خرید ممبر پروکسی اسپانسری به صورت ساعتی و دائمی | قیمت خرید ممبر پروکسی تلگرام

خرید ممبر پروکسی اسپانسری به صورت ساعتی و دائمی | قیمت خرید ممبر پروکسی تلگرام

امروزه خرید ممبر پروکسی به صورت اسپانسری و ساعتی تلگرام یکی از راهکار های مفید برای جذب ممبر است، قیمت های فروش برای خرید ممبر پروکسی به صورت ساعتی باید قابل قبول باشد تا بتوان با استفاده از روش های اسپانسری مخاطبین هدف خود را در تلگرام به سادگی جذب کرد.

راهکارهای مختلفی جهت جذب مخاطب در تلگرام وجود دارد . یکی از بهترین روش هایی که باعث افزایش مخاطب هدف و تضمینی و واقعی برای همه می شود خرید ممبر پروکسی ساعتی در تلگرام می باشد این روش که در سرور های مخصوص آن انجام می شود و به صورت اسپاسری انجام می شود و با توجه به نیاز کاربر به مدت زمان مشخصی نمایش داده می شود می‌تواند بازدهی یک کانال تلگرام را به صورت چشمگیری افزایش دهد. آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت مفتخر است اعلام کند که با ارائه خدمات عالی در زمینه خرید و فروش ممبر پروکسی اسپانسری ساعتی در تلگرام پایین ترین قیمت ها و بهترین کیفیت را با سرور های بزرگ بالای 1 میلیون مخاطب را به شما دوستان عزیز ارائه خواهد داد.

خرید ممبر پروکسی

خرید ممبر پروکسی اسپانسری تلگرام 

قطعاً شما با پروکسی سرور های تلگرام آشنا هستید، اگر نمی دانید مشکلی نیست توضیح خواهیم داد، پروکسی سرور ها یک کانال تلگرامی می باشد که افراد زیادی در آن عضو هستند و ادمین های کانال روزانه جدید ترین دسترسی به تلگرام ها را به شما عزیزان ارائه می دهند، این موضوع باعث شده که افراد زیادی برای دسترسی به جدید ترین دسترسی به کانکشن های جدید در آن فعال باشد، این قابلیت باعث شده که خرید ممبر پروکسی و ساعتی و تضمینی در تلگرام یک راه حل درآمدی برای ادمین های این نوع سرور ها شده باشد.

جذب ممبر در پروکسی در سرور ها بسیار ارزشمند می باشد به چند دلیل:

اول) این روش این ارزش را ایجاد کرده که این ممبر ها به اختیار خود و با مشاهده پست های تبلیغاتی شنا عضو کانال شما شوند.

دوم) میزان ماندگاری این افراد در کانال شما به نسبت بیشتر از روش های دیگه افزایش ممبر در تلگرام می باشد که شما تا به امروز خرید کرده اید.

سوم) وفاداری مخاطبین شما نسبت به کانال شما با خرید ممبر پروکسی ساعتی اسپانسری به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.

چهارم) مخاطبانی که از طریق تبلیغات در پروکسی سرور ها بدست می آیند میتوانند مشتریان شما باشند، فقط باید اعتماد آنها را بدست بیاورید.

خرید ممبر پروکسی اسپانسری

انواع خرید ممبر پروکسی اسپانسری ساعتی تلگرام :

افرادی که قصد خرید این نوع ممبر ها در تلگرام را دارند به نکته توجه می کنند که چه نوع ماطبی را باید خریداری کنند، در ادامه شما را با انواع آن آشنا خواهیم کرد:

ممبر پروکسی اسپانسری ساعتی

یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید ممبر پروکسی تلگرام، ساعتی و اسپانسری است که شما اسپانسر سرور مد نظر می شود و به مدت مد نظر تبلیغات شما در کانال قرار می گیرد و افراد بسیار زیادی جذب می شوند و عضو کانال هدف خواهند شد و در آینده نیز میتوانند مشتری شوند.

 

تبلیغات بازدیدی تلگرام اصلی ترین روش در تبلیغات تلگرام

مطالعه بیشتر

 

 

ممبر پروکسی تضمینی

یکی از ساده ترین روش های جذب ممبر پروکسی، قیمت آن در خرید آن به صورت تضمینی می باشد برای مثال 2000 نفر این روش نیز مانند روش های دیگه بسیار خوب است اما مانند پروکسی ساعتی نمیتوانند بادهی داشته باشد و سریع به اتمام می رسد.

افزایش ممبر در پروکسی به صورت اختیاری و با تمایل خود مخاطب می باشد. در پروکسی اسپانسر تضمین روی واقعی بودن مخاطب به صورت صد در صد هست. این روش به دو صورت انجام می گردد، اولین روش به صورت پروکسی اسپانسر ساعتی هست و دومین روش  به صورت میزان جذب ممبر هست

آیا خرید ممبر پروکسی اسپانسری ساعتی تلگرام مفید است؟

بله افزایش ممبر با روش پروکسی اسپانسر مفید و موثر هست، افزایش ممبر با پروکسی اسپانسر یا خرید ممبر پروکسی بهترین روش پیشنهادی تیم کارشناسان هم سایت هست، شما در هر کسب و کاری که هستید، باید بدانید که با این استراتژی مخاطبین واقعی و هدفمندترین مخاطبین را در کانالتان جذب می کند. ما به شما مفید بودن افزایش ممبر را از طریق پروکسی توصیه می کنیم.

 

تفاوت خرید پروکسی اسپانسر ساعتی تلگرام با روش  میزان جذب ممبر دلخواه

اگر شما به دنبال یک روش خیلی خوب و قوی و پربازده برای افزایش مخاطب های کانالتان هستید، حتما باید یکبار هم شده پروکسی اسپانسر را امتحان کنید، پروکسی اسپانسر ساعتی می تواند در ابتدای کار براتون خیلی موثر باشد. در این روش، شما به مقدار زمانی که اسپانسر هستید می توانید جذب ممبر واقعی و هدفمند داشته باشید ولی در پروکسی اسپانسر به صورت میزان جذب ممبر که سفارش دادید، پروژه تان شروع می شود و پس از جذب تعداد ممبری که درخواست پروژه به پایان می رسد.

 

تبلیغات در کانال های معتبر و بزرگ و پربازدید تلگرام

مطالعه بیشتر

 

 

مزیت های آن در چیست

شما با خیالت راحت و آسوده می توانید یک رشد و توسعه اصولی و کاملی را در کانال تلگرامتان داشته باشید و به کسب و کارتان رونق بدهید. تیم هم سایت این تضمین را به همه می دهد که اگر افزایش مخاطب با این روش را داشتید، هر لحظه و هر زمانی که می خواهید، نظرسنجی انتشار بدید و از ممبرهاتون فعالیت بخواهید تا از کیفیت همه مخاطبین اطمینان داشته باشید. بزرگترین مزیت ممبر پروکسی ساعتی، واقعی بودن و هدفمند بودن مخاطبین هست که هیچ روشی این تضمین را به شما نمی دهد به جز افزایش اسپانسر.

ریزش این نوع مخاطب ها در تلگرام چقدر است

یکی از مهمترین اصل که در خرید ممبر تلگرام خصوصاً پروکسی اسپانسری باید بدانید میزان ریزش ممبر آن پس از خرید آن است، خب این روش با توجه به مخاطب محور بودن آن نسبت به سایر روش های جذب ممبر تلگرام این نکته مثبت را دارد که میزان ریزش افراد در آن به ندرت اتفاق می افتد و نسبت به روش های ادد اجباری و پاپ آپ قابل مقایسه نمی باشد.

خرید ممبر پروکسی ساعتی اسپانسری تلگرام

نکات مهمی که در خرید ممبر پروکسی ساعتی اسپانسری تلگرام باید بدانید

  • ممکن است در ذهن شما این بیاید که چرا باید ممبر پروکسی اسپانسری را ساعتی خریداری کنم، در پاسخ به این سوال باید گفت این استاتژی به علت تبلیغاتی بودن آن بازدهی بسیار بالایی دارد و فکر این که این مخاطب ها واقعی نیستند کاملاً اشتباه است چرا که این روش تضمین شده است.
  • این روش با توجه به اینکه مخاطب به اختیار عضو کانال می شوند واقعاض یک روش هدفمند است و این توجیه اقتصادی را ایجاد کرده که افراد برای معرفی خود با این روش به مخاطبین خود معرفی شوند.
  • یکی از علت های اصلی استفاده از این نوع ممبر ها این است که این اعضا تنها زمانی عضو کانال شما خواهند شد که به موضوع شما آشنایی داشته باشند و یا علاقه مند به محتوای کانال شما باشند.

چه مدت زمان خواهد برد که مخاطبین از این طریق جذب کردیم به مشتری تبدیل شوند؟

قطعاً شما یا هر شخص دیگه که با یک فرد شرکت و یا سازمان که آشنا می شوید اولین چیزی که به ذهن شما می آید بحث اعتماد است، این موضوع که یک موضوع مهم است مقداری زمان بر خواهد بود، چون مدتی طول خواهد کشید تا مخاطبین به شما و کیفیت کارتون اعتماد کنند، البته مهمترین نکته صداقت شما با مخاطب است در صورتی که شما فعالیت قدرتمند داشته یاشد و محتوای ارزشمند ایجاد کنید میتوانید اعتماد مخاطبین خود را بدست بیارید.

 

نظرات

بدون نظر
مهمان
دوشنبه, 15 آذر 1400

Captcha Image

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد. تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

بازدید سایتتان را چندین برابر کنید

افزایش ترافیک سایت تا 300 برابر

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل برای انتخاب کلمات کلیدی هدفارائه راهکار بهینه سازی و سئو حرفه ایراهکار تولید محتوای قوی و استراتژیکارائه استراتژی موثر درج رپورتاژ آگهی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

آدرس سایت
ورودی نامعتبر

آموزش حرفه ای سئو

آموزش حرفه ای سئو هم سایت

خرید

یک فرصت طلایی در هم سایت

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

کمپین دیجیتال مارکتینگ

هدفمند و نتیجه گرا تبلیغ کنید

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل مناسب برای نرخ تبدیل بیشتر استراتژی هدفمند برای صفحه فرود استفاده از راه حل های نوین تبلیغاتی بررسی، تحقیق و رقیب شناسی اصولی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی : 44978501 - 44965383 - (021)
 کارشناس فنی : 09335124614
 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: ٩:۰۰ - ١٧:٣۰

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات

مجوزها و افتخارات هم سایت

logo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت

off canvas menu

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی