تبلیغات گوگل
هم سایت ارائه دهنده سرویس تبلیغات در گوگل با سیستم گوگل ادوردز و تبلیغات گوگل با سیستم تبلیغات کلیکی گوگل با بالاترین استاندارد های جهانی و کمترین قیمت ممکن.

تبلیغات گوگل و تبلیغات در گوگل ادوردز

یکی از بهترین روش های تبلیغاتی، استفاده از سیستم تبلیغات گوگل که به گوگل ادوردز معروف میباشد می باشد و برای تبلیغات در گوگل مورد استفاده قرار می گیرد است. مزیت سیستم تبلیغات گوگل در این است که، این روش با مشتریان اصلی و خریداران اصلی محصولات شما در ارتباط است، و اگر قصد افزایش سریع فروش اینترنتی خود را دارید سیستم تبلیغات در گوگل می تواند بهترین راه حل برای شما باشد. گوگل ادوردز درواقع یک راه حل می باشد که کلمات کلیدی شما در ابتدای نتایج جستجو قرار بگیرد، و با همین امر به فروش بیشتر و مشتریان بیشتری با سیتم تبلیغات گوگل دست پیدا خواهید کرد. افرادی که از سیستم تبلیغات در گوگل استفاده کرده اند در همان روز های ابتدایی به فروش بسیار زیادی دست پیدا کرده اند. با این وجود با توجه به اینکه این روش مقداری هزینه بر است و برای بیزنس های نوپا مناسب تر است ولی سئو برای بیزنس های قدیمی تر بسیار گزینه باصرفه تری است.

استفاده از سیستم تبلیغات در گوگل چه مزیتی دارد

سیستم تبلیغات گوگل درواقع از دو بخش تشکیل شده است، تبلیغات جستجوای(سرچ در گوگل) و تبلیغات نمایشی(ادسنس) که کاربر فقط در این نوع تبلیغات هزینه کلیک شده توسط کاربران را پرداخت خواهد کرد، و هیچ هزینه ای برای نمایش از شما گرفته نمی شود و شما فقط وقتی هزینه آن را پرداخت خواهید کرد که یک کاربر بر روی لینک شما کلیک کند، ولی در ایران به دلیل اینکه سیستم تبلیغات نمایشی(ادسنس) در سایت های غیر ایرانی نمایش داده می شود و کمتر کسی می باشد که با آی پی کشور ایران از آن سایت ها دیدن کنند معمولاً از این سیستم استفاده نمی شود و از سیستم تبلیغات جستجویی (سرچ در گوگل)استفاده می کنیم این سیستم تبلیغات گوگل بسیار مناسب است چون برای رسیدن یک کلمه کلیدی مورد نظر به صفحه اول گوگل باید زمان زیادی را صرف کرد اما سیستم تبلیغات گوگل به نحوی است که شما بر روی هر کلمه دلخواهی که دوست دارید میتوانید در کمتر از 30 دقیقه با اندکی هزینه در صفحه اول گوگل قرار بگیرید.

چرا هزینه هر کلمه کلیدی در گوگل ادوردز متفاوت است

احتمالاً از خود پرسیده اید که چرا هزینه هر کلمه کلیدی در تبلیغات گوگل برای رسیدن به بالای صفحه اول گوگل متفاوت است، خب هزینه هر کلمه کلید را گوگل مشخص می کند برای مثال ممکن است شما بر روی یک کلمه با هزینه هر کلیکی 0.1$ به بالای صفحه گوگل قرار بگیرید، ولی برای یک کلمه دیگر باید 1$ به ازای هر کلیک پرداخت کنید ، خب سیستم تبلیغات در گوگل یک سیستم کاملاً رقابتی است و هر کسی که بیشترین هزینه را برای هر کلیک بدهد در بالاترین جایگاه قرار می گیرد و بیشترین کلیک را نیز از آن خود می کند.اما با این وجود سیستم گوگل ادوردز یکی از بهترین سیتم های تبلیغاتی جهان است و افراد زیادی بر روی کلمات کلیدی مورد نظر خود برای تبلیغات در گوگل از آن استفاده می کنند.

تبلیغات هدفمند

تبلیغات در گوگل
هم سایت با کارشناس با تجربه و مجرب در زمینه ارائه کلیه خدمات تبلیغاتی به صورت استراتژیک و هدفمند و در راستای اهداف شما.

قیمت مناسب

گوگل ادوردز
هم سایت با کارشناسان با تجربه و مجرب ارائه دهنده کلیه خدمات خود با قیمت های مناسب و منطقی با توجه به خدمات خود.

بازدهی مناسب

تبلیغات کلیکی گوگل
هم سایت با همراه داشتن کارشناسان با تجربه و مجرب ارائه دهنده کلیه خدمات خود در راستای بازدهی مناسب و بازگشت سرمایه.

سئو بهتر است یا تبلیغات در گوگل

خب همانطور که گفتیم، گوگل ادوردز یکی سیستم موقتی است با توجه به هزینه هایی که دارد قطعاً نمی توان دائماً از آن استفاده کرد. سئو سایت برای رسیدن به صفحه اول گوگل تنها راه است که هزینه نسبتاً کمتری دارد و ماندگار است، شما می توانید با اندکی هزینه بر روی کلمات کلیدی مورد نظر در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. هر چه سئو یک وب سایت بهتر باشد قطعاً آن سایت Quality بهتری بدست می آورد و نسبت به سایر رقبا برای تبلیغات در گوگل نیز هزینه کمتری پرداخت می کند. تبلیغات گوگل و سیستم گوگل ادوردز برای بیزنس های نوپا توصیه می شود ولی نباید از آن به عنوان یک تبلیغ همیشگی استفاده کرد.

نکات مهم برای استفاده از تبلیغات گوگل

  • تبلیغات کلیکی گوگل بهترین نوع تبلیغات اینترنتی می باشد چرا که مستقیماً با خریداران و مشتریان اصلی شما در ارتباط است.
  • تیم کارشناسی همسایت بهترین کلمات هدفمند را به شما پیشنهاد خواهد داد تا به نتیجه دلخواه خود برسید.
  • به طور کلی نرخ هر کلیک بستگی به رقابت کلمه کلیدی دارد و از 0.05 سنت شروع می شود و تا 2.10 دلار ادامه دارد و انتخاب نرخ هر کلیک با پیشنهاد و راهنمایی تیم کارشناسی هم سایت بر عهده شما است.
  • شما می توانید برای انتخاب کلمات مناسب و بهینه سازی و سئو سایت خود از مشاوران هم سایت مشاوره بگیرید.
  • تبلیغات گوگل برای سایت هایی که دامنه ir دارند امکانپذیر نمی باشد.
  • در هنگام خرید لطفاً دقت کنید ، پس از پرداخت وجه امکان باز پس گیری آن وجود ندارد.
  • از ریدایرکت کردن بپرهیزید چرا که گوگل این روش را نمی پذیرد.
  • اگر دامنه ir دارید از پارک دامین استفاده کنید بر روی یک دامنه دیگری.
جهت استفاده از خدمات تبلیغات گوگل با ما تماس بگیرید :02166404595
تلگرام: Hamsite_Online@
تبلیغات در گوگل و گوگل ادوردز

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

لنزور هم سایت
لینکداین هم سایت
اینستاگرام هم سایت
تلگرام هم سایت

درباره هم سایت

هم سایت طراحی سایت و مشاوره طراحی وب و بهینه سازی صفحات وب و مشاوره بازاریابی آنلاین و تبلیغات آنلاین. 

ارتباط با ما

شماره تماس: 66404595 021   66498167 021

ایمیل: info@hamsite.ir

ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 9:00-19:00

آدرس: تهران -ب لوار کشاورز - خیابان وصال شیرازی - بزرگمهر غربی - پلاک ۲۴ - واحد ۹

عضویت در خبرنامه