شبکه های اجتماعی که باید در آنها حضور داشته باشید

شبکه های اجتماعی که باید در آنها حضور داشته باشید

شبکه های اجتماعی که باید در آنها حضور داشته باشیم و بهترین شبکه های اجتماعی برای بازاریابی اینترنتی و  آنلاین  چگونه با شبکه های اجتماعی بازاریابی  کنیم.

قطعاً یکی از راه های اصلی و پایه ای موفقیت در بازاریابی اینترنتی فعالیت در شبکه های اجتماعی می باشد اما برای موفقیت در شبکه ها اجتماعی نیاز به یک برنامه استراتژیک در بازاریابی اینترنتی است ، سوال اینجاست که چگونه میتوان در شبکه های اجتماعی نیز بازاریابی انجام داد ، خب برای بازاریابی شما نیاز به استراتژی دارید در شبکه های اجتماعی اینطور نیست که دائماً همیشه درباره محصولات خود بنر های تبلیغاتی بزارید و یا تخفیفات ویژه قراردهید بهتر است برای شروع تولید محتوا در شبکه های اجتماعی انجام شود ، برای مثال راهنمای استفاده از کالا ها یا راهنمای خرید کالا و در بین این کار می توانید برای محصولات خود ، بازاریابی اینترنتی انجام دهید که موفق آمیز است اما در ادامه به شبکه های اجتماعی که باید در آن حضور داشت می پردازیم.

 

تلگرام(Telegram):

شبکه اجتماعی تلگرام

قطعاً محبوبترین شبکه اجتماعی در بین کاربران اینترنتی تلگرام می باشد ، تلگرام بر پایه تصویر محوری و ویدئو طراحی شده است که طرفداران بی شماری در ایران دارد که اکثر افرادی که به اینترنتی دسترسی دارند قطعاً یک اکانت تلگرام برای خود دارند و موثر ترین شبکه اجتماعی در بین کاربران تجاری به خاطر تعداد زیاد کاربان آن برای بازاریابی می باشد.

 

اینستاگرام(Instagram):

شبکه اجتماعی اینستاگرام

 

شبکه اجتماعی اینستاگرام که توسط تیم فیسبوک طراحی شده است نسخه موبایل موفقی در بین کاربران اینترنتی قرارا گرفته و کاربران بی شماری را در خود گنجانده است اینستاگرام که بر پایه تصویر ساخته شده است محیطی جذابی برای مخاطبین ساخته است که این مزیت رقابتی ویژه ای بود که کاربران را ترغیب به استفاده از این شبکه های اجتماعی کرده است ، بر خلاف سایر شبکه های اجتماعی بازاریابی در اینستاگرام بسیار ساده تر از سایر شبکه های اجتماعی می باشد که این سهولت کار منجر به افزایش تعداد کاربران تجاری در این نوع شبکه شده است و یکی از مزیت های اصلی استفاده از این نوع شبکه امکان تگ گذاری و استفاده از # هشتگ است.

 

لینکداین(Linkedin):

شبکه اجتماعی لینکداین

شبکه اجتماعی لینکداین یکی از بهترین شبکه های اجتماعی می باشد که تمامی متخصصان را در یک شبکه اجتماعی دور هم جمع کرده که همین موضوع  یکی از برترین مزیت های این نوع شبکه اجتماعی می باشد که شما می توانید با افراد مختلف در سنف کاری خود در ارتباط باشد و تعامل انجام بدهید.

 

آپارت:

شبکه اجتماعی آپارات

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اینترنت بحث ویدئومارکتینگ بسیار داغ شده که اکثر شرکت های بزرگ به این سمت در حال حرکت و فعالیت هستند ،  با توجه به تمایل افراد به استفاده از فایل های چند رسانه ای موضوع ویدئومارکتینگ بسیار پر اهمیت شده و  شبکه اجتماعی آپارات که بر پایه ویدئو و فیلم است از استفبال بی شماری برخوردار شده که یکی از این مزیت ها همون بحث امکان قرار دادن فایل های ویدئویی است و مکانی مناسب برای قرار دادن فایل های ویدئویی و ویدئومارکتینگ می باشد.

 

نماشا:

شبکه اجتماعی نماشا

شبکه اجتماعی نماشا یکی دیگر از شبکه های اجتماعی که بر پایه ویدئو است و از استفبال بی شماری برخوردار شده است و مکانی مناسب جهت ویدئو مارکتینگ می باشد و همچنین تبلیغات.

 

یوتیوب(Youtube):

شبکه اجتماعی یوتیوب

شبکه اجتماعی یوتیوب به طور قطع بهترین و بزرگترین شبکه اجتماعی جهت اشتراک ویدئو و ویدئو مارکتینگ است که توسط شرکت گوگل مدیریت و نگهداری می شود که این نوع شبکه برای بازاریابی اینترنتی مکانی مناسب است و برای معرفی خود می باشد پس این سایت را هم از دست ندهید و در آن فعالیت داشته باشید.

 

گوگل پلاس(Google Plus):

شبکه اجتماعی گوگل پلاس

شبکه اجتماعی گوگل پلاس هم یکی از بهترین شبکه های اجتماعی است که توسط تیم گوگل مدیریت می شود و مکانی عالی جهت فعالیت و بازاریابی اینترنتی می باشد و امکانات فراوان و مزیت های خاص خود را دارد که کاربران را ترغیب به استفاه از این شبکه اجتماعی مفید کرده است و با توجه به کاربران فراوانی که دارد اکثر شرکت ها برای بازاریابی و معرفی محصولات از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند.

 

 

 

نظرات

بدون نظر
مهمان
دوشنبه, 14 آذر 1401

Captcha Image

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو سایت و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد.

تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

 

مشاوره رایگان با ثبت شماره موبایل

با ثبت شماره موبایلتان همین حالا یک مشاوره رایگان با تیم کارشناسان هم سایت داشته باشید.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

من ربات نیستم(*)
من ربات نیستم
ورودی نامعتبر

مقالات آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت

با ما در ارتباط باشید

تهران، بزرگراه ستاری، پیامبر مرکزی، خیابان جواهریان، پلاک 2
پشتیبانی: ٩١٣٣١٣١٨ (۰٢١)
info[at]hamsite.ir

مجوزها و افتخارات هم سایت

تمامی حقوق برای آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت محفوظ است

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی