راه های افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن در هم سایت

راه های افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن در هم سایت

شما ممکن است که بهترین برنامه و اپلیکیشن موبایل را طراحی و ایجاد کرده اید، اما به دلیل دیده نشدن و تلاش کم در تبلیغات و بازاریابی این همه تلاش هدر می رود و کم کم اپلیکیشنتان بی کاربرد و بدون نصب می شود.

آشنایی با مراحل و راه های افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن

شناخت راه های افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن در بازاریابی و تبلیغات هدفمند برای برنامه های شما، یکی از مهمترین مراحل توسعه اپلیکیشن ها در هم سایت می باشد.

هم سایت با توجه به حساسیت بالای نصب تضمینی و هدفمند در اپلیکیشن ها این مقاله را به همه وب مستران و برنامه نویسان موبایل توصیه می کنند تا به صورت کلی با تمام مراحل و راه های افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن آشنا بشوید.

حوزه فعالیت و حجم اپلیکیشن برای افزایش نصب تضمینی

کارشناسان هم سایت برای شناخت صحیح و درست از اپلیکیشنتان نیاز به شناخت حجم دقیق و حوزه فعالیت اپلیکیشنتان را دارند.

راه های افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن در هم سایت

وقتی نوع حوزه فعالیتی اپلیکیشنتان مشخص می شود، خیلی از دسته بندی های مخاطبین مثله گروه های سنی و جنسی و مکانی کاربر پیدا می شود. آشنایی با مقدار حجم اپلیکیشن یکی از موارد مهم افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن هست.

خیلی از کسانی که حجم اپلیکیشنشان زیاد هست، همیشه با مشکل کمبود دانلود و نصب مواجعه می شوند و تقریبا می توانیم بگوییم که کم بودن حجم اپ به راحتی و سهولت در دانلود تاثیر مثبتی دارد و یک مزیت مهم نسبت به بقیه رقبا دارید.

مشخص کردن همه ی ویژگی های مثبت و منفی اپلیکیشن موبایل

همه ی ویژگی های مثبت و منفی اپلیکیشنتان را مشخص کنید، خیلی از کاربران شما قبل از اینکه بخواهند از اپلیکیشنتان استفاده کنند یا آن را دانلود کنند به دنبال شناخت واقعی از کارکرد و عملکرد صحیح اپلیکیشن و یا برآورده سازی نیازهایشان می گردند و وقتی این شناخت کامل و درست باشد، صد در صد مخاطبتان راضی از اپلیکیشن هست و با خیال آسوده آن را نصب می کند.

افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن در هم سایت

اپلیکیشن موبایلم خدمات ارزش افزوده دارد یا ندارد؟

تقریبا این روزها خیلی کاربران از اینکه اپلیکیشن موبایلشان بدون هیچ آگاهی و اطلاع رسانی از خدمات ارزش افزوده استفاده می کند و به صورت مخفی یا آشکار مبالغی را کسر می کنند، زیاد راضی و خوشحال نیستند و به همین خاطر این اپلیکیشن ها که بدون هیچ آگاه سازی و اطلاع رسانی از خدمات ارزش افزوده استفاده می کنند از دیدگاه خیلی از کاربران پاک می شوند و هیچوقت نصب نمی شود. حالا اگر شما این خدمات رسانی را قبل از اینکه کاربرتان بخواهد اپلیکیشنتان را نصب کند، انجام داده باشید. صد در صد احتمال اینکه کاربرتان از خدمات ارزش افزوده استفاده کند و راضی باشد، زیاد هست و مطمنن به نصب و ماندگاری طولانی کاربران می شود.

راه ها و روش های افزایش نصب تضمینی و هدفمند برای اپلیکیشن

کارشناسان هم سایت بعد از بررسی شناخت صحیح و درست از مقدارحجم و نوع فعالیت اپ و آشنایی از ویژگی های مثبت و منفی و خدمات ارزش افزوده اپلیکیشنتان به دو روش تبلیغاتی، خدمات رسانی در نصب تضمینی اپلیکیشن را به مشتریانشان ارائه می دهند.

دو روش تبلیغاتی جهت نصب تضمینی اپلیکیشن عبارتند از:

  • تبلیغات جهت نصب تضمینی اپلیکیشن به ارسال نوتیفیکیشن
  • تبلیغات جهت نصب تضمینی اپلیکیشن با درج در تلگرام

تبلیغات جهت نصب تضمینی اپلیکیشن به ارسال نوتیفیکیشن

نصب تضمینی اپلیکیشن با ارسال پوش نوتیفیکیشن به معنی اعلان های ارسال شده در گوشی های اندرویدی است که با ارسال تبلیغات در گروه های شناسایی شده با توجه به نوع فعالیت اپلیکیشن صورت می گیرد.

در ارسال نوتیفیکیشن، تعداد نصب برنامه یا اپلیکیشن به صورت سریع زیاد نمی شود و با سرعت پایینی جذب کاربر برای اپلیکیشنتان صورت می گیرد.

تبلیغات جهت نصب تضمینی اپلیکیشن با درج در تلگرام

نصب تضمینی اپلیکیشن با درج در تلگرام به معنی ایجاد و ارسال تبلیغات هدفمند و کاربر پسند در بستر شبکه اجتماعی تلگرام هست که به اشتراک گذاری پست ها به صورت گروهی و یا تکی در کانال های تلگرامی که در حوزه فعالیت اپلیکیشنتان هست منجر می شود.

در این نوع تبلیغات عموما سرعت نصب به دلیل زمان ماندگاری پست ها، بالا و زیاد هست و تقریبا کسانی که از نصب تضمینی اپلیکیشن با روش ارسال نوتیفیکیشن استفاده کرده اند، روش نصب تضمینی اپلیکیشن را با درج در تلگرام را خیلی بهتر و سریع تر می دانند.

اساس پرداخت هزینه و قیمت نصب تضمینی اپلیکیشن در هم سایت

افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن در هم سایت

همه مشتریان هم سایت می توانند به سه صورت، پرداخت هزینه برای نصب هدفمند اپلیکیشن را انجام بدهند. در این سه روش، هزینه اجرای پروژه با توجه به نوع پرداخت انجام می شود.

  • پرداخت به ازای تعداد نصب – CPI
  • پرداخت به ازای تعداد نمایش – CPM
  • پرداخت به ازای تعداد کلیک – CPC
 

نظرات 1

مهمان - مسعود on پنج شنبه, 12 دی 1398 07:03

خیلی ممنون از مقاله افزایش نصب اپلیکیشن موبایل ، واقعاً به من کمک کرد

خیلی ممنون از مقاله افزایش نصب اپلیکیشن موبایل ، واقعاً به من کمک کرد
مهمان
سه شنبه, 27 ارديبهشت 1401

Captcha Image

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد. تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

بازدید سایتتان را چندین برابر کنید

افزایش ترافیک سایت تا 300 برابر

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل برای انتخاب کلمات کلیدی هدفارائه راهکار بهینه سازی و سئو حرفه ایراهکار تولید محتوای قوی و استراتژیکارائه استراتژی موثر درج رپورتاژ آگهی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

آدرس سایت
ورودی نامعتبر

آموزش حرفه ای سئو

آموزش حرفه ای سئو هم سایت

خرید

یک فرصت طلایی در هم سایت

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

کمپین دیجیتال مارکتینگ

هدفمند و نتیجه گرا تبلیغ کنید

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل مناسب برای نرخ تبدیل بیشتر استراتژی هدفمند برای صفحه فرود استفاده از راه حل های نوین تبلیغاتی بررسی، تحقیق و رقیب شناسی اصولی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

مقاله‌های هم سایت

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی : 91331318 - (021)
 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: ٩:۰۰ - ١٧:٣۰

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات

مجوزها و افتخارات هم سایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت

off canvas menu

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی