تبلیغات خلاقانه با هم سایت | تبلیغات خلاقانه هدفمند و موثر | تبلیغ خلاق

تبلیغات خلاقانه با هم سایت | تبلیغات خلاقانه هدفمند و موثر | تبلیغ خلاق

قبل از اینکه بخواهیم تبلیغات خلاقانه را کامل توضیح بدهیم دو مثال خیلی ساده برای درک صحیح و بهتر تبلیغات خلاقانه برای شما می زنیم.

تبلیغات خلاقانه چیست؟

اگر تعریف دقیق تبلیغات خلاقانه را می خواهید بفهمید باید تصور کنید که شما معنی وب سایت را می شناسید و میدونید وب سایت چی هست و مطمننا طراح سایت یا سازنده وب سایت را هم می شناسید که چیکار می کند. اما خدمات طراحی سایت با هم سایت را کسی زیاد نمیشناسد. این موضوع یعنی اینکه سطح آگاهی مخاطبین خیلی پایین و کم هست. حالا یک مثال دیگه ای رو می زنیم، باز هم تصور کنید شما معنی وب سایت را می شناسید و میدونید وب سایت چی هست و با برخی از وب سایت های فروشگاهی آشنا هستید و مطمنن اگر شما بخواهید یک وب سایت فروشگاهی را به کسی معرفی کنید عموما وب سایتی که براتون ماندگار شده را بیان می کنید. مثله"دی جی کالا". این موضوع یعنی اینکه سطح آگاهی مخاطبین خیلی بالا هست و از کارتان آگاه هست.

این دو مثال گاها برای درک صحیح تبلیغات خلاقانه وقتی تشریح می شود. احتمالا خیلی ها یک سوال مهم را در ذهنشان مرور می کنند که چگونه این سطح آگاهی را بالا یا بهتر کنیم؟ تنها پاسخ به این سوال همان تبلیغات هست.

تبلیغات خلاقانه سطح آگاهی کارتان را برای مخاطب بیشتر می کند.

شما با تبلیغات می توانید، سطح آگاهی خوب و موثری را برای مخاطبینتان به وجود بیاورید. تبلیغات خلاقانه اگر به خوبی و با یک آنالیز دقیق قبل و بعد صورت بگیرد و مطمنن نگاه خوب و موثری را به مخاطبینتان می دهد و آن ها از کارتان آگاه می کنند. اما اگر تبلیغات دقیق نباشد و یا اشتباه باشد، احتمال سقوط یا پایین آوردن سطح آگاهی به مخاطبین هست.

تبلیغات خلاقانه

تجربیات یک مشتری با تبلیغات خلاقانه

در تبلیغات خلاقانه برای همه کسب و کار یک رکن خیلی مهم هست. این رکن باور پذیری درست مخاطب به تبلیغ شما.

کسانی که تجربه تبلیغ در کسب و کارشان نداشتند، عموما همیشه از تبلیغات دوری می کنند و به قولی از تبلیغات می ترسند. این افراد گاها فکر می کنند که تبلیغات هیچ تاثیری برای رشد و توسعه کسب و کارشان ندارد.

تیم هم سایت برای شما تجربه یک مشتری را که برای اولین بار تبلیغات خلاقانه کرد را مورد بررسی قرار می دهد.

این مشتری که وقتی به تیم هم سایت تبلیغات خلاقانه کسب و کارش را درخواست داد متذکر شد که اولین بار هست که تجربه تبلیغات دارد.

و کارشناسان هم سایت با توجه به روال اجرای پروژه، به این مشتری چندین مرحله مشاوره رایگان داشت تا از کلیت کار و حوزه فعالیتشان مطلع باشند.

نا گفته نماند این مشتری در حوزه رستوران و آشپزی فعالیت داشت و پیشنهاد هم سایت به این مشتری پس از ارزیابی های اولیه به تبلیغات ارسال پوش نوتیفکیشن برای جذب مشتری بود که پس از رقیب شناسی که انجام شد، 50 هزار پوش نوتیف ارسال گردید که حدود 4 درصد مشتری به کارشان کلیک کردند که این تعداد یعنی 2000 نفر و از این 4 درصد، تقریبا 1 درصد به رستوران این مشتری آمدند که این تعداد می شود 20 نفر.

این گزارش و نتیجه گیری از خدمات تبلیغات خلاقانه برای این مشتری خیلی خوب و باور نکردنی بود که با یک هزینه خیلی به صرفه بهترین تبلیغات را انجام داده است و به طوری که این مشتری بارها تبلیغات را از هم سایت خواست و در هر اجرای تبلیغات با توجه به بازخورد مراحل قبل مشکلات ارسال را برطرف کردیم.

تبلیغات خلاقانه هدفمند و موثر با  تیم هم سایت

تبلیغات خلاقانه خوب کجاست؟

تبلیغات خوب و موثر میتونه همجا باشه. امروزه تبلیغات به دو نوع کلی دسته بندی می شود.

- تبلیغات آگاه

- تبلیغات غیر آگاه

تبلیغات آگاه: همان تبلیغاتی هست که شما با مدیر یا کارمند تبلیغاتتان صحبت می کنید و برای کسب و کارتان یک کمپین تبلیغاتی خلاقانه ایجاد می کنید و به صورت آگاهانه تبلیغات را انجام می دهید و گزارش تبلیغات خلاقانه را می بینید.

تبلیغات غیر آگاه: همان تبلیغاتی هست که شما پس از اینکه سطح آگاهی مخاطبینتان را بالا بردید، آن ها برای شما تبلیغات غیر آگاه (همان ماندگاری ذهن برای مخاطب) را ایجاد می کنند و شما در این تبلیغات هیچوقت گزارش دقیقی را نمی توانید داشته باشید.

تاثیر یک تبلیغات خلاقانه خوب چیست؟

تبلیغات خلاقانه وقتی تاثیر خوبی دارد که شما بتونید درست آن را ارائه بدهید. فرقی نمی کند که ارائه تبلیغات موثر و خوب در فضای اینترنتی و یا غیر اینترنتی باشد. شما می توانید با تبلیغات محیطی مثله بیلبورد و یا تراکت، هدف خوبی را به عنوان تبلیغات ایجاد کنید و یا با تبلیغات کلیکی و یا تبلیغات بنری در فضای مجازی این هدف را ایجاد کنید.

شما وقتی به درک صحیح از تبلیغات خودتان برسید، آن موقع می توانید که تبلیغات را با تاثیر خوب و فوق العاده به مخاطب انتقال بدهید.

عوامل موثر در تبلیغات خلاقانه کدام اند.

یکی از اصلی ترین پارامترها در تبلیغات خلاقانه، استفاده رنگ و یا المان ها هست.

این پارامتر را شما می توانید با رقیب شناسی درست پیدا کنید. به این معنی هست که شما وقتی می خواهید فروش قهوه داشته باشید. مطمئنا باید رقبای فروش قهوه را بشناسید تا بتوانید یک تبلیغ موثر داشته باشید. یعنی شما با توجه به قدرت رقباتون استفاده از رنگ بندی و یا المان های خاص را با سیاست مجموعه یا شرکتتان انجام می دهید.

بعد استفاده از رنگ و المان های خاص در تبلیغات، مهمترین عامل دیگر در نوع و روش تبلیغاتتان هست که شما در این قسمت علاوه بر رقیب شناسی باید مشتری شناسی هم کنید که متوجه باشید در کجا مشتریانتان حضور بیشتر دارند و شما آن ها را هدف قرار بدهید.

تبلیغات خلاقانه را به موقع انجام بدهید.

تبلیغی که به موقع انجام شود خیلی موثرتر هست. فکر کنید شما تبلیغاتتان را وقتی که رقیب شناسی نکردید انجام بدهید و مطمئنا تبلیغات شما بی فایده هست و این تبلیغات اصلا خوب نیست و مضرر هم هست.

تبلیغات خلاقانه خواب آور چه نوع تبلیغاتی هست.

گاهی کلی هزینه و یا کلی زمان برای ارائه تبلیغاتتان انجام می دهید و بعدا متوجه می شوید که تبلیغاتتان به جای اینکه مخاطبتان را بیدار کند، بدتر خواب آلوده کرده است. چرا؟ در این مواقع تنها بررسی روی محتوای تبلیغات خلاقانه هست که صد در صد نتوانسته جذاب باشه و مشتریان را خسته کرده است.

تبلیغات خلاقانه با هم سایت

تبلیغات خلاقانه ساده، گویایی دارد و تبلیغات خلاقانه شلوغ،گویایی ندارد.

لازم به ذکر هست که گاهی تبلیغات خلاقانه را خیلی شلوغ درست می کنیم و این کار باعث گمراهی مخاطبین و یا حتی مشتریانمان می شود. وقتی شما تبلیغاتتان را ساده درست کنید مطمئنا مخاطب یا مشتری را می توانید به هدفتان جذب کنید.

مثلا شما فکر کنید می خواهید یک تبلیغ برای فروش محصولاتتان بزارید و در آنجا فکر کنید شما حجم زیادی از محصولاتتان را تبلیغات می کنید و در اینجا مخاطب گیج می شود که چه محصولی را بخرد و احتمال دوری آن زیاد هست. حالا شما فکر کنید فقط برای همان محصولان که فروش می خواهید داشته باشید. یک تبلیغ ساده ایجاد کنید. آن موقع فقط مخاطب آن محصول را می بیند و گمراه نمی شود.

ارائه خدمات تبلیغات با هم سایت

تیم هم سایت با توجه به تجربه خودش در تبلیغات خلاقانه، همیشه مخاطبین و مشتریان خودش را به مشاوره و در آوردن پلن صحیح برای تبلیغات دعوت می کند و کارشناسان هم سایت با رعایت اصول و قوانین تبلیغات، بهترین راهکار را برای ارائه خدمات تبلیغات خلاقانه به همه پیشنهاد می دهد.

 

نظرات

بدون نظر
مهمان
یکشنبه, 15 تیر 1399

Captcha Image

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد. تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

بازدید سایتتان را چندین برابر کنید

افزایش ترافیک سایت تا 300 برابر

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل برای انتخاب کلمات کلیدی هدفارائه راهکار بهینه سازی و سئو حرفه ایراهکار تولید محتوای قوی و استراتژیکارائه استراتژی موثر درج رپورتاژ آگهی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

آدرس سایت
ورودی نامعتبر

خدمات هم سایت

نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل

ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در اینستاگرام

رپورتاژ آگهی

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنری

تبلیغات همسان

طراحی سایت

سئو سایت و بهینه سازی

بازاریابی اینترنتی

طراحی لوگو و آرم

طراحی بنر

طراحی کاتالوگ و بروشور و پوستر

ساخت موشن گرافیک

تولید محتوا سایت

افزایش ممبر تلگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

 

یک فرصت طلایی در هم سایت

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

کمپین دیجیتال مارکتینگ

هدفمند و نتیجه گرا تبلیغ کنید

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل مناسب برای نرخ تبدیل بیشتر استراتژی هدفمند برای صفحه فرود استفاده از راه حل های نوین تبلیغاتی بررسی، تحقیق و رقیب شناسی اصولی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی هم سایت: 44978501 - 44965383 - (021)
 کارشناس فنی : ۰٩١٢۴٧٣٣٨۶٢

 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: ٩:۰۰ - ١٧:٣۰

روش های پرداخت و مجوزها

logo-samandehi

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت
1
شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی