خرید و نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

خرید و نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

وریفای شدن برای تیک آبی اینستاگرام موضوعی است که توسط افراد زیادی مورد بحث قرار گرفته است و شرکت فیسبوک نیز همواره در تلاش است تا این سیستم را بهبود ببخشد اما قبل از که به نحوه گرفتن تیک آبی بپردازیم، اول باید به این سوالاتی که در این حوزه مطرح می‌شود پاسخ بدهیم.

وریفای شدن داخل اینستاگرام چیست؟

وریفای شدن در اصل مکانیزمی است که به کاربران اینستاگرام این امکان را می‌دهد تا متوجه شوند که آیا اکانتی که دنبال می‌کنند واقعاً مطعلق به فرد مشهوری که می‌خواستند هست یا نه و در اصل ابزاری که اکانت‌های که مطعلق به افراد مطرح است را مشخص می‌کند. البته باید به این موضوع نیز اشاره کرد که این نشان‌ها به هیچ نحوی نشان افتخار نیستند.

آپدیت‌های جدید اینستاگرام درج درخواست برای وریفای شدن را راحت‌تر کرده‌اند. در این آپدیت‌ها اینستاگرام تلاش کرده است تا مشخصه‌هایی که برای برای وریفای شدن نیز است را به صورت قابل درک تر و شفاف‌تر بیان کند. این مشخصه‌ها برای اینستاگرام و فیس بوک یکسان هستند.

خرید و نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

وریفای شدن اکانت به چه معناست؟

وریفای شدن اکانت مخصوصا برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام در اصل روشی است با آن می‌توانید اثبات کنید که اکانت اینستاگرامی شما در اصل اکانت اصلی یک چهره محبوب مردمی، سلبریتی یا یک برند جهانی است.

به احتمال زیاد شما هم این نشان‌ها را در شبکه‌های اجتماعی دیگر مثل تویتر، فیس بوک و یا تیندر دیده‌اید که در اصل یک تیک آبی رنگ است که نشان می‌دهد حساب مورد بحث قابل اطمینان است و یا حداقل همان شخصی هستند که می‌گویند.

این نشان‌ها برای برجسته‌تر کردن حساب‌های اصلی افراد معروف طراحی شده‌اند، تا کاربران بتوانند مطمئن شوند که اکنت اصلی شخص یا برندی که می‌خواهند را دنبال می‌کنند.

چه افرادی می‌توانند اکانت خود را وریفای کنند و تیک آبی بگیرند؟

با این که هر شخصی می‌تواند برای دریافت تیک آبی درخواست دهد اما اینستاگرام در این زمینه بسیار سخت گیر است. پس سؤال مهم این جاست که چه افرادی می‌توانند تیک آبی را دریافت کنند؟

اول باید به این اشاره کرد اگر در فیس بوک یا تویتر تیک آبی داشته باشید به این معنی نیست که در اینستاگرام همتیک آبی خواهید گرفت.

اینستاگرام به طور واضح بیان کرده است که نتها افرادی که تنها بخشی از افراد مشهور جامعه، سلبریتی‌ها و برندها اکانت‌های وریفای شده دارند. اگر بخواهیم به شکل دیگری همین موضوع را بیان کنیم باید بگوییم که تنها اکانت‌هایی که احتمال مشابه سازی آن‌ها زیاد است، می‌توانند تیک آبی بگیرند.

برای این که اکانت شما هم جزو معدود حساب‌هایی باشد که تیک آبی می‌گیرند باید شرایط زیر را داشته باشند:

قابل شناسایی باشد: اکانت شما باید یک شخص واقعی، یک کسب و کار ثبت شده یا برند باشد. (یک میم پیج یا فن پیج در این دسته قرار نمی‌گیرد.) یکتا باشد: هر شخص یا بیزنس تنها می‌تواند یم اکانت وریفای شده داشته باشد. البته این به این موضوع به استنای اکانت‌های مختلف برای چند زبان است.

پابلیک Public باشد: اکانت‌های private نمی‌‍توانند تیک برای وریفای شدن درخواست بدهند.

کامل باشد: یعنی باید یم بیوگرافی کامل، تصویر پروفایل داشته باشد و حراقل یک پست منتشر کرده باشد.

مطرح باشد: تعریف کاملی برای مطرح بودن وجود ندارد اما اینستاگرام برای این مورد می‌گوید که اکانت باید مطعلق به اسمی باشد که به خوبی شناخته شده است و سرچ بالایی دارد.

آیا برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام حتماً باید مشهور بود؟

تا زمانی که تمام پیش نیازهای لازم را که قبل‌‎تر به آن‌ها پرداخته‌ایم را داشته باشید و بتوانید شاخص بودن خود را اثبات کنید می‌توانید تیک آبی اینستاگرام را بگیرید و اکانت خود را وریفای کنید. از نظر فنی تعداد فالوورها ربطی به گرفتن تیک آبی اینستاگرام ندارد.

چطور برای وریفای شدن اکانت درخواست دهیم؟

درخواست برای وریفای شدن بسیار ساده است که شامل مراحل زیر می‌شود:

  • ١.روی منوی همبرگری بالا سمت راست اینستاگرام کلیک کنید
  • ٢.روی گزینه Settings کلیک کنید
  • ٣.روی گزینه Account کلیک کنید
  • ۴.روی گزینه Request Verification کلیک کنید
  • نام اصلی شما، نامی که با آن شناخته می‌شوید

شاخه کاری خود را انتخاب کنید (به طور مثال: وبلاگ نویس/ اینلونسر، ورزش، اخبار / موسیقی، بیزنس و ...)

همچنبن باید یک تصویر از اسناد رسمی هویتی خود ارئه دهید. (برای اشخاص می‌تواند گواهینامه یا پاسپورت باشد و برای کسب و کارها یک قبض، یک سند رسمی یا مدارک مالیاتی باشد.

پس از آن در نوتیفیکیشن‌های خود یک پیام از اینستاگرام می‌بینید که می‌گوید تیم اینستاگرام درخواست شما را بررسی خواهند کرد. باید دقت کنید که اینستاگرام در این مرحله با شما تماس نمی‌گیرد یا برای شما ایمیلی نمی‌فرستد و یا درخواست پول نمی‌کند پس مراقب کلاهبرداران باشید.

تیک آبی اینستاگرام

پس از چند روز یا حدود یک هفته اینستاگرام یک پیغام به شما می‌دهد و نتیجه را به شما اعلام می‌کند.

چند پیشنهاد برای افزایش شانس وریفای شدن در اینستاگرام

با این که هر شخصی می‌تواند برای وریفای شدن درخواست دهد، با این حال وریفای شدن بسیار سخت‌تر است.

ما برای شما بهترین روش‌ها برای افزایش شانس شما برای وریفای کردن اکانت خود و گرفتن تیک آبی را آماده کرده‌ایم.

دست از تلاش برای خریدن تیک آبی بردارید

حرف‌های شخصی را گه می‌گوید دوستش برای اینستاگرام کار می‌کند را باور نکنید و برای خریدن تیک آبی اینستاگرام به او پول ندهید.

این موضوع را هم باید خاطر نشان کرد که تیک‌های آبی قابل انتقال نیستند و نمی‌توان آن‌ها را از شخص دیگری خرید.

به دلیل این که اکثر افراد می‌خواهند برای اکانت شخصی یا کسب و کار خود تیک آبی داشته باشند ممکن است گول برخی از سودجویان را بخورند که با وعده گرفتن تیک آبی برای آن‌ها در ازای پول آن‌ها را فریب می‌دهند.

اکانت‌هایی که تظاهر می‌کنند شما هستند را تحت نظر داشته باشد

اگر تعداد زیادی اکانت تقلبی، فیک یا فن پیج برای شما وجود داشته باشد، به شما تبریک می‌گوییم چرا که شما یکی از کاندیداهای گرفتن تیک آبی هستید. چرا که هدف اصلی تیک آبی متمایز کردن اکانت اصلی با اکانت‌های فرعی است.

برای این که اکانت‌‎های فیکی را که برای اکانت شما ساخته شده‌اند را پیدا کنید می‌توانید از ابزار Zerofox استفاده کنید.

فالوورهای واقعی و فعال بیشتری جذب کنید

با این که به طور قطعی نمی‌توان گفت تعداد فالوورها روی وریفای شدن اکانت شما تأثیر می‌گذارند اما این طور به نظر می‌رسد که می‌گذارند. در هر صورت داشتن فولوور بیشتر ضرری نمی‌زند پس بهتر است محض احتیاط هم که شده است تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید.

لینک‌های بایو خود را بردارید

اینستاگرام بر اسن موضوع اصرار دارد که اکانت‌های وریفای شده نمی‌توانند لینک‌هایی به شبکه‌های اجتماعی دیگر را در بایو خود قرار دهند. با این حال می‌توانید لینک سایت و دیگر دارایی‌های دیجیتال خود را در پروفایل خود قرار دهید.

زیاد سرچ شوید

برای اینستاگرام این که کاربران نام شما را در قسمت اکسپلورر اینستاگرام سرچ کنند مهم است چرا که نشان می‌دهد که شما برای این افراد به حدی مهم بوده‌اید که در شبکه اینستاگرام به دنبال شما بگردند.

به دنبال اسم خود در اخبار بگردید

نام خود را در گوگل سرچ کنید و ببینید که آیا نام شما در هیچ یک از منابع خبری آمده است یا خیر؟ باید به این موضوع توجه کنید که مطالب خریداری شده حساب نمی‌شوند.

با یک آژانس دیجیتالی کار کنید

اگر توان مالی آن را دارید تا یک آژانس دیجیتالی را استخرام کنید که به ابزارهای همکارهای رسانه‌ای فیس بوک دسترسی دارند این کار را بکنید. افرادی که به این ابزار دسترسی دارند می‌توانند از طریق پرتابل صنعتی که در دسترس دارند درخواست وریفای شدن یک اکانت را بدهند.

با این که این کار هم وریفای شدن اکانت شما را تضمین نمی‌کند با این حال اگر از این طریق برای گرفتن تیک آبی تلاش کنید احتمال موفقیت شما افزایش می‌یابد.

آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام

صادق باشید

از اسم واقعی خود استفاده کنید و ار دست بردن در مدارک دولتی پرهیز کنید چرا که عواقب آن می‌تواند بسیار شدید باشد.

از کامل بودن پروفایل خود اطمینان حاصل کنید

با این که شرایط اینستاگرام این است که باید یک بایو یک تصویر پروفایل و یک پست داشته باشید اما فعال بودن پیج شما می‌تواند تیم اینستاگرام را تحت تأثیر قرار دهد و شانس شما برای گرفتن تیک آبی افزایش دهد.

و در آخر این که با تلاش اول نا امید نشوید و اگر در تلاش اول درخواست شما قبول نشد دوباره تلاش کنید و در 30 روزی که فرصت دارید تلاش کنید تا در تلاش بعدی خود دلایل بیشتری به اینستاگرام برای پذیرش درخواست خود بدهید.

خرید تیک ابی اینستاگرام

شرکت هم سایت از طریق همکاران با تجربه در زمینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام و یا تبلیغات در اینستاگرام آماده شروع همکاری با شما می باشد.

جهت اطلاع از نحوه و قیمت تیک آبی اینستاگرام با شماره تماس ٩١٣٣١٣١٨ - (۰٢١) در ارتباط باشید.

 

نظرات

بدون نظر
مهمان
دوشنبه, 17 مرداد 1401

Captcha Image

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو سایت و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد.

تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

 

مشاوره رایگان با ثبت شماره موبایل

با ثبت شماره موبایلتان همین حالا یک مشاوره رایگان با تیم کارشناسان هم سایت داشته باشید.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

مقالات آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت

مجوزها و افتخارات هم سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت

off canvas menu

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی