hamsite آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت

CPM یا Cost Per Mile تبلیغات پرداخت هزینه با ازای بازدید چیست

CPM یا Cost Per Mile تبلیغات پرداخت هزینه با ازای بازدید چیست

CPM چیست یا تبلیغات پرداخت هزینه به ازای بازدید چیست Cost Per Mile و چرا باید از تبلیغات پرداخت هزینه به ازای بازدید و CPM استفاده کنیم و رمز استفاده از آن در چیست و برای بازاریابی چه نوع کسب و کار هایی مناسب است و چرا باید از CPM در بازاریابی و تبلیغات استفاده کنیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت با بررسی های انجام داده در زمینه تبلیغات اینترنتی و بازاریابی اینترنتی به این نتیجه رسیده است که به طور کلی روش های متفاوت تبلیغاتی در دنیا وجود دارد که میتواند برای اغلب کسب و کار های اینترنتی مناسب باشد و به نتیجه های ایده آل برسند، یکی از این روش های تبلیغاتی استفاده از CPM یا تبلیغات پرداخت هزینه به ازای بازدید می باشد Cost Per Mile که در صورتی که یک کاربر از بنر یا پست شما دیدن کند هزینه ای به ازای بازدید باید پرداخت شود.

CPM یا تبلیغات Cost Per Mile چیست

CPM یا تبلیغات هزینه به ازی بازدید چیست؟

CPC یا تبلیغات هزینه به ازای بازدید می باشد که به معنی پرداخت هزینه برای تبلیغات اینترنتی می باشد که کاربری از بنر یا پست شما را ببیند و از آن بازدید کند و شما به ازای هر تعداد بازدید یکتا که دریافت کنید و با توجه به بودجه تعیین شده برای این کار هزینه به ازای بازدید پرداخت کنید. با توجه به اینکه شما میتواین بازدهی روش Cost Per Mile را بررسی و محاسبه کنید این روش یک سبک ایده آل و مناسب برای تبلیغات کسب و کار های اینترنتی بزرگ می باشد و خیلی از کسب و کار های دنیا از این طریق به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کردند.

تبلیغات خلاقانه هدفمند و موثر | تبلیغ خلاق

مطالعه بیشتر


چرا از روش تبلیغات پرداخت هزینه به ازای بازدید Cost Per Mile باید استفاده کنید؟

یکی از مهمترین سوالاتی که اغلب افراد در زمینه Cost Per Mile می پرسند این است که اصلاً چرا باید از روش تبلیغات پرداخت هزینه به ازای بازدید استفاده کنیم، در جواب این سوال باید گفت که شما به طور عادی زمانی که شما تبلیغات انجام می دهید هزینه به صورت عادی محاسبه می‌شود و ممکن است هزینه زیادی بابت این کار پرداخت نمایید چرا که در حالت عادی مشخص نمی‌شود چه تعداد از افراد از بنر و پست شما بازدید و دیدن خواهند کرد و این میتواند مانع از دستیابی شما به هدف خود شود، اما در روش تبلیغات CPM یا Cost Per Mile شما هزینه تبلیغات را بر اساس تعداد بازدید پرداخت خواهید کرد، و تا زمانی که کاربری پست و بنر شما را نبیند هیچ هزینه ای از شما کم نمی شود.

تبلیغات پرداخت هزینه به ازای کلیک چیست

مزایای روش تبلیغات پرداخت هزینه به ازای بازدید CPM

  • تبلیغات پرداخت هزینه به ازی بازدید تاثیر بسیار خوبی بر روی برندینگ برند شما خواهد داشت
  • تا زمانی که کاربری بنر و پست تبلیغاتی شما را مشاهده نکند هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت
  • CPM باعث افزایش سطح آگاهی مخاطبین می شود

 

تبلیغات بازدیدی تلگرام اصلی ترین روش در تبلیغات تلگرام

مطالعه بیشتر


برای افزایش سرنخ های فروش روش تبلیغات پرداخت هزینه به ازای بازدید چه نکاتی راباید در نظر گرفت

Cost Per Mile بازدهی خوبی را در بین کسب و کار های اینترنتی دارد، اما برای گرفتن نتیجه بهتر در CPM یا تبلیغات پرداخت هزینه به ازای بازدید چند نکته را باید رعایت کرد تا نرخ تبدیل Conversion Rate را افزایش داد تا بتوان به سرنخ های فروش رسید که شامل پارامتر های زیر می باشد:

ساخت صفحه فرود و لندینگ پیج:

بدون شک داشتن یک صفحه فرود و لندینگ پیج مناسب و ایجاد یک هدف مشخص از ساخت لندینگ میتواند برای هر نوع محصول و یا خدماتی نرخ تبدیل را افزایش داده و سرنخ فروش ایجاد نماید.

زمان مناسب در تبلیغات:

قبل از هر کاری در ارائه تبلیغات اینترنتی باید زمان تبلیغات را در نظر بگیرید که بتوانید بایدهی مناسبی از CPC دریافت کنید.

داشتن تصویر مناسب:

بدون شک یک عکس جذاب میتوان به اندازه یک محتوای جذاب 1000 کلمه ای تاثیر بیشتری در ذهن مخاطب برساند و باعث ایجاد انگیزه برای استفاده از خدمات شود.

انتخاب عنوان جذاب:

روش تبلیغات پرداخت هزینه به ازای بازدید برای ایجاد سرنخ های فروش نیاز به یک عنوان مرتبط و جذاب دارد تا بتواند راندمان بازدهی را افزایش داده.

پرداخت هزینه به ازای بازدید چیست

روش های تبلیغاتی CPM پرداخت هزینه به ازای بازدید

در اینترنتی روش های مختلفی برای استفاده از CPM یا Cost Per Mile پرداخت هزینه به ازای بازدید وجود دارد، در ادامه به معرفی روش های تبلیغات اینترنتی به صورت هزینه به ازای بازدید می پردازیم که عبارتند از:

تبلیغات در تلگرام:

یکی روش های که از ابتدا به آن تبلیغات بازدیدی و تبلیغات پرداخت هزینه به ازای بازدید Cost Per Mile می توان نگاه کرد روی تبلیغات CPM به صورت بنر با تبلیغات در تلگرام به صورت بازدید می باشد که کاربر با بازدید از پست تبلیغاتی در تلگرام به نتایج دلخواه خود خواهد رسید، که در کانال های تلگرامی نمایش داده می شود، در صورتی که کاربران بنر تبلیغاتی شما را مشاهده کند هزینه ای را باید تبلیغ کننده پرداخت نماید.

تبلیغات در اینستاگرام:

تبلیغات در اینستاگرام یکی از بهترین روش های تبلیغاتی در اینترنت می باشد که به صورت پرداخت هزینه به ازای بازدید و یا نمایش CPM می باشد که به صورت پست ثابت و یا یدئو و استوری انجام می شود؛ که این کار هزینه های تبلیغاتی را کاهش می دهد و نرخ تبدیل و میزان اطلاع رسانی از مخاطبین را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد.

تبلیغات ارسال پوش نوتیفیکین:

تبلیغات پوش نوتیف از بهترین روش های تبلیغاتی و هدفمند ترین در اینترنت می باشد که به صورت پرداخت هزینه به ازای بازدید CPM می باشد که هزینه های تبلیغاتی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.و میزان CTR آن نسبتاً خوب بوده و بازدهی و ایجاد سرنخ فروش بسیار عالی را خواهد داشت.

تبلیغات هدفمند اینترنتی یکی از موثرترین راه های جذب مخاطب

مطالعه بیشتر


نتیجه گیری:

امروزه هزینه های تبلیغاتی در اینترنتی افزایش پیدا کرده است، تبلیغات CPM این امکان را ایجاد کرده که کاربران با پرداخت هزینه به ازای تعداد بازدید کاربران از پست تبلیغاتی بتوانند به سرنخ های هدف خود برسند تا بتوانند درآمد های قابل قبولی را برای کسب و کار خود ایجاد نمایند، آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت با توجه به تجربه ای که از پروژه های انجام شده در زمینه تبلیغات CPC و CPM را داشته به این نتیجه رسیده که این روش تبلیغاتی یکی از روش های تبلیغاتی مناسب است اما نسبت به CPC هزینه بیشتر و بازدهی کمتری را دارد.

بسیار سپاسگذاریم که مقاله (CPM یا Cost Per Mile تبلیغات پرداخت هزینه با ازای بازدید چیست ) را تا انتها مطالعه کردید و وقت گرانبهای خود را بابت این محتوا گذاشتید، لطفاً تجربیات و نظرات خود را در ارتباط با تبلیغات پرداخت هزینه به ازای بازدید برای ما در انتهای این صفحه درج نمایید

 

نظرات

بدون نظر
مهمان
جمعه, 26 شهریور 1400

Captcha Image

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد. تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

بازدید سایتتان را چندین برابر کنید

افزایش ترافیک سایت تا 300 برابر

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل برای انتخاب کلمات کلیدی هدفارائه راهکار بهینه سازی و سئو حرفه ایراهکار تولید محتوای قوی و استراتژیکارائه استراتژی موثر درج رپورتاژ آگهی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

آدرس سایت
ورودی نامعتبر

آموزش حرفه ای سئو

آموزش حرفه ای سئو هم سایت

خرید

خدمات هم سایت

نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل

ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در اینستاگرام

رپورتاژ آگهی

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنری

تبلیغات همسان

طراحی سایت

سئو سایت و بهینه سازی

بازاریابی اینترنتی

طراحی لوگو و آرم

طراحی بنر

طراحی کاتالوگ و بروشور و پوستر

ساخت موشن گرافیک

تولید محتوا سایت

افزایش ممبر تلگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

 

یک فرصت طلایی در هم سایت

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

کمپین دیجیتال مارکتینگ

هدفمند و نتیجه گرا تبلیغ کنید

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل مناسب برای نرخ تبدیل بیشتر استراتژی هدفمند برای صفحه فرود استفاده از راه حل های نوین تبلیغاتی بررسی، تحقیق و رقیب شناسی اصولی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی : 44978501 - 44965383 - (021)
 کارشناس فنی : 09028678487 - 09024706571
 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: ٩:۰۰ - ١٧:٣۰

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات

روش های پرداخت و مجوزها

 
logo-samandehi
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت

off canvas menu

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی