تبلیغات اینستاگرام | تعرفه و هزینه تبلیغ در اینستاگرام با هم سایت

تبلیغات اینستاگرام | تعرفه و هزینه تبلیغ در اینستاگرام با هم سایت

تبلیغات اینستاگرام با هر هزینه ای به معنی شناساندن یک موضوع است که توسط یک ناشر توزیع‌شده است و هدف آن این است که مردم را متقاعد کند که به نحوی خاص عمل کنند یا پاسخ دهند.

سه نوع تبلیغات اینستاگرام اصلی وجود دارد:

1- تبلیغات اینستاگرام آگاهانه که اغلب برای راه‌اندازی یک محصول جدید یا برای رسیدن به یک گروه جدید از مشتریان استفاده می‌شود. به مردم اطلاعات‌پایه‌ای مانند آنچه محصول می‌دهد، چگونگی استفاده از آن، جایی که می‌تواند آن را پیدا کند، و قیمت و هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است. هدف این است که علاقه‌ها را جلب کنید، آگاهی را بالا ببرید، احساسی مثبت به‌جا بگذارید و مردم را به گام بعدی تشویق کنید، مانند خرید و یا درخواست برای اطلاعات بیشتر

2- تبلیغات اینستاگرام متقاعدکننده که به‌طورکلی قصد افزایش تقاضا، تأثیرگذاری بر افراد برای تغییر مارک‌ها یا ایجاد انگیزه برای خرید را دارند است. این ممکن است مزایایی را که محصول ارائه می‌دهد یا مقایسه ویژگی‌های کلیدی را در برابر رقیب تجاری نشان دهد.

3- تبلیغات اینستاگرام یادآوری کننده اطمینان می‌دهد که نام شرکت برای افرادی که قبلاً می‌دانند و به‌طور بالقوه یک شرکت تجاری را دوست دارند، آن شرکت را با هدف اینکه محصول و یا خدمات آن را استفاده کنند در ذهن خود برای آینده نگه‌دارند. این پیام‌ها سایر آگهی‌ها را تقویت می‌کنند و ممکن است شامل توصیفات مشتری باشد.

هزینه و تعرفه تبلیغات اینستاگرام

هزینه تبلیغات اینستاگرام روشی از رسانه‌های خارج از کشور است که به این معناست که تبلیغات در کاری که فرد می‌کند وقفه می‌اندازد و یک شانس به ما می‌دهد تا نظر او را جلب کنیم.

این یک رویکرد است که جوانب مثبت و منفی دارد. تیم هم سایت رسیدن به تبلیغات می‌تواند گسترده یا بسیار هدفمند باشد (یعنی بر گروهی خاص تأثیر بگذارد) و تبلیغ‌کنندگان کنترل زیادی بر نحوه، زمان و محل توزیع پیام‌ دارند. بااین‌حال، پیدا کردن پیام درست، فرمت و کانال مناسب برای جلب‌توجه دیگران و جذب آن‌ها برای تبدیل به خریدار، یکی از بزرگترین چالش‌های تبلیغات است.

آماده شدن برای کمپین تبلیغات اینستاگرام

قبل از اینکه به یک کمپین تبلیغات اینستاگرام وارد شوید، باید درک قوی مخاطبینی را که می‌خواهید به دست بیاورید را درک کنید: مشتریان شما و ویژگی‌هایشان. اگر شما اطلاعات جامع در مورد مخاطبان خود ندارید، در بازار وداد و ستد کالا برای جمع‌آوری اطلاعات و گسترش دانسته‌های قبلی خود استفاده کنید.

دانستن آنکه به چه کسی می‌خواهید برسید و نوع تبلیغاتی که با آن‌ها مطابقت دارد برای کمپین تبلیغاتی مهم و ضروری است. کانال‌هایی که ما برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنیم به‌طور دائم در حال تغییر هستند و اطلاعات به‌روز را در مورد مخاطبان شما می‌دهند و تصمیمات شما را در محدوده‌ای از داده‌های خوب نگه می‌دارد.

تبلیغات اینستاگرام

پنج M برای تبلیغات اینستاگرام

هنگامی که مخاطب خاص خود را مشخص کردید شما باید ساختار کمپین تبلیغاتی خود را بسازید. که به *پنج M برای تبلیغات* معروف است.

مأموریت Missons که هدف کمپین تبلیغات اینستاگرام شما را مشخص می‌کند.

پول Money عامل مهمی در هر کمپین است. بودجه و تعرفه تبلیغ در اینستاگرام شما بر روی فرمت و قرار دادن آگهی تأثیر می‌گذارد. همانطور که شما رسانه‌ی درست را برای پیام خود انتخاب می‌کنید, حسابی برای منابع و مهارت‌های شما لازم است و شما نیاز دارید یک کمپین کامل برای خود درست کنید.

این عکس یا ویدیو بعد از 24 ساعت خود به خود حذف می شود. اگر میخواهید این استوری را نگه دارید، میتوانید آنرا به بخش Highlight اضافه کنید. در استوری اینستاگرام امکان لینک وجود ندارد و کامنتهای فالوورهای شما تنها توسط خود شما قابل دیدن است. در حقیقت شما می توانید ببینید که چه کسانی استوری شما را دیده اند.

پیام Message پیام اطلاعاتی است که می‌خواهید مخاطبین شما آن را دریافت کنند، ازجمله اقدام شما برای عمل(کاری که شما می‌خواهید آن‌ها انجام دهند).

رسانه Media هنگامی که به قرار دادن تبلیغات می‌رسد به طیف گسترده‌ای از کانال‌های تبلیغاتی شما اشاره می‌کنند (که در زیر به آن اشاره ‌شده است).

اندازه‌گیری Measurement داده‌هایی را که برای ارزیابی نتایج خود انتخاب می‌کنید تعیین می‌کند که چقدر تلاش‌های شما موفق بوده است.

راه ها و روش های تبلیغات اینستاگرام

دانستن گزینه‌های تبلیغات اینستاگرام شما

روش‌های تبلیغاتی سنتی مثل چاپ، رادیو و تلویزیون در حال تغییر هستند، اما آن‌ها هنوز هم قدرتمند هستند که توسط کانال‌های دیجیتالی با هزینه‌ی بالایی بر روی یک رسانه قرار می‌گیرند و یا مجموعه‌ای از مهارت‌های مختلف را ایجاد می‌کنند.

رسانه‌هایی که شما برای تبلیغ استفاده می‌کنید بستگی به تعدادی از عوامل مختلف دارد:

1- مخاطبین شما و اقداماتی که می‌خواهید آن‌ها انجام دهند، به شما کمک می‌کند تا تصمیم بگیرید که از کدام کانال استفاده کنید: شما می‌خواهید مخاطبانتان توجه کنند، و شما می‌خواهید که برداشتن قدم بعدی برای آن‌ها راحت‌تر باشد.

2- بودجه یکی از فاکتورهای حیاتی است. برای هر نوع تبلیغات اینستاگرام ، شما باید حداقل دو هزینه را حساب کنید: هزینه ایجاد آن و هزینه‌ی توزیع آن. بعضی از انواع تبلیغات نیز مراقبت و نگهداری مداوم را در برمی‌گیرد که می‌تواند مشکلاتی در بودجه به وجود بیاورد. درحالی‌که تعداد بیشتری از *گزینه‌های خودت انجامش بده* در دسترس وجود دارد، کیفیت مهم است، به‌ویژه با منتشر کردن تبلیغات برای رادیو و تلویزیون. آگهی شما انعکاسی از نام تجاری شماست, کیفیت باید برای هر کمپین تبلیغاتی یک اولویت باشد.

3- منابع، فراتر از امور مالی هست،و نیز موردی مهم هستند. برخی از کمپین ها در قسمت‌های اول سنگین هستند، مانند تبلیغات پخش و تبلیغات چاپی، جایی که در پوششی جذاب قبل از پخش پوشیده می‌شوند. بااین‌حال، بسیاری از کمپین‌های آنلاین بیشتر تأثیرگذارند زیرا که در طول راه بهینه

همیشه آسان نیست که شما مؤثرترین راه را انتخاب کنید و بهتر است قبل از انتخاب تعدادی آزمون وخطا انجام دهید تا بفهمید چه‌کاری برای کسب‌وکار شما خوب است.

 

نظرات 3

مهمان - خامنه on سه شنبه, 26 شهریور 1398 12:35

هزینه هاتون واقعا خوبه و من همیشه تبلیغات اینستاگرام رو بهتون میدم.

هزینه هاتون واقعا خوبه و من همیشه تبلیغات اینستاگرام رو بهتون میدم.
مهمان - سینا بیگی on پنج شنبه, 21 شهریور 1398 13:05

تبلیغات اینستاگرام رو من با 3 تا شرکت پیش بردم. اما واقعا تبلیغات اینستاگرام را با هم سایت خیلی خوبه.

تبلیغات اینستاگرام رو من با 3 تا شرکت پیش بردم. اما واقعا تبلیغات اینستاگرام را با هم سایت خیلی خوبه.
مهمان - محسن شانی on پنج شنبه, 12 دی 1398 07:01

من چندین بار از تبلیغات اینستاگرامی استفاده کردم ولی نتیجه خوبی نگرفتم چون بازدید های فیکی به من دادند ، ولی با آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت این کار را کردم بازده من چند برابر شد واقعاً مکارشون درسته

من چندین بار از تبلیغات اینستاگرامی استفاده کردم ولی نتیجه خوبی نگرفتم چون بازدید های فیکی به من دادند ، ولی با آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت این کار را کردم بازده من چند برابر شد واقعاً مکارشون درسته
مهمان
یکشنبه, 05 بهمن 1399

Captcha Image

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد. تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

بازدید سایتتان را چندین برابر کنید

افزایش ترافیک سایت تا 300 برابر

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل برای انتخاب کلمات کلیدی هدفارائه راهکار بهینه سازی و سئو حرفه ایراهکار تولید محتوای قوی و استراتژیکارائه استراتژی موثر درج رپورتاژ آگهی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

آدرس سایت
ورودی نامعتبر

خدمات هم سایت

نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل

ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در اینستاگرام

رپورتاژ آگهی

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنری

تبلیغات همسان

طراحی سایت

سئو سایت و بهینه سازی

بازاریابی اینترنتی

طراحی لوگو و آرم

طراحی بنر

طراحی کاتالوگ و بروشور و پوستر

ساخت موشن گرافیک

تولید محتوا سایت

افزایش ممبر تلگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

 

یک فرصت طلایی در هم سایت

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

کمپین دیجیتال مارکتینگ

هدفمند و نتیجه گرا تبلیغ کنید

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل مناسب برای نرخ تبدیل بیشتر استراتژی هدفمند برای صفحه فرود استفاده از راه حل های نوین تبلیغاتی بررسی، تحقیق و رقیب شناسی اصولی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی هم سایت: 44978501 - 44965383 - (021)
 کارشناس فنی : ۰٩١٢۴٧٣٣٨۶٢

 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: ٩:۰۰ - ١٧:٣۰

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات

روش های پرداخت و مجوزها

 
logo-samandehi
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت
شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی