افزایش نصب برنامه یا اپلیکیشن در کافه بازار

افزایش نصب برنامه یا اپلیکیشن در کافه بازار

گاهی وقتی بهترین اپلیکیشن اندروید را برای خدمات رسانی در آژانس هواپیمایی می خواهید پیدا کنید، اما برای اینکه این اپلیکیشن را پیدا کنیم به سخت ترین و وحشتانکترین کار دنیا تبدیل می شود. چرا؟ چون ما نمیدانیم کجا و چجوری دنبال یک اپلیکیشن خوب برای پیدا کردن سایت آژانس هواپیمایی بگردیم.

یکی از پارمترهای مهم در پیدا کردن برنامه یا اپلیکیشن، محل انتشار آن هست که در ایران یکی از بهترین و بزرگترین مرجع های دانلود برنامه های کاربردی و تخصصی و یا اپلیکیشن های موبایل، کافه بازار می باشد.

تیم هم سایت نسبت به آشنایی و شناخت از کافه بازار و معیارهای درست در افزایش نصب هدفمند اپلیکیشن در بازار این مقاله را ایجاد کرده است که انتظار می رود با مطالعه این مقاله بهترین راه در انتخاب برنامه یا اپلیکیشن موبایل به دست بیاورید.

کافه بازار چیست؟

کافه بازار در اواخر سال 1389 توسط تعدادی از دانشجویان دانشگاه شریف طراحی شد. در اوایل راه اندازی این فروشگاه نرم افزاری اندروید خیلی از محققان و کارشناسان این حوزه تصور به استقبال کم مخاطبین در این برنامه می کردند که در سال 1393 این برنامه با ۱۷ میلیون نصب فعال و ۱۴ میلیون حساب کاربری فعال جزء یکی از برترین و محبوب ترین برنامه های کاربردی در سیستم اندروید در کشور ایران شد که کم تر از 2 سال مرز 30 میلیون نصب فعال را در سال 1395 این برنامه به دست آورد.

قوانین و الگوریتم های کافه بازار برای مدیریت بهتر اپلیکیشن ها

در سال 1397 مدیرعامل کافه بازار آقای امین امیرشریفی با اعلام مطلبی در سایت ایرنا و با بیان اینکه برنامه‌ها و اپلیکیشین ها طبق قوانین بازار منتشر می شود و اگر قوانین از سوی آن ها رعایت نشود، نسبت به حذف آن ها اقدام می کنیم اما این اتفاق کمتر رخ می دهد و اپلیکیشن ها در بازار اکثریت با قوانین بازارهستند. در سرچ کافه بازار به جای بعضی برنامه ها نام برنامه های دیگر ظاهر می شود و مثلا به جای شیپور، دیوار ظاهر می شود، امین امیرشریفی گفت: سرچ یک الگوریتم دارد. زمانی که شما چیزی را سرچ می کنید، محتوای مرتبط با آن ظاهر می شود. اگر اولین محتوا در کافه بازار وجود نداشته باشد، سایر محتواهای مرتبط ظاهر می شود. این الگوریتم استاندارد سرچ است و ما در این فرایند دستکاری نمی کنیم

افزایش نصب برنامه یا اپلیکیشن در کافه بازار

انتخاب نام و درج توضیحات مناسب برای برنامه‌های بازار

رعایت معیارهای بازار برای ماندگاری در جستجو خیلی مهم هست.

یکی از معیارهای مهم در انتشار برنامه و اپلیکیشن در بازار انتخاب نام درست هست، که مخاطبین شما دقیق و با هدف به موضوع اپلیکیشن شما دست پیدا کنند.

تا سال دومین معیار مهم در بازار، نوشتن توضیحات کاربردی و هدفمند و کوتاه هست که اپلیکیشن شما رو می تواند برگزیده و کاملتر از همه رقبا کند.

نکته: در کافه بازار، باید هم عنوان انگلیسی و هم عنوان فارسی را وارد کرد. محدودیت کاراکتر برای نام اپلیکیشن در بازار حداکثر ۱۰۰ کاراکتر است، اما نام‌هایی با بیش از ۱۶ کاراکتر در دستگاه‌های مختلف به صورت کامل نمایش داده نمی‌شوند و کاربر برای دیدن نام کامل، باید وارد صفحۀ برنامه شود. بنابراین هرچه نام اپلیکیشن کوتاه‌تر باشد، در ذهن کاربر ماندگارتر خواهید شد.

نصب برنامه یا اپلیکیشن در بازار

یک نمونه از توضیحات مناسب را برای درک صحیح این موضوع ایجاد شده است که می توانید در ادامه مشاهده نمایید.

این برنامه مجموعه‌ای بیش از ۶۰۰،۰۰۰ ملک را برای خرید و فروش و اجاره در اختیار شما قرار می‌دهد.
مهمترین ویژگی برنامه:
اطلاعات کامل درباره ملک‌ها
عکس و فیلم از فایل‌ها فایل‌های جدید و به‌روز
امکان مقایسه ملک‌ها
می‌توانید به‌راحتی بر حسب معیارهای مدنظر خود، خانه ایده‌آلتان را بیابید، عکس‌های آن را مشاهده کنید، از موقعیت ملک بر روی نقشه آگاه شوید و به‌صورت مستقیم با صاحب آگهی تماس بگیرید

افزایش نصب برنامه یا اپلیکیشن در کافه بازار

خیلی از افراد تمایل به استفاده از اپلیکیشن هایی دارند که تعداد نصب آن ها بیشتر هست. حالا که حرف از نصب برنامه یا اپلیکیشن در کافه بازار می زنیم. به این موضوع باید توجه کنیم که چجوری می توانیم افزایش نصب خوبی در بازار داشته باشیم و همیشه به جای اینکه شمارنده بازار عدد کمی را به مخاطب نشان بدهد، عدد قابل توجه برای اپلیکیشن نشان بدهد.

این موضوع برای هر کسی که اپلیکیشن دارد مهم هست که ماندگاری در رضایت از یک برنامه یا اپلیکیشن کاربردی و کاربرپسند برای هر مخاطب هست و اگر اپلیکیشن شما نتواند میزان رضایت هر مخاطب را بدست آورد، باید بدانید که افزایش نصب اپلیکیشن خیلی سخت و ناممکن هست.

افزایش نصب اپلیکیشن در کافه بازار

بهینه سازی اپلیکیشن برای فروشگاه ها ASO- App Store Optimization

وقتی حرف از بهینه سازی اپلیکیشن می زنیم. باید بدانیم که همه این کارها را برای افزایش پیدا شدن و دیده شدن اپلیکیشن و کسب رتبه‌ بالاتر در نتایج جست‌وجوی مارکت‌های اپلیکیشن مثله بازار انجام می شود. ۶۵ تا ۸۰ درصد از اپلیکیشن‌ها از طریق روش‌های جستجو پیدا می‌شوند و جالب هست که بدانید بیش از ۵۰% از دانلودهای اپلیکیشن‌ها حاصل از ۳ نتیجه اولی است. بهینه‌سازی ASO، صبر، زمان و دقت زیادی می‌طلبد، اما نتیجه این تلاش‌ها بسیار ارزشمند خواهد بود. با توجه به بروز شدن مداوم الگوریتم‌های رتبه‌بندی و وجود رقابت‌های همیشگی، استراتژی ASO نیز فرآیندی ادامه‌دار است. یک استراتژی ASO موفق نیازمند چشمانی تیزبین، تجزیه‌وتحلیل و نظارت مداوم است.

 

نظرات 2

مهمان - اصغر رامش on پنج شنبه, 12 دی 1398 07:10

یکی از مزیت ها افزایش نصب برنامه در کافه بازار این استکه باعث افزای اعتبار و رنکینگ اپلیکیشن در کافه بازار خواهد شد ، شاید از جنبه بعضی نظرز ها این کار بی فایده باشد اما من خود این کار را کردم و موفق شدم بازدهی لازم را بگیرم
به قول معروف هر وقت شما چیزی را امتحان نکرده باشید نمیتوانید راجبش جنبه های منفی را در نظر بگیرید پس سعی کنید مقداری مثبت اندیش باشید و حداقل یک بار هم شده برای افزایش نصب برنامه در کافه بازار اقدام کنید سپس بازدهی را ببینید.
ممنون از هم سایت

یکی از مزیت ها افزایش نصب برنامه در کافه بازار این استکه باعث افزای اعتبار و رنکینگ اپلیکیشن در کافه بازار خواهد شد ، شاید از جنبه بعضی نظرز ها این کار بی فایده باشد اما من خود این کار را کردم و موفق شدم بازدهی لازم را بگیرم به قول معروف هر وقت شما چیزی را امتحان نکرده باشید نمیتوانید راجبش جنبه های منفی را در نظر بگیرید پس سعی کنید مقداری مثبت اندیش باشید و حداقل یک بار هم شده برای افزایش نصب برنامه در کافه بازار اقدام کنید سپس بازدهی را ببینید. ممنون از هم سایت
مهمان - لیدا on چهارشنبه, 29 دی 1400 05:28

ممنون از محتوای مفیدتون

ممنون از محتوای مفیدتون
مهمان
یکشنبه, 03 بهمن 1400

Captcha Image

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد. تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

بازدید سایتتان را چندین برابر کنید

افزایش ترافیک سایت تا 300 برابر

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل برای انتخاب کلمات کلیدی هدفارائه راهکار بهینه سازی و سئو حرفه ایراهکار تولید محتوای قوی و استراتژیکارائه استراتژی موثر درج رپورتاژ آگهی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

آدرس سایت
ورودی نامعتبر

آموزش حرفه ای سئو

آموزش حرفه ای سئو هم سایت

خرید

یک فرصت طلایی در هم سایت

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

کمپین دیجیتال مارکتینگ

هدفمند و نتیجه گرا تبلیغ کنید

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل مناسب برای نرخ تبدیل بیشتر استراتژی هدفمند برای صفحه فرود استفاده از راه حل های نوین تبلیغاتی بررسی، تحقیق و رقیب شناسی اصولی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی : 44978501 - 44965383 - (021)
 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: ٩:۰۰ - ١٧:٣۰

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات

مجوزها و افتخارات هم سایت

logo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت

off canvas menu

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی