تیزر
هم سایت ارئه دهنده سرویس ساخت تیزر تبلیغاتی و تیزر تبلیغاتی تلوزیونی با بالاترین کیفیت و استاندارد های جهانی

تیزر تبلیغاتی

تیزر ویدئویی، یک نوع چهره برداری از هویت شرکت شما و برند شما است. تیزر یک نوع تصویر برداری تبلیغاتی می باشد که یک برند را تبلیغ می کند و مزایای و خصوصیت های یک برند و خدمات را معرفی می کند. یک تیزر از تصاویر واقعی و فیلمبرداری در حین کار و معرفی شرکت به مخاطبین به صورت فوق العاده جذاب می باشد. تفاوت در این است، که در این روش از صدا گزاری بر روی فیلم و صحنه سازی و تصویر برداری حرفه ای استفاده می شود.

چرا ساخت تیزر موثر است

همانطور که میدانید کمتر افرادی می باشند که علاقه ای به رسانه های متنی و محتوایی داشته باشند و اگر هم باشد تعداد آنها محدود است. خب با در نظر گرفتن این مورد، میتوان نتیجه گرفت که فایل های چند رسانه ای (ویدئو و صدا) بسیار محبوب شده اند. همین موضوع بحث بازاریابی ویدئویی را سر زبان ها می اندازد، که طبق بررسی های انجام شده تصاویر و فیلم 50 درصد بیشتر بر روی مخاطب تاثیر گزار است. امروزه افرادی که از تیزر تبلیغاتی استفاده می کنند بسیار زیاد هستند که در مکان های مختلف از این نوع تبلیغات استفاده می کنند و به ساخت تیزر تبلیغاتی می پردازند و نتایج بسیار موثری نیز برای کارفرمایان در بر داشته است، که در طولانی مدتی این روش را یکی از روش های بازاریابی خود قرار داده اند.

تبلیغات هدفمند

تیزر تبلیغاتی
هم سایت با کارشناس با تجربه و مجرب در زمینه ارائه کلیه خدمات تبلیغاتی به صورت استراتژیک و هدفمند و در راستای اهداف شما.

قیمت مناسب

ساخت تیزر
هم سایت با کارشناسان با تجربه و مجرب ارائه دهنده کلیه خدمات خود با قیمت های مناسب و منطقی با توجه به خدمات خود.

بازدهی مناسب

ساخت تیزر تبلیغاتی
هم سایت با همراه داشتن کارشناسان با تجربه و مجرب ارائه دهنده کلیه خدمات خود در راستای بازدهی مناسب و بازگشت سرمایه.

موارد استفاده تیزر تبلیغاتی

خب همانطور که میدانید تیزر تبلیغاتی یکی از پر کاربردترین روشهای تبلیغاتی و بازاریابی است. موارد استفاده تیزر بسیار زیاد است، که میتوان به استفاده از آنها در تلوزیون، همایش ها، نمایشگاه ها، کنفرانس ها، محیط های اجتماعی، جلسات ، شبکات اجتماعی و اینترنت استفاده کرد. تبلیغات در تلوزیون یکی از پر کاربرد ترین مکان ها برای تبلیغات تیزری است، که افراد برای برندینگ خود به ساخت تیزر تلوزیونی می پردازند.

چگونه یک تیزر تبلیغاتی موثر ایجاد کنیم

به طور کلی در ساخت تیزر ویدئویی به چند روش انجام می شود ساخت تیزر با فیلمبرداری، تیزر با فیلمبرداری و رئال(ترکیبی)، تیزر موشن گرافیک و تیزر انیمیشنی هستند که هر یک از این نوع تیزر ها برای هدف و کارایی خاصی ساخته می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. قبل از هر کاری باید هدف خود را از ساخت تیزر، مشخص کنید که تیزر برای چه موردی است، برای مثال تیزر برای کمپین خاصی است یا تیزر برای برند سازی، تیزر تبلیغاتی، تیزر معرفی نامه و ... باید مشخص شود که این تیزر چه عملی را قرار است انجام بدهد، و سپس پارامتر های مورد نظر برای ساخت تیزر تبلیغاتی در نظر گرفته شود.

ساخت فیلم صنعتی

فیلم صنعتی

فیلم های صنعتی تبلیغاتی در بحث برندیدنگ و برند سازی یک کارخانه و مجتمع میتواند موثر باشد. از جمله کاربرد های فیلم های صنعتی میتوان به ساخت فیلم صنعتی برای مجتمع های فرهنگی، فروشگاه ها، آژانس های هواپیمایی و گردشگری، کارخانه جات و خط تولید، نمایشگاه ها و ... استفاده کرد.
ساخت فیلم تبلیغاتی
ساخت موشن گرافیک و ساخت انیمیشت

موشن گرافیک و انیمیشن

موشن گرافیک و انیمیشن نیز یکی از محبوب ترین روشهای تبلیغات ویدئویی و ویدئو مارکتینگ است که کاربرد های فراوانی در بحث بازاریابی ویدئویی دارند که میتوان به ساخت ویدئو ها تبلیغاتی برای فروشگاه ها، تلویزیون، برند سازی، نمایشگاه ها و ... استفاده کرد.
موشن گرافیک

تعرفه ساخت تیزر تبلیغاتی ترکیبی و رئال
تعرفه  ساخت تیزر تبلیغاتی

شرایط ساخت تیزر تلوزیونی و تبلیغاتی
ساخت تیزر تلوزیونی
جهت استفاده از خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی و تلوزیونی و مشاوره با کارشناسان هم سایت با ما تماس بگیرید :02166404595
تلگرام: Hamsite_Online@
تعرفه قیمت های تیزر تبلیغاتی

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

لنزور هم سایت
لینکداین هم سایت
اینستاگرام هم سایت
تلگرام هم سایت

درباره هم سایت

هم سایت طراحی سایت و مشاوره طراحی وب و بهینه سازی صفحات وب و مشاوره بازاریابی آنلاین و تبلیغات آنلاین. 

ارتباط با ما

شماره تماس: 66404595 021   66498167 021

ایمیل: info@hamsite.ir

ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 9:00-19:00

آدرس: تهران -ب لوار کشاورز - خیابان وصال شیرازی - بزرگمهر غربی - پلاک ۲۴ - واحد ۹

عضویت در خبرنامه