اهمیت تبلیغات CPI و تبلیغات CPA در رشد وتوسعه کسب و کارهای اینترنتی

اهمیت تبلیغات CPI و تبلیغات CPA در رشد وتوسعه کسب و کارهای اینترنتی

تیم کارشناسان هم سایت در این مقاله حساسیت تبلیغات CPI و یا تبلیغات CPA را مورد بررسی و آنالیز قرار می دهند. تبلیغات CPI یا تبلیغات CPA ممکن هست برای هر کسب و کاری نتیجه گیری خاص خودش را داشته باشد ولی برای راحتی فهم از تبلیغات CPI یا تبلیغات CPA یک مثال ساده را با هم بررسی می کنیم.

آشنایی با تبلیغات CPI و تبلیغات CPA

تیم کارشناسان هم سایت در این مقاله حساسیت تبلیغات CPI و یا تبلیغات CPA را مورد بررسی و آنالیز قرار می دهند. تبلیغات CPI یا تبلیغات CPA ممکن هست برای هر کسب و کاری نتیجه گیری خاص خودش را داشته باشد ولی برای راحتی فهم از تبلیغات CPI یا تبلیغات CPA یک مثال ساده را با هم بررسی می کنیم.

قبل از هر چیز باید معنی تبلیغات CPI و CPA را بدانید. CPI مخفف Cost per Install می باشد که به معنی هزینه در هر نصب می باشد و CPA مخفف Cost per Action می باشد که به معنی هزینه‌ به ازای اکشن می باشد.

بررسی تبلیغات CPA و تبلیغات CPI

خب تصور کنید شما مدیر یا صاحب یک کسب و کار هستید و ماه ها یا شاید سال ها به کار خودتان رشد و توسعه بخشیدید و مدتی هست که یک اپلیکیشن موبایل را برای کارتان درست کردید و می خواهید با یک تبلیغات درست و اصولی افزایش نصب تضمینی اپلیکیشنتان را داشته باشید.

این نکته هم قابل ذکر هست که حتما باید قبل از تشخیص تبلیغات CPI یا CPA حتما یک پروسه رقیب شناسی و مشتری شناسی انجام گردد.

تاثییر تبلیغات CPA و تبلیغات CPI در کار

تبلیغات CPI عموما برای کسب وکارهایی هست که سطح آگاهی مخاطبینشان پایین هستند و با تبلیغات CPI می توانند افزایش نصب یا افزایش مخاطب را داشته باشند.

در این روش تبلیغاتی نباید توقع جذب یا افزایش قابل توجه ای را داشته باشیم چون عموما این تبلیغات CPI برای ارزشمند شدن یک کسب و کار و یا راحتتر بگوییم برای برندینگ کار اهمیت دارد.

تبلیغات CPA عموما برای کسب وکارهایی هست که سطح آگاهی مخاطبینشان بالا هستند و با تبلیغات CPA می توانند افزایش نصب یا افزایش مخاطب را داشته باشند.

در این روش تبلیغاتی، توقع جذب مخاطب و افزایش نصب بالا هست و عموما با توجه به حساسیت در برخی از کسب و کارها که خدماتی همچون رزرو یا ثبت اکانت و یا ... را ارائه می دهند این روش تبلیغاتی پیشنهاد می شود.

قابل ذکر هست که تیم کارشناسان هم سایت پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد و با توانایی در روش های تبلیغاتی، ارائه دهنده خدمات نصب تضمینی اپلیکیشنتان به صورت هدفمند و تضمینی است.

بررسی تبلیغات CPI و تبلیغات CPA در نوع بودجه و ارزشمند بودن تبلیغات CPA را از CPI

در اینجا ما یک بررسی ساده از بودجه بندی تبلیغات CPI با هم مرور می کنیم.

تبلیغات CPA و تبلیغات CPI

فرض کنید شما یک تبلیغات CPI را در مدت 6 ماه و با کل بوجه در 1000 دلار انجام می خواهید بکنید. این مبلغ کل بودجه های هست که شما می خواهید تبلیغات انجام بدهید. (این عدد BAC هست)

حال 3 ماه از پروژه گذشته و ارزش تبلیغات برنامه ریزی شده پروژه شما 500 دلار در روز اول محاسبه شده و انتظار می رود که بعد از گدشت 3 ماه باید 50 درصد تبلیغات انجام شده باشد و نتیجه 50 درصدی را در افزایش نصب یا مخاطب مشاهده کنیم.

این توقع در تبلیغات CPI خیلی بالا هست. چون مطمنن واقعیت در این هست که شما بعد از 3 ماه حداقل 20 درصد افزایش نصب یا مخاطب دارید و مطمنن بعد از گذشت 6 ماه 100 درصد تبلیغات شما تنها 40 درصد افزایش داشتید.

خب حالا همین مثال فوق را نسبت به تبلیغات CPA بررسی کنیم ولی با این دید که شما تنها با 1000 دلار می توانید 2 ماه تبلیغات داشته باشید.

یعنی : شما یک تبلیغات CPA را در مدت 2 ماه و با کل بوجه در 1000 دلار انجام می خواهید بکنید.

حال 1 ماه از پروژه گذشته و ارزش تبلیغات برنامه ریزی شده پروژه شما 500 دلار در روز اول محاسبه شده و انتظار می رود که بعد از گدشت 1 ماه باید 50 درصد تبلیغات انجام شده باشد و نتیجه 50 درصدی را در افزایش نصب یا مخاطب مشاهده کنیم.

این توقع در تبلیغات CPA خیلی خوب و منطقی هست. چون مطمنن واقعیت در این هست که شما بعد از 1 ماه حداقل 50 درصد افزایش نصب یا مخاطب داشتید و مطمنن بعد از گذشت 2 ماه 100 درصد تبلیغات شما 100 درصد افزایش داشتید.

خب در دو مثال فوق شاید ارزشمند بودن تبلیغات CPA را از CPI دانستید.

مزایا و آشنایی با تبلیغات CPA و تبلیغات CPI

اما این موضوع را فراموش نکنید که رقیب شناسی و مشتری شناسی در کسب و کارتان قبل از تبلیغات و حتی مهم تر از آن بودجه یا هزینه تبلیغاتتان را به دست آورید.

در کلام آخر تیم کارشناسان هم سایت با توجه به حساسیت بالا در تبلیغات CPI و یا تبلیغات CPA توانایی ارسال پوش نوتیفکیشن را برای افزایش نصب اپلیکیشن را دارا می باشند و شما می توانید با ثبت شماره یا تیم کارشناسان هم سایت مشاوره رایگان در خصوص تبلیغات CPI و CPA داشته باشید.

 

نظرات 1

مهمان - شرکت توان آرا on پنج شنبه, 04 مهر 1398 10:01

تبلیغات CPI و یا تبلیغات CPA رو من برای اپلیکیشنم میخوام آیا میشه؟؟

تبلیغات CPI و یا تبلیغات CPA رو من برای اپلیکیشنم میخوام آیا میشه؟؟
مهمان
یکشنبه, 30 شهریور 1399

Captcha Image

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد. تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

بازدید سایتتان را چندین برابر کنید

افزایش ترافیک سایت تا 300 برابر

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل برای انتخاب کلمات کلیدی هدفارائه راهکار بهینه سازی و سئو حرفه ایراهکار تولید محتوای قوی و استراتژیکارائه استراتژی موثر درج رپورتاژ آگهی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

آدرس سایت
ورودی نامعتبر

خدمات هم سایت

نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل

ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در اینستاگرام

رپورتاژ آگهی

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنری

تبلیغات همسان

طراحی سایت

سئو سایت و بهینه سازی

بازاریابی اینترنتی

طراحی لوگو و آرم

طراحی بنر

طراحی کاتالوگ و بروشور و پوستر

ساخت موشن گرافیک

تولید محتوا سایت

افزایش ممبر تلگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

 

یک فرصت طلایی در هم سایت

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

کمپین دیجیتال مارکتینگ

هدفمند و نتیجه گرا تبلیغ کنید

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل مناسب برای نرخ تبدیل بیشتر استراتژی هدفمند برای صفحه فرود استفاده از راه حل های نوین تبلیغاتی بررسی، تحقیق و رقیب شناسی اصولی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی هم سایت: 44978501 - 44965383 - (021)
 کارشناس فنی : ۰٩١٢۴٧٣٣٨۶٢

 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: ٩:۰۰ - ١٧:٣۰

روش های پرداخت و مجوزها

logo-samandehi

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت
1
شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی