشتری بلقوه ای هزینه خدمات و یا محصول را را پرداخت نکند و یا محصول را از شما نخرد شما هیچ گونه هزنه تبلیغاتی را پرداخت نخواهید کرد.

CPO یا Cost Per Order

مزایای روش تبلیغات پرداخت هزینه به ازای خرید مستقیم مشتری CPO

  • با استفاده از روش تبلیغاتی خرید مستقیم مشتری میتوانید مشتری بلقوه خود را در کمترین زمان بیابید و کسب درآمد داشته باشید
  • نتیحه این روش تبلیغاتی بسیار تاثیر گذتر تر از روش های دیگر تبلیغاتی می باشد، چرا که به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید
  • توجیه اقتصادی روی پرداخت هزینه به ازای خرید مشتری توجیه دارد
  • قطعاً در این روش تبلیغاتی نتیجه خواهید گرفت

برای افزایش خرید مستقیم مشتری و پرداخت هزینه به ازای سفارش مشتری چه نکاتی راباید در نظر گرفت

Cost Per Order بازدهی خوبی را در بین کسب و کار های اینترنتی دارد، اما برای گرفتن نتیجه بهتر در CPO یا تبلیغات پرداخت هزینه به ازای خرید مشتری چند نکته را باید رعایت کرد تا نرخ تبدیل Conversion Rate را افزایش داد تا بتوان به سرنخ های خرید تضمینی مشتری رسید که شامل پارامتر های زیر می باشد:

ساخت صفحه فرود و لندینگ پیج:

بدون شک داشتن یک صفحه فرود و لندینگ پیج مناسب و ایجاد یک هدف مشخص از ساخت لندینگ میتواند برای هر نوع محصول و یا خدماتی نرخ تبدیل به مشتری را افزایش داده و درصد خرید مستقیم مشتری از محصول و خدمات را افزایش بدهد.

زمان مناسب در تبلیغات:

قبل از هر کاری در ارائه تبلیغات اینترنتی باید زمان تبلیغات را در نظر بگیرید که بتوانید بازدهی مناسبی از CPO دریافت کنید.

داشتن تصویر مناسب:

بدون شک یک عکس جذاب میتوان به اندازه یک محتوای جذاب 1000 کلمه ای تاثیر بیشتری در ذهن مخاطب برساند و باعث ایجاد انگیزه برای استفاده از خدمات شود.

انتخاب عنوان جذاب:

روش تبلیغات پرداخت هزینه برای ایجاد خرید مستقیم و سفارش مشتری نیاز به یک عنوان مرتبط و جذاب دارد تا بتواند راندمان بازدهی را افزایش داده.

پرداخت هزینه به ازای خرید مستقیم و سفارش

ایجاد یک پیشنهاد رد نشدنی:

دادن یک پیشنهاد شگفت انگیز و یا تخفیف فوق العاده میتواند کاربر را ترغیب به خرید از مخصول و خدمات بکند.

روش های تبلیغاتی CPO پرداخت هزینه به ازای خرید مشتری

در اینترنتی روش های مختلفی برای استفاده از CPO یا Cost Per Order پرداخت هزینه به ازای خرید مشتری وجود دارد، در ادامه به معرفی روش های تبلیغات اینترنتی به صورت هزینه به ازای خرید مستقیم مشتری می پردازیم که عبارتند از:

تبلیغات در تلگرام:

تبلیغات در تلگرام یکی از روش هایی می باشد که اکثر ایجینت ها برای ایجاد خرید مستقیم و سفارش مشتری تضمینی از این رسانه و با تبلیغات در کانال های مرتبط با موضوع کاری خرید مشتریان تضمینی ایجاد می کنند.

تبلیغات در اینستاگرام:

تبلیغات در اینستاگرام یکی از بهترین روش های تبلیغاتی در اینترنت می باشد که راندمان این کار نیز در ایجاد خرید و سفارش مستقیم مشتریا شگفت انگیز بوده است، امروزه اکثر افراد برای ایجاد خرید مستقیم مشتری تضمینی از اینستاگرام نیز جهت ایجاد سفارش استفاده می کنند.

تبلیغات ارسال پوش نوتیفیکیشن:

تبلیغات پوش از بهترین روش های تبلیغاتی و هدفمند ترین در اینترنت می باشد که به صورت پرداخت هزینه به ازای بازدید CPM و کلیکی می باشد که هزینه های تبلیغاتی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.و میزان CTR آن نسبتاً خوب بوده و بازدهی و ایجاد سرنخ فروش بسیار عالی را خواهد داشت.

 

چگونه کسب و کار اینترنتی خود را توسعه دهیم

مطالعه بیشتر

نتیجه گیری:

پرداخت هزینه به ازای خرید و سفارش محصول و خدمات توسط مشتری یکی از دغدغه های اصلی اغلب کسب و کار های اینترنتی می باشد که هزینه های فراوانی بابت تبلیغات اینترنتی پرداخت می کنند، اما به نتیجه دلخواهی که مد نظر دارند نمی رسند. تبلیغات پرداخت هزینه به ازای خرید مشتری این مشکل را تا حدودی حل کرده است و این روش تبلیغاتی را تبدلی به یک روش به صرفه و توجیه پذیر کرده است.

بسیار سپاسگذاریم که مقاله (CPO یا Cost Per Order تبلیغات پرداخت هزینه با ازای خرید مشتری و یا سفارش مشتری) را تا انتها مطالعه کردید و وقت گرانبهای خود را بابت این محتوا گذاشتید، لطفاً تجربیات و نظرات خود را در ارتباط با تبلیغات پرداخت هزینه به ازای خرید مستقیم مشتری برای ما در انتهای این صفحه درج نمایید

 

نظرات 1

مهمان - فرزانه جهانشیری on شنبه, 20 ارديبهشت 1399 12:41

عالی بود ممنون

عالی بود ممنون
مهمان
یکشنبه, 03 مرداد 1400

Captcha Image

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد. تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

بازدید سایتتان را چندین برابر کنید

افزایش ترافیک سایت تا 300 برابر

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل برای انتخاب کلمات کلیدی هدفارائه راهکار بهینه سازی و سئو حرفه ایراهکار تولید محتوای قوی و استراتژیکارائه استراتژی موثر درج رپورتاژ آگهی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

آدرس سایت
ورودی نامعتبر

آموزش حرفه ای سئو

آموزش حرفه ای سئو هم سایت

خرید

خدمات هم سایت

نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل

ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در اینستاگرام

رپورتاژ آگهی

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنری

تبلیغات همسان

طراحی سایت

سئو سایت و بهینه سازی

بازاریابی اینترنتی

طراحی لوگو و آرم

طراحی بنر

طراحی کاتالوگ و بروشور و پوستر

ساخت موشن گرافیک

تولید محتوا سایت

افزایش ممبر تلگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

 

یک فرصت طلایی در هم سایت

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

کمپین دیجیتال مارکتینگ

هدفمند و نتیجه گرا تبلیغ کنید

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل مناسب برای نرخ تبدیل بیشتر استراتژی هدفمند برای صفحه فرود استفاده از راه حل های نوین تبلیغاتی بررسی، تحقیق و رقیب شناسی اصولی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی : 44978501 - 44965383 - (021)
 کارشناس فنی : 09028678487 - 09024706571
 پشتیبانی واتس آپ : 09335124614

 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: ٩:۰۰ - ١٧:٣۰

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات

روش های پرداخت و مجوزها

 
logo-samandehi
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت
شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی