hamsite آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت

CPC یا Cost Per Click تبلیغات پرداخت هزینه با ازای کلیک چیست

CPC یا Cost Per Click تبلیغات پرداخت هزینه با ازای کلیک چیست

CPC چیست یا تبلیغات پرداخت هزینه به ازای کلیک چیست Cost Per Click و چرا باید از تبلیغات پرداخت هزینه به ازای کلیک و CPC استفاده کنیم و رمز استفاده از آن در چیست و برای بازاریابی چه نوع کسب و کار هایی مناسب است و چرا باید از CPC در بازاریابی و تبلیغات استفاده کنیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت با بررسی های انجام داده در زمینه تبلیغات اینترنتی و بازاریابی اینترنتی به این نتیجه رسیده است که به طور کلی روش های متفاوت تبلیغاتی در دنیا وجود دارد که میتواند برای اغلب کسب و کار های اینترنتی مناسب باشد و به نتیجه های ایده آل برسند، یکی از این روش های تبلیغاتی استفاده از CPC یا تبلیغات پرداخت هزینه به ازای کلیک می باشد Cost Per Click که در صورتی که یک کاربر بر روی بنر کلیکی شما کلیک نماید هزینه ای به ازای کلیک باید پرداخت شود.

CPC یا تبلیغات Cost Per Click چیست

CPC یا تبلیغات هزینه به ازی کلیک چیست؟

CPC یا تبلیغات هزینه به ازای کلیک می باشد که به معنی پرداخت هزینه برای تبلیغات اینترنتی می باشد که کاربری بر روی بنر و یا نوتیفیکیشن و یا لینک شما کلیک کند و شما به ازای هر تعداد کلیک یکتا با توجه به بودجه تعیین شده برای این کار هزینه به ازای کلیک پرداخت کنید. با توجه به اینکه شما میتواین بازدهی روش Cost Per Click را بررسی و محاسبه کنید این روش یک سبک ایده آل و مناسب برای تبلیغات کسب و کار های اینترنتی می باشد و خیلی از کسب و کار های دنیا از این طریق به نتایج باور نکردنی دست پیدا خواهند کرد.

تبلیغات خلاقانه هدفمند و موثر | تبلیغ خلاق

مطالعه بیشتر


چرا از روش تبلیغات پرداخت هزینه به ازای کلیک Cost Per Click باید استفده کنید؟

یکی از مهمترین سوالاتی که اغلب افراد در زمینه Cost Per Click می پرسند این است که اصلاً چرا باید از روش تبلیغات پرداخت هزینه به ازای کلیک استفاده کنیم، در جواب این سوال باید گفت که شما به طور عادی زمانی که شما تبلیغات انجام می دهید هزینه به صورت عادی محاسبه می‌شود و ممکن است هزینه زیادی بابت این کار پرداخت نمایید چرا که در حالت عادی مشخص نمی‌شود چه تعداد از افراد بر روی بنر تبلیغاتی و لینک شما کلیک خواهند کرد و این میتواند مانع از دستیابی شما به هدف خود شود، اما در روش تبلیغات CPC یا Cost Per Click شما هزینه تبلیغات را بر اساس تعداد کلیک پرداخت خواهید کرد، و تا زمانی که کاربری بر روی لینک شما کلیک نکرده باشد هیچ هزینه ای از شما کم نمی شود.

پرداخت هزینه به ازای کلیک چیست

مزایای روش تبلیغات پرداخت هزینه به ازای کلیک CPC

  • تبلیغات پرداخت هزینه به ازی کلیک هزینه هاب تبلیغاتی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد
  • تا زمانی که کاربری بر روی لینک و بنر شما کلیک نکند به ازای هر تعداد نمایش هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت
  • نرخ بازدهی برای کسب و کار های اینترنتی افزایش خواهد کرد
  • CPC باعث افزایش نرخ تبدیل و ایجاد سرنخ فروش بسیار زیادی خواهد شد

 

برای افزایش سرنخ های فروش روش تبلیغات پرداخت هزینه به ازای کلیک چه نکاتی راباید در نظر گرفت

Cost Per Click یکی از بالاترین بازدهی را در بین کسب و کار های اینترنتی دارد، اما برای گرفتن نتیجه بهتر در CPC یا تبلیغات پرداخت هزینه به ازای کلیک چند نکته را باید رعایت کرد تا نرخ تبدیل Conversion Rate را افزایش داد تا بتوان به سرنخ های فروش رسید که شامل پارامتر های زیر می باشد:

ساخت صفحه فرود و لندینگ پیج:

بدون شک داشتن یک صفحه فرود و لندینگ پیج مناسب و ایجاد یک هدف مشخص از ساخت لندینگ میتواند برای هر نوع محصول و یا خدماتی نرخ تبدیل را افزایش داده و سرنخ فروش ایجاد نماید.

زمان مناسب در تبلیغات:

قبل از هر کاری در ارائه تبلیغات اینترنتی باید زمان تبلیغات را در نظر بگیرید که بتوانید بایدهی مناسبی از CPC دریافت کنید.

داشتن تصویر مناسب:

بدون شک یک عکس جذاب میتوان به اندازه یک محتوای جذاب 1000 کلمه ای تاثیر بیشتری در ذهن مخاطب برساند و باعث ایجاد انگیزه برای استفاده از خدمات شود.

انتخاب عنوان جذاب:

روش تبلیغات پرداخت هزینه به ازای کلیک برای ایجاد سرنخ های فروش نیاز به یک عنوان مرتبط و جذاب دارد تا بتواند راندمان را افزایش داده.

تبلیغات پرداخت هزینه به ازای کلیک

روش های تبلیغاتی CPC پرداخت هزینه به ازای کلیک

در اینترنتی روش های مختلفی برای استفاده از CPC یا Cost Per Click پرداخت هزینه به ازای کلیک وجود دارد، در ادامه به معرفی روش های تبلیغات اینترنتی به صورت هزینه به ازای کلیک می پردازیم که عبارتند از:

تبلیغات کلیکی بنر های تبلیغاتی:

یکی روش های که از ابتدا به آن تبلیغات کلیکی و تبلیغات پرداخت هزینه به ازای کلیک Cost Per Click می توان نگاه کرد روی تبلیغات CPC به صورت بنری می باشد که کاربر با کلیک بر روی بنر های تبلیغاتی به نتایج دلخواه خود خواهد رسید، که در سایت های اینترنتی نمایش داده می شود و در صورتی که کاربران بر روی بنر های تبلیغاتی کلیک کنند هزینه ای را باید تبلیغ کننده پرداخت نماید.

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن:

پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی یکی از بهترین روش های تبلیغاتی در اینترنت می باشد که به صورت پرداخت هزینه به ازای کلیک CPC می باشد که هزینه های تبلیغاتی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.و میزان CTR آن نسبتاً خوب بوده و بازدهی و ایجاد سرنخ فروش بسیار خوبی نیز دارد.

تبلیغات گوگل ادوردز:

تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز از بهترین روش های تبلیغاتی و هدفمند ترین در اینترنت می باشد که به صورت پرداخت هزینه به ازای کلیک CPC می باشد که هزینه های تبلیغاتی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.و میزان CTR آن نسبتاً خوب بوده و بازدهی و ایجاد سرنخ فروش بسیار عالی را خواهد داشت.

تبلیغات محلی یا همسان:

یکی روش های تبلیغاتی محلی، استاده از روش تبلیغات پرداخت هزینه به ازای کلیک یا تبلیغات همسان می باشد، این روش تبلیغاتی با توجه به اینکه در محتوای سایت های دیگر قرار می گیرد میتواند نرخ تبدیل و بازدهی عالی را به کاربران ارائه بدهد که تا به امروز بیش از نیمی از کسب و کار ها بزرگ دنیا در حال استفاده از آنها می باشند.

تبلیغ هوشمند اینترنتی را هوشمندانه تر از همه انجام بدهید

مطالعه بیشتر


نتیجه گیری:

امروزه هزینه های تبلیغاتی در اینترنتی متغیر می باشد، تبلیغات CPC این امکان را ایجاد کرده که کاربران با پرداخت هزینه به ازای تعداد کلیک بتوانند به سرنخ های هدف خود برسند تا بتوانند درآمد های قابل قبولی را برای کسب و کار خود ایجاد نمایند، آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت با توجه به تجربه ای که از پروژه های انجام شده در زمینه تبلیغات CPC را داشته به این نتیجه رسیده که این روش تبلیغاتی یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش تبلیغاتی در ایران عزیزمان می باشد، که میتوان ثمره آن ایجاد CPL های یا سرنخ های فروش را به کمترین هزینه و کلیک ایجاد کرد.

بسیار سپاسگذاریم که مقاله (CPC یا Cost Per Click تبلیغات پرداخت هزینه با ازای کلیک چیست) را تا انتها مطالعه کردید و وقت گرانبهای خود را بابت این محتوا گذاشتید، لطفاً تجربیات و نظرات خود را در ارتباط با تبلیغات پرداخت هزینه به ازای کلیک برای ما در انتهای این صفحه درج نمایید

 

نظرات

بدون نظر
مهمان
جمعه, 26 شهریور 1400

Captcha Image

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد. تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

بازدید سایتتان را چندین برابر کنید

افزایش ترافیک سایت تا 300 برابر

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل برای انتخاب کلمات کلیدی هدفارائه راهکار بهینه سازی و سئو حرفه ایراهکار تولید محتوای قوی و استراتژیکارائه استراتژی موثر درج رپورتاژ آگهی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

آدرس سایت
ورودی نامعتبر

آموزش حرفه ای سئو

آموزش حرفه ای سئو هم سایت

خرید

خدمات هم سایت

نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل

ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در اینستاگرام

رپورتاژ آگهی

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنری

تبلیغات همسان

طراحی سایت

سئو سایت و بهینه سازی

بازاریابی اینترنتی

طراحی لوگو و آرم

طراحی بنر

طراحی کاتالوگ و بروشور و پوستر

ساخت موشن گرافیک

تولید محتوا سایت

افزایش ممبر تلگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

 

یک فرصت طلایی در هم سایت

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

کمپین دیجیتال مارکتینگ

هدفمند و نتیجه گرا تبلیغ کنید

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل مناسب برای نرخ تبدیل بیشتر استراتژی هدفمند برای صفحه فرود استفاده از راه حل های نوین تبلیغاتی بررسی، تحقیق و رقیب شناسی اصولی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی : 44978501 - 44965383 - (021)
 کارشناس فنی : 09028678487 - 09024706571
 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: ٩:۰۰ - ١٧:٣۰

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات

روش های پرداخت و مجوزها

 
logo-samandehi
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت

off canvas menu

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی