گوگل نالج چیست و برای ساخت آن چگونه سفارش دهیم؟

گوگل نالج چیست و برای ساخت آن چگونه سفارش دهیم؟

گراف دانش یا google knowledge graph اطلاعات جمع آوری شده موتور جستجو گوگل هست که از منابع معتبر استفاده می کند و این فیدبک ها را در نتایج به کاربران نمایش می دهد. در این مقاله با توجه به اهمیت بالای گوگل به درست نشان دادن نتایجش به مخاطبانش، سعی کردیم، بهترین روش ها در ساخت گوگل نالج را به شما معرفی و آموزش دهیم و امیدواریم که این محتوا بتواند به شما بهترین کمک را در ایجاد و یا خرید درست آن کند.

پنل گوگل نالج یا گراف دانش یا google knowledge graph

می خواهیم خیلی ساده و آسان این مفهموم را با یک مثال توضیح دهیم، شما در گوگل کلمه کلیدی "پارسا پیروزفر" را سرچ کنید و می بینید که فیدبک های گوگل به شما همه اطلاعات این بازیگر ایرانی را میارد و این همان گراف دانش یا پنل گوگل نالج هست که به شما کمک می کند یک جستجو خوب و دقیقی را داشته باشید. توجه کنید که این خدمات برای دقت بالا در رفتار جستجو هست که این رفتار ها را الگوریتم ها یا خزنده ها بررسی و تحلیل می کنند. تقریبا در ماه های می سال 2012، با بروزرسانی های گوگل، این جعبه اطلاعات رونمایی شد و در همان ماه های اول جز ارزشمند ترین نتایج گوگل در مقابل جستجو ها تبدیل شد و کم کم ساختار آن تکامل و بهتر شد. طبق اطلاع رسانی های صورت گرفت تقریبا تا سال 2015، این اطلاعات از طریق ویکی پدیا جمع آوری می شد و کم کم با توجه به بالا رفتن دانش در هوش مصنوعی و ساختار الگوریتم ها این اطلاعات از برخی سایت ها جمع آوری می شد. الگوریتم هایی مثل کبوتر، پاندا، پنگوئن و مرغ مگس خوار و حتی رنک برین، جز اصلی ترین خزنده ها در ساخت گوگل نالج می باشند.

ساخت گوگل نالج پلن یا گراف دانش

روش های آموزش ساخت گوگل نالج یا گراف دانش

برای درست کردن و ساخت گوگل نالج ابتدا باید اعتبار خوبی را در مقابل google به دست آورید. تیم آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت به شما سه روش موثر و کاربردی در ساخت و دریافت گراف دانش را ذکر می کند.

اولین راهکار برای دریافت یک گوگل نالج برای فعالیتتان، ثبت نقشه کسب و کارتان هست. با درج نقشه، شما یک هویت پیدا می کنید.

دومین راه حل در ساخت سریع گراف دانش یا google knowledge graph استفاده از روش ها و تکنیک های سئو هست که با ایجاد یک چگالی کلمه کلیدی درست در سایت، الگوریتم ها را متوجه به درج گوگل نالج می کنیم.

سومین راه درج کدهای اسکیما در صفحات سایت هست که این امر تشخیص اطلاعات را برای الگوریتم ها بهتر و راحتتر می کند.

چه کسانی اقدام به خرید گوگل نالج می کنند؟

عموما اکثریت هنرمندان، خوانندگان، بازیگران، نوازندگان، ورزشکاران و افراد مشهور مثله سلبریتی ها و یا بلاگرها و یا حتی حوزه های فعالیتی مختلف مثله مهندسان، دکتر ها و یا پزشکان و حتی وکیل ها و دیگر افرادی که برای آن ها اعتبار و هویت مجازی آن ها مهم باشد، همان کسانی هستند که همیشه اقدام به تهیه و گرفتن گراف دانش خود می کنند.

کلیم گوگل نالج یا گراف دانش

تاثیر ساخت پلن گوگل نالج در نحوه عملکرد صحیح نتایج

این روزها خیلی از برندها و یا افراد دوست دارند که در جستجوهای گوگل، نتایج کاملتر و بهتری از خودشان نمایش داده شود. مزیت این کار خیلی تاثیر در رفتار کاربر دارد. یعنی وقتی یک شخصی کلمه کلیدی را سرچ می کند و از اون نتایج اطلاعاتی ارزشمندی را دریافت می کند پس احتمال کلیک کردن به شما زیاد می شود و افزایش ورودی برای شما ایجاد می شود. پس ساخت یک گراف دانش یا پنل گوگل نالج هم برای شما و هم برای کاربران مهم هست.

مشاوره رایگان در ساخت و نحوه گرفتن گوگل نالج با تیم هم سایت

همانطور که گفتیم روش های متعددی برای تهیه و یا نحوه درست کردن google knowledge graph هست. ولی برای اطمینان در ساخت گوگل نالج بهتر هست که با یک کارشناس در ارتباط باشید. تیم هم سایت با دارا بودن تیمی فنی و مجرب، به شما این پیشنهاد را می دهد که حتما در خصوص ایجاد این موضوع با ما در در تماس باشید و از مشاوره های رایگان ما جهت درک و آگاهی بیشتر استفاده کنید.

هزینه و قیمت برای دریافت گوگل نالج یا google knowledge graph

برای ساخت و کلیم گوگل نالج و یا خرید این خدمات عموما ما اول پیشنهاد به ثبت شماره همراه خودتان جهت مشاوره رایگان می دهیم و سپس پس از مکالمه با مشتری به آن برآورد هزینه را می گوییم. چون برای هر گروه و فعالیت پیچیدگی های خودش را باید در نظر بگیریم. اما به صورت نرمال می توانیم بگوییم هزینه برای ساخت گوگل نالج بین 2 تا 5 میلیون تومان یا بیشتر می باشد. این مبلغ به صورت متغیر هست و برای هر برند و یا بیزینسی فرق می کند.

ویرایش یا حذف گراف های دانش وجود دارد؟

در جواب این سوال باید بگوییم که بله امکان تغییر و یا حتی گذاشتن اطلاعات در گوگل نالج ها وجود دارد. ولی باید این موارد پس از درخواست تایید گردد تا اعمال شود. هم سایت بهترین خدمات در ویرایش و یا اصلاح یا حتی پاک کردن (delete) را به شما ارائه می دهد.

کلیم گوگل نالج به چه معنی می باشد.

کلیم برای نالج ها همان تاییدیه و درج گوگل برای فیدبک ها هست که این به معنای اعتبار به آن نتیجه و صحت درستی آن می باشد.

ایجاد گراف دانش

با ساخت گوگل نالج می توانم تیک آبی اینستا بگیریم؟

یکی از موارد در تیک آبی اینستاگرام، داشتن گوگل نالج کامل هست. ولی این به معنای دریافت راحت این خدمات نیست. شما باید خودتان سرشناس باشید و عموم شما را بشناسند. پس داشتن google knowledge graph شانس شما را در گرفتن تیک زیاد می کند.

 

نظرات

بدون نظر
مهمان
دوشنبه, 14 آذر 1401

Captcha Image

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو سایت و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد.

تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

 

مشاوره رایگان با ثبت شماره موبایل

با ثبت شماره موبایلتان همین حالا یک مشاوره رایگان با تیم کارشناسان هم سایت داشته باشید.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

من ربات نیستم(*)
من ربات نیستم
ورودی نامعتبر

مقالات آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت

با ما در ارتباط باشید

تهران، بزرگراه ستاری، پیامبر مرکزی، خیابان جواهریان، پلاک 2
پشتیبانی: ٩١٣٣١٣١٨ (۰٢١)
info[at]hamsite.ir

مجوزها و افتخارات هم سایت

تمامی حقوق برای آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت محفوظ است

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی