hamsite آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت

تبلیغات در کانال های معتبر و بزرگ و پربازدید تلگرام

تبلیغات در کانال های معتبر و بزرگ و پربازدید تلگرام

امروزه با روش تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام و به این طریق دسترسی به صدها هزار نفر میتوان بهترین و به صرفه ترین روش تبلیغات در کانال های بزرگ تلگرام را داشت. چند سال پیش تنها راه تبلیغاتی ارسال پیامک بود که به دلیل قیمت بسیار بالا و به صرفه نبودن چندان مورد استقبال قرار نمی گرفت. اما در حال حاضر شبکه های اجتماعی و به ویژه تلگرام مناسبترین مکان جهت انجام تبلیغات است. تبلیغات در کانال های معتبر تلگرام از بهترین ترفند های جذب مشتری و افزایش چشمگیر اعضای کانال و تبلیغات اقتصادی است.

تبلیغات در کانال های پربازدید و بزرگ تلگرام

هرکسی این امکان را دارد که محصولات خود را در کانال های بزرگ تلگرامی گذاشته و در معرض دید میلیون ها نفر قرار دهد که در مقایسه با روش پیامکی و روش های دیگر بسیار مناسبتر است و سطح دسترسی بالایی نیز دارد. البته تاکید ما بر تبلیغات در کانال های بزرگ و پربازدید تلگرام به دلیل محبوبیت این نرم افزار در کشور ایران است و هرکسی که گوشی هوشمندی در دست دارد بی شک این پیام رسان مشهور را بر روی گوشی خود نصب کرده است. آمار نشان می دهد که هر کاربر تقریبا در ۸ تا ۱۱ کانال عضو بوده و روزانه از مطالب و تبلیغات در کانال های معتبر تلگرام بازدید میکند.

تبلیغات در کانال های معتبر تلگرام

فواید تبلیغات در کانال های معتبر و پر بازدید تلگرام

در حال حاضر 80 % از مردم با هر سطح سن و سوادی از اپلیکیشن تلگرام استفاده می کنند و بازدید از کانال های مختلف تلگرامی یکی از کارهای روزمره آن ها در طول روز محسوب می شود. تلگرام رسانه ای پربازدید و پر مخاطب است که عموما بازدهی تبلیغاتی بالایی دارد. متاسفانه جدیدا تمام فعالان کم تجربه و با تجربه به این حوزه از تبلیغات تلگرامی وارد شده اند و با پذیرش سفارشات تبلیغات اینترنتی و عمل نکردن به قول خود و عدم پاسخگویی، موجب سلب اعتماد بسیاری از صاحبان برندها و شرکت ها شده اند. تبلیغات در کانال های بزرگ تلگرام یکی از متداول ترین و رایج ترین روش های تبلیغات گسترده در تلگرام است.

تبلیغات بازدیدی تلگرام

مطالعه بیشتر

روش کلی تبلیغات در کانال های پربازدید و معتبر تلگرام به این صورت است که کانالی را جهت درج بنر تبلیغاتی خود انتخاب می نمایید و مطابق با شرایطی که عموما هر کانال از قبل برای تبلیغاتش در نظر گرفته است، یکی از پلن های تبلیغاتی کانال مذکور را برمی گزینید. به طور مثال: می خواهید ۲۰ هزار بار (20k) بازدید شود. در این روش پس از اینکه بازدید بنر شما به عدد سفارشتان رسید مدیر کانال اجازه دارد تبلیغ شما را حذف کند. با وجود شیوه های متفاوت درج آگهی و تبلیغات در کانال های پربازدید و بزرگ تلگرام، اکثریت صاحبان مشاغل تمایل دارند از این روش نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی استفاده کنند.

تبلیغات ساعتی در کانال های بزرگ و پربازدید و معتبر تلگرامی

از سایر روش های تبلیغات در کانال های معتبر تلگرام این است که مطابق با ساعت انجام میشود. پس از اینکه کانال موردنظرتان را انتخاب کردید، مطابق با تعداد ساعاتی که در نظر دارید و بر اساس شرایط و استانداردها و قیمت های کانال، هزینه لازم را می پردازید و پس از آن آگهی تان به تعداد ساعاتی که با مدیر کانال تعیین و هماهنگ شده در کانال باقی میماند و پس از اتمام این ساعت حذف میشود. احتمال دارد که بنا به نیازتان مایل باشید که آگهی تان یک تا چند ساعت و گاهاً چندین روز یا حتی هفتگی در کانال بزرگ تلگرامی باقی بماند ، پر واضح است که تصمیم گیری آن کاملا به خودتان و بودجه تبلیغاتی که برای این کار در نظر گرفته اید بستگی دارد.

تبلیغات در کانال های بزرگ تلگرام

توجه داشته باشید مبلغی که در ازای هر مقدار بازدید پرداخت می کنید با در نظر گرفتن نوع کانال و تعداد عضوهای آن کانال متفات خواهد بود. توصیه می کنیم زمانی از روش تبلیغات در کانال های پر بازدید و معتبر تلگرام استفاده کنید که کلیه جوانب امر را بررسی کرده و سنجیده باشید و از بازخورد و بازدهی تبلیغاتتان تا حدود زیادی اطمینان و یقین داشته باشید، در غیر این صورت بهتر است به سراغ دیگر روش های تبلیغاتی در تلگرام بروید.

تبلیغات گسترده در کانال های بزرگ و معتبر تلگرامی

یکی دیگر از بهترین روش های تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام تبلیغ به شکل گسترده و تبلیغات در کانال های بزرگ تلگرامی است. این نوع تبلیغات در اصل همان تبلیغات بازدیدی می باشند که در رده های قدرتمندتر و بالاتری پیاده سازی می شود و حتی می تواند در سطح کشوری نیز گسترش یابد. اساس و پایه کار این روش تبلیغاتی به این منوال است که بنر تبلیغاتی شما به یک باره در چندین گروه و کانال مختلف تلگرامی درج میشود. در اصل تعداد بازدیدهای درخواستی شما برابر است با جمع بازدید هر بنر تبلیغی شما که در هر کدام از کانال ها قرار میگیرد.

با یک مثال این قضیه را روشن می کنیم. دقت کنید مثلا شما به یک آژانس تبلیغاتی ۱۰۰K درخواست داده اید و آگهی تبلیغی شما به طور همزمان در ۳ کانال درج میشود.

کانال اول: ۵۰K بازدید

کانال دوم: ۲۰K بازدید

کانال سوم: ۳۰K بازدید

توصیه می کنیم به هیچ عنوان نگران مدیریت کردن تبلیغات خود در روش گسترده نباشید زیرا قرار نیست همچون سایر روش های تبلیغات در کانال های پربازدید و معتبر تلگرام شما آنها را مدیریت کنید. شما فقط با یکی از مدیران تبلیغات گسترده تلگرامی هماهنگ خواهید شد و درخواست خود را مبنی بر اینکه میخواهید تبلیغاتتان چند K (یا چند هزار) بازدید داشته باشد در اختیار وی خواهید گذاشت و سایر هماهنگی های لازم با کانال های دیگر را خود مدیر انجام میدهد.

تبلیغات در کانال های پربازدید تلگرام

تبلیغات شما مطابق با زمان درخواستی مورد نظرتان و یا طبق پیشنهادات و پلن های ارائه شده توسط مدیر کانال گسترده ، درج میگردد و در نهایت پس از آنکه مجموع بازدید آگهی شما در کانال های تلگرامی به مقدار توافق شده رسید، آنگاه همه کانال هایی که تبلیغ شما را گذاشته بودند، اجازه دارند آن را حذف کنند.

افزایش ممبر کانال تلگرام

مطالعه بیشتر

توجه داشته باشید که بنر تبلیغاتی شما در اصل مهم ترین عامل در بازدهی بالا و موفقیت شما در تبلیغات در کانال های بزرگ تلگرام است اگر بنر مناسبی نداشته باشید هر میزان هم که توان پرداخت هزینه های تبلیغاتی را دارا باشید باز هم نتیجه و بازخوردی که از یک بنر خوب و جذاب میتوانید بگیرید را نخواهید داشت و هیچ یک از روش های تبلیغات در کانال های بزرگ و پربازدید تلگرام برای شما نتیجه بخش و مثمر ثمر نخواهد بود.

 

نظرات

بدون نظر
مهمان
یکشنبه, 03 مرداد 1400

Captcha Image

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد. تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

بازدید سایتتان را چندین برابر کنید

افزایش ترافیک سایت تا 300 برابر

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل برای انتخاب کلمات کلیدی هدفارائه راهکار بهینه سازی و سئو حرفه ایراهکار تولید محتوای قوی و استراتژیکارائه استراتژی موثر درج رپورتاژ آگهی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

آدرس سایت
ورودی نامعتبر

آموزش حرفه ای سئو

آموزش حرفه ای سئو هم سایت

خرید

خدمات هم سایت

نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل

ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در اینستاگرام

رپورتاژ آگهی

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنری

تبلیغات همسان

طراحی سایت

سئو سایت و بهینه سازی

بازاریابی اینترنتی

طراحی لوگو و آرم

طراحی بنر

طراحی کاتالوگ و بروشور و پوستر

ساخت موشن گرافیک

تولید محتوا سایت

افزایش ممبر تلگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

 

یک فرصت طلایی در هم سایت

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

کمپین دیجیتال مارکتینگ

هدفمند و نتیجه گرا تبلیغ کنید

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل مناسب برای نرخ تبدیل بیشتر استراتژی هدفمند برای صفحه فرود استفاده از راه حل های نوین تبلیغاتی بررسی، تحقیق و رقیب شناسی اصولی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی : 44978501 - 44965383 - (021)
 کارشناس فنی : 09028678487 - 09024706571
 پشتیبانی واتس آپ : 09335124614

 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: ٩:۰۰ - ١٧:٣۰

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات

روش های پرداخت و مجوزها

 
logo-samandehi
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت
شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی