عوامل طبیعی در رشد فالوورهای اینستاگرام تا رازهای افزایش فالوور اینستاگرام

عوامل طبیعی در رشد فالوورهای اینستاگرام تا رازهای افزایش فالوور اینستاگرام

تیم هم سایت در این مقاله عوامل طبیعی در رشد و افزایش فالوور اینستاگرام یا بالا بردن فالوور اینستاگرام را با توجه به شناخت کلی از مشتریان و مخاطبینمان بررسی می کند و در ادامه یک سری رازهای افزایش فالوور برای اینستاگرام را با هم مرور می کنیم.

قبل از اینکه بخواهیم در مورد افزایش فالوور اینستاگرام یا بالا بردن فالوور اینستاگرام صحبتی کنیم باید درک صحیح از فضا یا بستری که می خواهیم تبلیغ کنیم را داشته باشیم. شما نمی توانید در اینستاگرام مثله تلگرام یا لینکدین فعالیت کنید باید در اینستاگرام شما با توجه به مخاطب هدفتون پست و هشتک درج کنید. باید بدانید که در اینستاگرام، مخاطب شما با توجه به علایق و جذابیت ها پست هاتون به سمت شما حرکت می کنند.

بزارید برای شما یک مثال ساده بزنیم. شما فکر کنید به مسافرت رفتید و می خواهید از مسافراتتان ثبت خاطره و عکس و یا فیلم بگیرید. خب شما به کجا می روید که عکس و یا فیلم بگیرید؟ معلومه در طبیعت یا مناظر تاریخی و تفریحی و یا از اتفاق یا وقایعی که براتون جذاب هست.

خب فرض کنید یک هفته از این مسافرتان گذشته و می خواهید این عکس ها و فیلم ها را ببنید و به دوستانتان نشان بدهید. خب مطمنن حس و اشتیاق در لحظه هایی که عکس یا فیلم گرفتید باید در گفتار شما و توضیح اولیه از اون عکس ها و فیلم ها به دوستانتان به طوری باشه که خوب منظورتون منتقل بشود تا دوستانتان هم به اون عکس ها و فیلم ها جذب بشوند.

در اینستاگرام هم باید این روال همیشه پایدار باشد. یعنی شما برای افزایش فالوور اینستاگرام یا بالا بردن فالوور اینستاگرام باید در اولین قدم انتشار عکس یا فیلم های جذابتون را با توضیحات قوی و لازم درج کنید تا مخاطب با خواندن توضیحاتتان حس و اشتیاق شما را حس کند و به قولی با خواندن توضیحات هر پست حرف اصلی شما سریع بفهمد.

برگردیم به مثال قبلی و حالا فکر کنید که می خواهید بعد از گذشت 3 ماه، مروری بر خاطرتتان کنید و باید در اینجا با توجه به محل ذخیره سازی اطلاعاتتان به صورت یکی یکی همه عکس ها و فیلم ها بررسی کنید تا اون عکس یا فیلم مد نظرتون را پیدا کنید.

افزایش یا بالابردن فالوور اینستا

اینجا شاید برای شما کمی سخت باشه که همیشه بخواهید یکی یکی همه اطلاعاتتان را بگیرید. و شما در اینستاگرام باید باهوش باشید و با توجه به نوع و جنس پستتان هشتک یا برچسب درج کنید.

هشتک یا برچسب خوب و قوی برای افزایش فالوور اینستاگرام یا بالا بردن فالوور اینستاگرام مثله یک درب ورود به یک خانه هست. شما با درج بهترین هشتک می تونید درب های خوبی رو برای مخاطبینتان باز کنید تا آن ها خیلی راحت شما را پیدا کنند.

شما با انتشار پست هاتون که هشتک مناسب دارد می توانید بازدید خودتان را افزایش بدهید.

راز مهم در افزایش فالوور اینستاگرام یا بالا بردن فالوور اینستاگرام

شما وقتی می تونید افزایش فالوور خوبی داشته باشید که حداقل بتونید 30 درصد از فالوورهاتون رو بازدید کننده کننده پست هاتون کنید. چجوری؟؟

کار سختی نیست که شما پست هاتون رو به بیش از 30 درصد فالوورهاتون نشان بدهید.

شما با تبلیغات می تونید بهترین عملکرد برای پیجتان داشته باشید و بازدید کننده پست هاتون رو افزایش بدید تا به شما جذب بشوند و افزایش فالوور خوبی داشته باشید این راز مهم در تبلیغات اینستاگرام هست که شما می توانید به خیلی از فالوورهاتون این اطمینان را بدهید که آنها برای شما مهم هستند.

این تبلیغات میتونه براتون به روش ارسال پوش نوتیفکیشن یا به صورت تبلیغ در پیج های حوزه فعالیتتان صورت بگیرد.

پیشنهاد هم سایت برای تبلیغات جهت افزایش یا بالا بردن فالوور اینستاگرام

تیم هم سایت به شما که اگر تابحال تبلیغات نکردید پیشنهاد افزایش فالوور اینستاگرام با روش ارسال پوش نوتیف را می دهد و ما می توانیم با بررسی در رقیب شناسی و پیدا کردند مشتریان هدف این ارسال پوش را انجام بدهیم.

پارامترهای افزایش فالوور

مخاطب زنده برای افزایش فالوور اینستاگرام

گاهی پیش اومده از یک دوست یا آشنایی شنیده اید که با فالوو یا آن فالوو کردند میشه افزایش فالوور داشته باشید. خب یک کار سخت و گاها دشوار هست. تیم هم سایت به شما زنده شکار کردند مخاطب را در این روش حداقل به شما پیشنهاد می دهد.

شما وقتی می تونید مخاطب زنده برای افزایش فالوور اینستاگرام یا بالا بردن فالوور اینستاگرام داشته باشید که با توجه به نوع هشتک یا برچسب مورد نظرتون به قیمت RECENT ها رفته و با توجه به آخرین فعایت مخاطبین آن هشتک، شما می توانید مخاطب زنده را پیدا کنید و این کار سخت و دشوار فالوو یا آن فالوو را کمی برای خودتان ساده تر کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام را با ربات انجام ندهید.

ربات های طراحی شده توسط برخی از افراد برای مدیریت درست اینستاگرام همیشه بزرگترین خطر برای همه هست. گاهی برخی از دوستانتان به شما پیشنهاد استفاده از ربات را می دهند. ولی تیم هم سایت به شما پیشنهاد استفاده ربات اینستاگرام را نمی دهد.

افزایش و بالابردن فالوور اینستاگرام یک سکوی موفق در رشد کارها.

با بروزرسانی و آپدیت الگوریتم های اینستاگرام، خیلی از افراد سودجو بالا بردن یا افزایش فالوور های اینستا را با پیج فیک پیشنهاد می کنند. اینکار یک کار بیهوده و مسخره ای هست که شما را فقط به یک توهم نزدیک می کند. امروزه دیگه اینستاگرام خیلی سخت گیر تر شده و نمیشه پیج فیک را به صورت زیاد به صفحه اینستاگرام اضافه کرد و عموما با مخالفت و بلاک شدن اینستاگرام روبرو می شوید.

ما به شما داشتن یک پیج سلامت و سالم را پیشنهاد می کنیم و شما با داشتن بهترین فالوورها می توانید یک سکوی موفقی برای رشد و توسعه کسب و کارهایتان رقم بزنید.

افزایش فالوور اینستاگرام با هم سایت

اینستاگرام یک انتخاب درست در فعالیت شبکه های اجتماعی

شما اگر تازه پیج اینستاگرام درست کردید، باید تبریک بگوییم چون شما یک انتخاب درست بین شبکه های اجتماعی دیگه کردید. چرا؟ چون اینستاگرام در کشورمان محبوبیت زیادی دارد و هم اکنون این شبکه اجتماعی در ایران فیلتر نشده است و به همین امر سادگی در دسترس بودن و فعالیت در اینستاگرام راحت تر هست.

یکی دیگر از مزیت های انتخاب اینستاگرام، نداشتن محدودیت سنی و جنسی و منطقه ای هست که شما می توانید در هر جایی و هر مکانی با هر مخاطبی ارتباط درست و صحیح ایجاد کنید.

دوری کردن از خرید پیج اینستاگرام آماده

به جرات می توانیم بگوییم که تیم کارشناسان هم سایت به هیچ مخاطبی یا مشتری پیشنهاد خرید پیج آماده اینستاگرام را برای هیچ حوزه فعالیتی نمی دهد و این پیشنهاد رو که خیلی از سودجویان به مشتریان می دهند تنها یک دروغ و یک اشتباه هست. چرا؟

این اشتباه در خرید پیج اینستاگرام را برای شما آشکار می کنیم. اولین دلیل این هست که همه پیج های آماده عموما فالوورهاش فیک هست و دومین دلیل این هست که فالوورهای اون پیج آماده با حوزه کاری شما جذب نشده است و عموما بعد از اینکه شما پست گذاری انجام می دهید آن ها ریزش زیادی دارند و از شما دوری می کنند.

 

نظرات

بدون نظر
مهمان
سه شنبه, 07 بهمن 1399

Captcha Image

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد. تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

بازدید سایتتان را چندین برابر کنید

افزایش ترافیک سایت تا 300 برابر

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل برای انتخاب کلمات کلیدی هدفارائه راهکار بهینه سازی و سئو حرفه ایراهکار تولید محتوای قوی و استراتژیکارائه استراتژی موثر درج رپورتاژ آگهی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

آدرس سایت
ورودی نامعتبر

خدمات هم سایت

نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل

ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در اینستاگرام

رپورتاژ آگهی

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنری

تبلیغات همسان

طراحی سایت

سئو سایت و بهینه سازی

بازاریابی اینترنتی

طراحی لوگو و آرم

طراحی بنر

طراحی کاتالوگ و بروشور و پوستر

ساخت موشن گرافیک

تولید محتوا سایت

افزایش ممبر تلگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

 

یک فرصت طلایی در هم سایت

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

کمپین دیجیتال مارکتینگ

هدفمند و نتیجه گرا تبلیغ کنید

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل مناسب برای نرخ تبدیل بیشتر استراتژی هدفمند برای صفحه فرود استفاده از راه حل های نوین تبلیغاتی بررسی، تحقیق و رقیب شناسی اصولی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی هم سایت: 44978501 - 44965383 - (021)
 کارشناس فنی : ۰٩١٢۴٧٣٣٨۶٢

 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: ٩:۰۰ - ١٧:٣۰

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات

روش های پرداخت و مجوزها

 
logo-samandehi
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت
شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی