hamsite آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت

انوع تبلیغات در ایران و دنیا به چه صورت است، با روش مختلف تبلیغات بهتر آشنا شوید

انوع تبلیغات در ایران و دنیا به چه صورت است، با روش مختلف تبلیغات بهتر آشنا شوید

انواع مختلفی از تبلیغات و روش های استفاده از آنها در ایران و جهان وجود دارد. نکته اصلی این است که چندین بودجه را به شما اجازه می دهد تا ترکیب کنید.

تبلیغات بخشی جدایی ناپذیر از برنامه ارتباطات بازاریابی یکپارچه است که شامل روابط عمومی و فروش مستقیم نیز می شود. مشاغل دارای گزینه های زیادی در مورد مکان و نحوه تبلیغات هستند و هرکدام مزایا و معایب خود را دارند. شما می توانید خودتان با شرکت های مختلف رسانه ای تماس گرفته و قیمت ها و داده ها را با یکدیگر مقایسه کنید یا یک شرکت بازاریابی حرفه ای استخدام کنید که نماینده هیچ یک از رسانه ها نباشد اما از همه آن ها دانش مطمئن داشته باشد. این شرکت ها می توانند در انتخاب بهترین نوع تبلیغات بوده و ارائه دهندگان خاص آن به شما کمک کنند تا بیشترین هزینه را برای بودجه تبلیغاتی خود داشته باشید.

انواع مختلف تبلیغات در دنیای امروز و ایران:

به طور کلی امروزه در عصر ارتباطات و فناوری انواع مختلف تبلیغات مانند (رادیویی و تلویزیونی یا تجاری، تبلیغاتی اینترنتی و ایمیلی، تبلیغات چاپی و شبکه های اجتماعی و خلاقانه و...) وجود دارد که همه اینها از انواع تبلیغات در ایران هستند.

تبلیغات چاپی

وقتی بازاریاب ها در مورد تبلیغات چاپی صحبت می کنند ، بیشتر به روزنامه ها و مجلات مراجعه می کنند. هدف قرار دادن بازار خود با چاپ آسان است. مجله هایی را انتخاب کنید که مخاطب هدف شما می خواند. چه محصولات باغبانی ، توپ بولینگ یا لباس زنانه مد روز می فروشید ، مجله هایی مخصوص افراد علاقه مند به هر یک از این ها وجود دارد.

بهترین راه برای فهمیدن آنچه در شهر زادگاه شما می گذرد ، همچنان خواندن مقاله محلی است و می توانید تبلیغ خود را در بخشی که مخاطبان شما بیشتر می خوانند ، قرار دهید. تحقیقات نشان می دهد که مدت زمان توجه خوانندگان چاپ بیشتر است و وقت خود را برای خواندن مقاله می گذرانند ، که به آن ها فرصت بیشتری می دهد تا تبلیغ شما را ببینند. همچنین ، چاپ قدرت ماندگاری دارد. در حالی که می توانید تبلیغات دیجیتال را در یک لحظه کلیک کنید ، مجلات یک ماه یا بیشتر روی میز قهوه یا میز می مانند.

انواع تبلیغات در ایران و دنیا به چه صورت است

تبلیغات رادیویی و تلوزیونی

زیبایی تبلیغات رادیویی و تلویزیونی این است که از طریق دیگری " از طریق گوش آنها " به مردم می رسد. در حالی که رسانه های چاپی و سایر رسانه ها به دید متکی هستند ، تبلیغات پخش شده کار افرادی را که برای گفتگو با آنها انجام می دهند قطع می کند. اعضای مخاطبان شما می توانند در حالی که فعالیت های دیگری را انجام می دهند ، اعم از مطالعه ، رانندگی یا تهیه غذا ، به تبلیغ شما گوش دهند. هرچه تبلیغات شما بیشتر پخش شود ، شنوندگان بیشتر از آن به خاطر می آورند. هم با رادیو و هم با تلویزیون ، می توانید تبلیغات خود را هنگامی که مخاطب هدف شما تنظیم می شود انتخاب کنید ، خواه این زمان رانندگی صبح باشد ، بعد از ظهر یا اواخر شب.

تبلیغات ایمیلی

اگر لیست ایمیل مشتری فعلی دارید ، ممکن است از قبل تبلیغات مربوط به محصولات ویژه ، تبلیغات و محصولات جدید را برای آن ها ارسال کنید. حتماً با درخواست از افراد برای ثبت نام در وب سایت و فروشگاه خود در صورت داشتن لیست ایمیل خود را ارتقا دهید. همچنین می توانید با خرید لیست مشتریانی که به نوعی هدف قرار گرفته اند ، پایگاه ایمیل خود را گسترش دهید. آنها می توانند با کد پستی ، نوع کسب و کار یا بسیاری از معیارهای دیگر هدف قرار بگیرند. ایمیل را به صورت داخلی اداره کنید یا شرکتی را استخدام کنید که این کار را برای شما انجام دهد. اگر شرکتی را استخدام می کنید ، اطمینان حاصل کنید که این شرکت در فواصل معین ایمیل ارسال می کند و خدمات دیگری مانند نوشتن ایمیل را برای شما ارائه می دهد.

تبلیغات شبکه های اجتماعی

اگر در شبکه های اجتماعی نیستید ، یک جمعیت بزرگ را از دست می دهید که روزنامه یا مجله نمی خواند اما وقت زیادی را در اینترنت می گذراند. بسیاری از صاحبان مشاغل صفحه ای در فیس بوک ایجاد می کنند و معتقدند که در رسانه های اجتماعی حضور دارند. برای جذب بیشتر از مشتریان فعلی به آن ، باید آن را تبلیغ کنید ، این به این معنی است که مرتباً پست می گذارید و برای تبلیغ پست های خود هزینه پرداخت می کنید.

انواع مختلف تبلیغات " از بنرهای ساده گرفته تا فیلم ها "را می توان در سایت های رسانه های اجتماعی از جمله Facebook ، LinkedIn ، Tumbler ، StumbleUpon ، Twitter و سایر موارد قرار داد. تبلیغات اغلب براساس سن ، علایق و مناطق کشور می توانند برای کاربران هدف قرار بگیرند. همچنین می توانید وبلاگ های منفردی را که خوانندگان آنها احتمالاً محصولات یا خدمات شما را خریداری می کنند ، حمایت کنید و تبلیغ شما در صفحه وبلاگ ظاهر شود.

انواع تبلیغات و روش های مختلف آن

تبلیغات اینترنتی

در سال های ابتدایی تبلیغات اینترنتی ، تبلیغات بنری (به این دلیل که شکل آنها مانند بنرهای بلند است) به این ترتیب که عرض صفحه در بالا یا پایین قرار داشت ، اما مانند تبلیغات در روزنامه ، ایستا بودند. امروزه ، تبلیغات بنری می توانند محتوا را فلش و تغییر دهند یا حتی در صفحه نمایش شناور باشند. تبلیغات پاپ آپ پنجره های جدیدی هستند که در مقابل متن سایت ظاهر می شوند. تبلیغات ویدئویی می تواند به صورت خودکار ظاهر شود و پخش شود یا توسط کاربر کلیک شود. همه این ها را می توان برای وب سایت های خاص و ، گاهی اوقات ، برای افراد خاص هدف قرار داد. به عنوان مثال ، اگر کسی محصولی را که می فروشید یا رقبایت را با نام خود جستجو می کند ، تبلیغ شما ظاهر می شود. با بازاریابی موتور جستجو ، شما با سایر مشاغل مشابه پیشنهاد می دهید که تبلیغ شما یا شرکت شما بالاتر از لیست جستجو قرار گیرد.

پست مستقیم مرده نیست

مطمئناً ، بعضی از افراد آن را نامه ناخواسته می نامند ، اما روش های زیادی وجود دارد که باعث می شود نامه های شما خاص به نظر برسد ، مانند استفاده از قلم ها ، رنگ ها و فضای آزاد ، نامه را پف کرده و جذاب می کند. طبق سرویس پستی ایالات متحده ، 98 درصد مردم روزانه نامه خود را مرتب می کنند ، و به جز آگهی های چاپ شده در روزنامه که ممکن است بلافاصله دور بریزند ، آنها هر نامه را لمس می کنند و نگاه می کنند. این در دست آنهاست. نمی توانید بیش از این از هر نوع تبلیغات درخواست کنید.

پست مستقیم می تواند مقرون به صرفه باشد. حتی کارت پستال های ساده نیز می توانند موثر باشند. می توانید یک نامه بلند یا کوتاه ، یک کارت پستال تیزر یا یک سری کارت پستال بنویسید ، یا یک بروشور ارسال کنید. از گیرندگان دعوت کنید که با وب سایت شما تماس بگیرند یا به آن مراجعه کنند. به 100 نفری که پاسخ می دهند مسابقه یا مسابقه اختصاص دهید.

تبلیغات تجاری و بیلبورد های تبلیغاتی

بیلبوردها تا زمانی که ماشین و جاده داشته ایم وجود داشته اند. در حالی که نسخه های اصلی در بسیاری از مکان ها برداشته می شود ، دیگران در حال ارتقا به ظاهر تمیزتر ، اندازه های کوچکتر و علائم دیجیتالی هستند. تبلیغات حمل و نقل مشابه هستند؛ آنها به افرادی می رسند که با اتوبوس و راه آهن سفر می کنند و می توانند در داخل یا داخل وسایل نقلیه یا داخل ایستگاه ها قرار بگیرند. بسیاری از این علائم در حال تغییر هستند که چندین تبلیغ روی آنها وجود دارد و صرف تغییر تبلیغات مورد توجه قرار می گیرد.

 

نظرات

بدون نظر
مهمان
سه شنبه, 27 مهر 1400

Captcha Image

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد. تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

بازدید سایتتان را چندین برابر کنید

افزایش ترافیک سایت تا 300 برابر

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل برای انتخاب کلمات کلیدی هدفارائه راهکار بهینه سازی و سئو حرفه ایراهکار تولید محتوای قوی و استراتژیکارائه استراتژی موثر درج رپورتاژ آگهی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

آدرس سایت
ورودی نامعتبر

آموزش حرفه ای سئو

آموزش حرفه ای سئو هم سایت

خرید

خدمات هم سایت

نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل

ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در اینستاگرام

رپورتاژ آگهی

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنری

تبلیغات همسان

طراحی سایت

سئو سایت و بهینه سازی

بازاریابی اینترنتی

طراحی لوگو و آرم

طراحی بنر

طراحی کاتالوگ و بروشور و پوستر

ساخت موشن گرافیک

تولید محتوا سایت

افزایش ممبر تلگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

 

یک فرصت طلایی در هم سایت

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

کمپین دیجیتال مارکتینگ

هدفمند و نتیجه گرا تبلیغ کنید

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل مناسب برای نرخ تبدیل بیشتر استراتژی هدفمند برای صفحه فرود استفاده از راه حل های نوین تبلیغاتی بررسی، تحقیق و رقیب شناسی اصولی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی : 44978501 - 44965383 - (021)
 کارشناس فنی : 09335124614
 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: ٩:۰۰ - ١٧:٣۰

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات

روش های پرداخت و مجوزها

 
logo-samandehi
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت

off canvas menu

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی