بالا بردن وافزایش تعداد نصب اپلیکیشن یا برنامه در بازار

بالا بردن وافزایش تعداد نصب اپلیکیشن یا برنامه در بازار

یکی از مهم ترین دغدغه ها برای کسانی که اپلیکیشن می سازند، افزایش تعداد نصب اپلیکیشن در بازار یا فروشگاه های دیگر هست. بهترین راه حل برای اینکه تعداد نصب پایین نباشه باید اپلیکیشن های خودمان را اپ استورها مخصوصا کافه بازار با طبق اصول و استانداردها منتشر کنیم تا تعداد نصب اپلیکیشن با برنامه موبایلمون به طور طبیعی زیاد بشود.

گفتن این جمله خیلی آسون هست، ولی میبینیم خیلی از اپلیکیشن های ایرانی در فروشگاه های اپلیکیشن مخصوصا کافه بازار وجود دارند ولی نصبشون پایین و کم هست. هم سایت به شما این تضمین را می دهد که در تعداد نصبتون در هر زمان و هر عددی می خواهید برسید با بهترین روش های نصب، هدفمندترین مخاطبین فعال را در اپلیکیشنتان همیشه مشاوره درست و صحیح را به شما علاقه مندان بدهد.

افزایش و بالا بردن تعداد نصب اپلیکیشن در بازار

از آنجا که مردم تمام وقت خود را در یک برنامه یا اپلیکیشن نمی‌گذرانند، زمانی که کاربران با اپلیکیشن های مشابه ارتباط برقرار می کنند، یا زمانی که خودشان فعالانه به دنبال اپلیکیشن جدیدی هستند و یا زمانی که تنها در حال وبگردی هستند… این شبکه های عظیم گوگل (گوگل سرچ، گوگل دیسپلی ، گوگل پلی و یوتیوب) هستند که به شما کمک می‌کنند، آنها را به سمت نصب اپلیکیشن خود جذب کنید. تبلیغات باید متناسب با گروه سنی مخاطبان هر برنامه نمایش داده شود. نمایش تبلیغاتی که مربوط به بزرگسالان است در برنامه‌های مربوط به کودکان مجاز نیست.

افزایش نصب برنامه یا اپلیکیشن در کافه بازار

تبلیغاتی که توسط برنامه‌ی شما نمایش داده می‌شوند، نباید برای کاربر آزاردهنده باشند. مصادیق تبلیغات آزاردهنده می‌تواند شامل طیف گسترده‌ای باشد که اشاره به تمام آنها در این مستند امکان‌پذیر نیست. با این وجود، رعایت تمامی حقوق کاربر در این زمینه برای توسعه‌دهندگان اپلیکیشن ضروری است.

دغدغه اصلی توسعه دهندگان اپلیکیشن در بازار یا استورهای دیگر

اپلیکیشن ها با توجه به نوع کارکرد و هدف ساخته شدن، به انواع مختلفی تقسیم میشوند. امروزه با پیشرفت بازار آنها، تقریبا در تمامی دسته ها چندین نمونه ی بسیار خوب و عالی وجود دارد. توسعه دهندگان اپلیکیشن موبایل روزبه روز رو به گسترش هست و هر یک از این اپلیکیشن ها کاربرد متفاوتی دارند. با وجود اپلیکیشن ها زیادی که همیشه هستند، باید مخاطبین هدفمند این برنامه ها را شناسایی بشوند و جذب گردد تا از اپلیکیشن استفاده کنند.

هزینه افزایش نصب اپلیکیشن موبایل در بازار به بسیاری از پارامترها بستگی دارد. به طور کلی هزینه افزایش نصب اپلیکیشن موبایل با توجه به جزییات و امکانات آنها مشخص می شود. ممکن است بسته به نوع کسب و کار تعرفه افزایش نصب اپلیکیشن موبایل نیز متفاوت باشد. البته در این میان اپلیکیشن هایی هم وجود دارند که میتوانید آنها را رایگان دانلود کرده و نصب کنید، اما برای دسترسی به امکانات کامل آن، باید مبلغی را پرداخت کنید. به این مدل، پرداخت درون برنامه ای گفته می شود.

کارشناسان هم سایت همواره آماده ارائه مشاوره های لازم جهت افزایش نصب اپلیکیشن موبایل در بازار با کیفیت مناسب و همچنین ارائه راهکارهای تجربه کاربری در جهت ساده سازی فرآیندها و بهبود آنها در نصب اپلیکیشن به شما هستند.

ASO یا بهینه سازی اپلیکیشن استور ها چیست؟

بهینه سازی اپ استور یا ASO که مخفف عبارت App Store Optimization است. فرآیندی برای بهبود اپلیکیشن های موبایلی برای سرچ شدن در اپ استورهاست؛ به طوری که بیشترین نمایش را با بالاترین نرخ تبدیل برای نصب اپلیکیشن به همراه داشته باشد بهینه سازی فقط درباره ترافیک نیست بلکه مقدار نصب هم مهم است و از آن به عنوان سئو اپ استورها گفته می شود. در بیشتر مواقع هدف نهایی از ASO، افزایش تعداد دانلود‌های اپلیکیشن است. هم سایت با توجه به گسترده بودن این مبحث، شما را در مقاله های بعدی در مورد بهینه سازی اپ استور یا ASOبیشتر آگاه می کند.

نصب برنامه یا اپلیکیشن در بازار

افزایش تعداد نصب در بازی‌های ایرانی و بازی‌های خارجی در بازار

تعداد دانلودهای اپلیکیشن در سطح جهان در سال ۲۰۱۷ نسبت به سال ۲۰۱۳ دو برابر شده است و از ۸۲ میلیارد دانلود به بیش از ۲۰۰ میلیارد دانلود رسیده است حالا فرقی نمی‌کند بازی ایرانی باشد یا خارجی، به هر صورت گزارش کافه بازار نشان می‌دهد حدود ۲۴ میلیون کاربران بازار روی گوشی موبایل خود بازی نصب کرده‌اند. از این تعداد شش میلیون نفر تنها به بازی‌های خارجی علاقه دارند و صرفا بازی خارجی روی گوشی خود نصب می‌کنند و شش میلیون نفر دیگر به جز بازی ایرانی سراغ هیچ بازی دیگری نمی‌روند. در این بین ۱۴ میلیون کاربر دیگر که از کافه بازار بازی دانلود کرده‌اند، ایرانی یا خارجی بودن بازی‌ها هیچ فرقی برایشان ندارد و هر دو نوع بازی را روی گوشی خود نصب کرده‌اند.

میانگین نصب فعال اپلیکیشن ها در بازار

کافه بازار رشد و توسعه برنامه های اشتراکی از جمله اهداف هر ساله اش هست. مقایسه میزان افزایش تعداد برنامه ها و خریداران یکتای آنها نشان دهنده فرصت های جدیدی در این صنعت است.

میانگین نصب فعال، پیام‌رسان‌ها در اوج هستند و سپس بخش‌های «ابزارها» و «کاربردی» در رتبه دوم و سوم قرار گرفته‌اند. گزارش کافه بازار اما آمار دقیق و تفکیک شده‌ای از تعداد نصب پیام‌رسان‌های خارجی و داخلی ارائه نداده ولی می‌گوید که بیشترین رشد تعداد کاربران در دسته پیام‌رسان‌ها با افزایش ۵۴.۶ درصدی بوده است. بیشترین رشد انتشار برنامه نیز در دسته آب و هوا با افزایش ۳۸.۵ درصدی بوده است.

افزایش نصب اپلیکیشن در کافه بازار

حتما قبل نصب اپلیکیشن، همه توضیحات آنرا بخوانید.

گوشی های هوشمند با توجه به امکانات زیادی که در اختیار کاربران قرار می دهند، از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. امکاناتی مانند شبکه های مجازی که موجب تعامل بیشتر کابران با هم می شوند و یا برنامه ها یا اپلیکیشن های کاربردی متنوع که باعث ایجاد سهولت در انجام امور روزمره می شود و همچنین برنامه های سرگرم کننده موجود که باعث گرایش سیل عظیمی از کاربران به گوشی همراه می شود.

موضوع اصلی در هم سایت برای خیلی از کاربران در هنگام نصب این برنامه ها، بالا بردن امنیت هست. که باید همه کاربران این موضوع را جدی بگیرند. گاهی بسیاری از این برنامه ها در هنگام نصب توضیحاتی را به زبان فارسی و یا انگلیسی به کاربران انتقال می دهند. که متاسفانه خیلی از کاربران بدون مطالعه این توضیحات به راحتی ازشون میگذرند و برنامه یا اپلیکیشن را نصب می کنند. گاهی این توضیحات همه مخاطبین گوشی همراه یا گالری تصاویر شما یا برخی از مقادیری دیگر را به اون برنامه دسترسی می دهد. که رعایت نکردن این امر و سریع تایید کردن این توضیحات، احتمال به وجود آوردن خسارات زیادی را پیدا می کند. پس حتما قبل نصب برنامه، همه توضیحات را مطالعه نمایید و هر برنامه ای را نصب نکنید و یادمان باشد که هر برنامه را در هر سایت یا جایی نصب نکنیم.

 

نظرات 4

مهمان - میترا راضی on چهارشنبه, 29 خرداد 1398 08:37

سپاس فراوان از زحمات شما از اطلاعات مفیدی که در اختیار ما قرار می دهید

سپاس فراوان از زحمات شما از اطلاعات مفیدی که در اختیار ما قرار می دهید
مهمان - وحید شایان on پنج شنبه, 12 دی 1398 07:05

من چنیدن بار برای افزایش تعداد نصب اپلیکیشن یا برنامه در بازار تلاش کردم و موفق نبودم و اکثر این افراد با من روراست نبودم شما میتونید به من کمک کنید؟

من چنیدن بار برای افزایش تعداد نصب اپلیکیشن یا برنامه در بازار تلاش کردم و موفق نبودم و اکثر این افراد با من روراست نبودم شما میتونید به من کمک کنید؟
مهمان - فرزاد علوی on شنبه, 21 دی 1398 11:03

سلام یک اپلیکیشن در زمینه بازی دارم ، میخواستم برای بالابردن و افزایش نصب اپلیکیشن خودم در کافه بازار اقدام کنم چطور این کار را انجام بدم

سلام یک اپلیکیشن در زمینه بازی دارم ، میخواستم برای بالابردن و افزایش نصب اپلیکیشن خودم در کافه بازار اقدام کنم چطور این کار را انجام بدم
مهمان - عارف on شنبه, 30 مرداد 1400 14:45

من میتونم افزایش بدم به صورت فیک
09158217288
arefarjomandpanah37@gmail.com

من میتونم افزایش بدم به صورت فیک 09158217288 arefarjomandpanah37@gmail.com
مهمان
دوشنبه, 15 آذر 1400

Captcha Image

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی

آشنایی با تیم هم سایت

آژانس دیجیتال مارکتینگ هم سایت، با یک تیم مجرب و با تجربه چندین ساله در حوزه طراحی سایت، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجوگر و بازاریابی اینترنتی، پیشرو در رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می باشد. تیم هم سایت با برگزاری کمپین های دیجیتال مارکتینگ همیشه ارائه دهنده راهکار های بازاریابی اینترنتی با استاندارد های روز دنیا به هزاران مشتری می باشد، که حاصل آن هزاران مشتری وفادار در سرتاسر ایران بوده است.

بازدید سایتتان را چندین برابر کنید

افزایش ترافیک سایت تا 300 برابر

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل برای انتخاب کلمات کلیدی هدفارائه راهکار بهینه سازی و سئو حرفه ایراهکار تولید محتوای قوی و استراتژیکارائه استراتژی موثر درج رپورتاژ آگهی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

آدرس سایت
ورودی نامعتبر

آموزش حرفه ای سئو

آموزش حرفه ای سئو هم سایت

خرید

یک فرصت طلایی در هم سایت

تنها با ثبت شماره تماس خودتان همین الان، 30 درصد کد تخفیف برای استفاده از همه‌ی خدمات هم سایت و یک تماس رایگان با کارشناسان هم سایت را هدیه بگیر.

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شماره تماس

مثال: ۰٩١٢٣۴۵۶٧٨٩

کمپین دیجیتال مارکتینگ

هدفمند و نتیجه گرا تبلیغ کنید

هم سایت | توسعه و رشد کسب و کار اینترنتی

راه حل مناسب برای نرخ تبدیل بیشتر استراتژی هدفمند برای صفحه فرود استفاده از راه حل های نوین تبلیغاتی بررسی، تحقیق و رقیب شناسی اصولی

شماره همراه
ورودی نامعتبر

با ما در ارتباط باشید

 پشتیبانی : 44978501 - 44965383 - (021)
 کارشناس فنی : 09335124614
 info[at]hamsite.ir

 شنبه تا پنجشنبه: ٩:۰۰ - ١٧:٣۰

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه هم سایت از تازه‌ترین مقالات و آخرین اخبار هم سایت مطلع باش
ایمیل:
ربات

مجوزها و افتخارات هم سایت

logo-samandehi
کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت هم سایت می باشد و استفاده از منابع این سایت تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم بلامانع است.          طراحی سایت و سئو : هم سایت

off canvas menu

شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی
شرکت هم سایت | توسعه کسب و کار اینترنتی