آشنایی با مزیت های تبلیغات در گوگل و گوگل ادوردز

آشنایی با مزیت های تبلیغات در گوگل و گوگل ادوردز

در این مقاله قصد داریم شما را با مزایای استفاده از سیستم تبلیغات در گوگل (گوگل ادوردز) و تبلیغات کلیکی گوگل که یکی از محبوبترین ابزار های تبلیغاتی در اینترنت است آشنا کنیم.

خیلی از افراد در انتخاب پلن تبلیغاتی و بازاریابی خود دچار مشکل و تردید هستند، و نمی دانند که چه نوع تبلیغی را برای برندینگ و بازارایابی خود انتخاب کنند، خیلی  از افراد نیز با دید اشتباه به سراغ روش های تبلیغاتی می روند که هیج گونه شناختی از آن ندارند و نمی دانند که چگونه باید از این روش های تبلیغات در اینترنتی استفاده کنند. روش تبلیغات در گوگل یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات در اینترنتی می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با مزایای روش تبلیغات کلیکی گوگل بیشتر آشنا کنیم.

آشنایی با مزیت های گوگل ادوردز

مزایای سیستم تبلیغات در گوگل و گوگل ادوردز و چرا گوگل ادوردز بهترین روش تبلیغاتی در اینترنت است؟

انتخاب کلمات کلیدی دلخواه خود: شما با سیستم تبلیغات گوگل امکان این را خواهید داشت که کلمات کلیدی مناسب با سنف کاری خود را خودتان انتخاب کنید و با مخاطبین اصلی خود در ارتبط باشید.
ارتباط مستقیم با مشتریان خود: سیستم تبلیغات کلیکی گوگل طوری طراحی شده است که مستقیماً با مخاطبین اصلی سایت در ارتباط است و افراد اگر دنبال چیزی برای خرید بگردند، آن کلیدواژه را در موتور جستجو، جستجو می کنند و با مشتریان اصلی خود در ارتباط خواهند بود و به فروش بسیار خوبی نیز دست پیدا خواهند کرد.
امکان تنظیم قیمت هر کلیک: با توجه به شدت رقابت هر کلید واژه در وب، امکان تعیین کردن قیمت برای هر کلیک و هر کلیدواژه قابل انجام است، و شما را به بالاترین ورودی ها در سریع ترین زمن ممکن خواهد رساند.
پرداخت هزینه فقط در ازای کلیک: به ازای نمایش کلمات شما در بالای صفحه گوگل هیچ هزینه ای از شما گرفته نمی شود و شما فقط زمانی هزینه پرداخت خواهید کرد که بر روی کلمه کلیدی تبلیغات در گوگل شما کلیک شود.

مزایای تبلیغات در گوگل

قرار گرفتن کلمه کلیدی و سایت شما در صفحه اول گوگل در کمتر از 30 دقیقه: این سیستم طوری طراحی شده است که شما به ازای پرداخت هزینه به گوگل و پس از تایید، وب سایت شما را در کمتر از 30 دقیقه در بالاترین قسمت صفحه گوگل قرارا می دهد.
امکان زمانبندی خودکار: گوگل ادوردز این امکان را دارد که میتوان مشخص کرد که تبلیغات کلیکی گوگل چه زمانی نمایش داده شود و در چه روز هایی، یا از چه تاریخی تا زمان مشخص شده نمایش داده شود.
امکان بودجه بندی روزانه و تایین محدودیت: سیستم تبلیغات کلیکی گوگل این امکان را دارد که بتوانیم کمپین های تبلیغاتی کلیکی ایجاد کنیم و بودجه کل را تاییین کنیم، و مشخص کنیم که سقف بودجه روزانه چقدر باشد برای مقال ما بودجه کلی خود را 300 دلار قرارا دادیم و قصد داریم که روزانه 15 دلار حداکثر هزینه کلیک بدهیم، در صورتی که تعداد کلیک ها در روزهای هفته به سقف بودجه روزانه برسد ما میتوانیم با 300 دلار 20 روز کمپین تبلیغات گوگل خود را برقرار نگه داریم.

مزیت های تبلیغات در گوگل و ادوردز

امکان فعال بودن چندین کمپین تبلیغاتی گوگل به صورت همزمان: این امکان وجود دارد که با سیستم تبلیغات در گوگل بتوانیم چندید کمپین تبلیغاتی گوگل را همزمان اجرا کرده و نمایش بدهیم.

امکان استفاده از عنوان و توضیحات اختصاصی برای نمایش تبلیغ در گوگل: این امکان وجود دارد که برای هر کمپین تبلیغات کلیکی گوگل بتوانیم یک عنوان و توضیحات اختصاصی تعریف کنیم و نرخ کلیک بر روی بنر های سایت را افزایش بدهیم.
امکان تعریف چندین کلمه کلیدی برای یک لینک خاص: بر خلاف سئو، در سیستم تبلیغاتی گوگل دیگر نیازی به رعایت اصول On page در سایت نیست و گوگل محدودیتی برای استفاده از کلمات کلیدی در سیستم تبلیغات در گوگل قرارا نداده است.
امکان نمایش تبلیغ شما به سه روش: سیستم تبلیغات گوگل به نحوی ایجاد شده است که در صورتی که کلمه کلیدی مورد نظر شما به سه روش مختلف جستجو شود در صفحه اول گوگل نمایش داده خواهد شد این سه روش می باشند
نمایش عینی کلمه جستجو شده برای مثال(بازاریابی اینترنتی): زمانی که فقط کلمه "بازاریابی اینترنتی" جستجو شود این تبلیغ نمایش داده می شود.
نمایش کلمه کلیدی با پیشوند ها نزدیک آن: اگر کلمه کلیدی ما بازاریابی اینترنتی باشد، با جستجوی کلمه "بازاریابی اینترنتی" و همچنین "خدمات بازاریابی اینترنتی" یا "بازاریابی اینترنتی ارزان" و مشابه آن نیز نمایش داده می شود.
نمایش کلمه کلیدی در صورت استفاده: در صورتی که کلمه بازاریابی اینترنتی به ه شکلی در هر جمله ای استفاده شده باشد تبلیغات ما نیز نمایش داده می شود.

امکان تنظیم و نمایش تبلیغ شما در کشور و موقیعت خاص و زبان خاص: با سیستم تبلیغات گوگل شما میتوانید تنظیم کنید که کلید واژه جستجویی شما در کشور خاصی برای مثال کشور هلند فقط نمایش داده شود و یا در مورد جستجو به زمان خاصی برای مثال اسپانیایی و افرادی که به زبان اسپانیایی واژه شما را در هر کجای جهان که باشند جستجو کرده باشند نمایش می دهد.


نکته: سیستم تبلیغاتی گوگل به دو شکل متفاوت است، موردی که توضیح دادیم تبلیغات ادوردز می باشد یا همون تبلیغات جستجویی. گوگل نوعی دیگر تبلیغات دارد که به آن تبلیغات نمایشی و یا "ادسنس" گفته می شود که تبلیغات را به صورت بنری و تصویری در سایت هایی که با گوگل قرارداد دارند به صورت هدفمند نمایش می دهد، لطفاً این مورد را با ادوردز اشتباه نگیرید این دو نوع تبلیغ کاملاً باهم متفاوت هستند.

 

نظرات

بدون نظر
مهمان
جمعه, 09 آبان 1399

Captcha Image

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد. تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

بازدید سایتتان را چندین برابر کنید

افزایش ترافیک سایت تا 300 برابر

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل برای انتخاب کلمات کلیدی هدفارائه راهکار بهینه سازی و سئو حرفه ایراهکار تولید محتوای قوی و استراتژیکارائه استراتژی موثر درج رپورتاژ آگهی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

آدرس سایت
ورودی نامعتبر

خدمات هم سایت

نصب تضمینی اپلیکیشن موبایل

ارسال پوش نوتیفیکیشن تبلیغاتی

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در اینستاگرام

رپورتاژ آگهی

تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات کلیکی

تبلیغات بنری

تبلیغات همسان

طراحی سایت

سئو سایت و بهینه سازی

بازاریابی اینترنتی

طراحی لوگو و آرم

طراحی بنر

طراحی کاتالوگ و بروشور و پوستر

ساخت موشن گرافیک

تولید محتوا سایت

افزایش ممبر تلگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

 

یک فرصت طلایی در هم سایت

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

کمپین دیجیتال مارکتینگ

هدفمند و نتیجه گرا تبلیغ کنید

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل مناسب برای نرخ تبدیل بیشتر استراتژی هدفمند برای صفحه فرود استفاده از راه حل های نوین تبلیغاتی بررسی، تحقیق و رقیب شناسی اصولی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی هم سایت: 44978501 - 44965383 - (021)
 کارشناس فنی : ۰٩١٢۴٧٣٣٨۶٢

 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: ٩:۰۰ - ١٧:٣۰

روش های پرداخت و مجوزها

logo-samandehi

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت
شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی