تبلیغات همسان
هم سایت ارائه دهنده سرویس کمپین های تبلیغاتی همسان با بالاترین کیفیت و استاندارد های جهانی

تبلیغات همسان Native

تبلیغات همسان یا نیتیو که یکی از پر طرفدارترین و کم هزینه ترین روشهای تبلیغات در اینترنتی می باشد. این نوع تبلیغ که در سال 2016 معرفی شد پس از مدتی به یکی از محبوب ترین روش های تبلیغاتی تبدیل شد ، در این روش تبلیغات همسان که به تبلیغات محلی و بومی نیز معروف می باشد تبلیغات شما بر پایه محتوا است و بیشتر جنبه جذب ایمیل برای بازاریابی ایمیلی و ایمیل مارکتینگ دارد و تبلیغات شما به صورت پست های مشابه در بین محتوای سایتهای برتر نمایش داده می شود.مزیت این نوع تبلیغ بر این است که تبلیغات بر پایه محتوا است و در سایتهایی قرار می گیرد که ارتباط نزدیکی با محتوای وب سایت شما و صفحه ای که دارید به آن لینک می دهید دارد.

مزایای استفاده از تبلیغات همسان

قطعاً هر کسب و کاری برای معرفی خود نیاز به بازاریابی و تبلیغات دارد حالا چه بهتر که این نوع کسب و کار به روشی انجام شود که ، بتواند مخاطبین اصلی خود را هدف بگیرد. فرض کنید شما یک نوع تبلیغاتی را دارید انجام می دهید که مربوط به افرادی است که در زمینه سینما باشد، حال اگر به این افراد پیشنهاد خرید یک دوربین خاص را بدهید چه اتفاقی می افتد، قطعاً نتیجه بسیار خوبی را خواهد داشت و مشتریان فراوانی را بدست خواهید آورد. تبلیغات همسان که بر پایه محتوای مرتبط است یکی از بهترین روش های تبلیغاتی در اینترنت است ، اینن نوع تبلیغات به خاطر کم هزینه بودن هزینه تبلیغات و به صرفه بودن و هدف گیری مخاطبین اصلی بسیار پر کاربرد است. این را هم باید در نظر بگیرید شما با تبلیغات همسان میتوانید چندین کمپین تبلیغاتی را در چندین وبسایت به صورت هم زمان تبلیغ کنید.

تبلیغات هدفمند

تبلیغات محلی
هم سایت با کارشناس با تجربه و مجرب در زمینه ارائه کلیه خدمات تبلیغاتی به صورت استراتژیک و هدفمند و در راستای اهداف شما.

قیمت مناسب

تبلیغات native
هم سایت با کارشناسان با تجربه و مجرب ارائه دهنده کلیه خدمات خود با قیمت های مناسب و منطقی با توجه به خدمات خود.

بازدهی مناسب

تبلیغات محتوایی
هم سایت با همراه داشتن کارشناسان با تجربه و مجرب ارائه دهنده کلیه خدمات خود در راستای بازدهی مناسب و بازگشت سرمایه.

چرا از تبلیغات همسان باید استفاده کرد

تبلیغات همسان یک نوع روش تبلیغات و برندینگ می باشد که می توان مخاطب های اصلی را هدف بگیرید و خدمات و محصولات خود را به آنها معرفی کنید. شما با تبلیغات همسان که بیشتر برای جذب ایمیل مورد استفاده قرار می گیرد با ایجاد یک صفحه فرود میتوانید چندین ایمیل را دریافت کنید و با این مخاطبین در ارتباط باشد و محصولات خود را به این افراد معرفی کنید.شما با بر پا کردن کمپین تبلیغاتی همسان می توانید به فروش خوبی نیز دست پیدا کنید و همچنین می توانید در بحث برندینگ نیز شناخته شوید و خیلی زود مشتریان فراوانی را نیز بدست آورید. اگر دنبال یک روش تبلیغاتی هدفمند و کم هزینه هستید این نوع روش تبلیغاتی می تواند برای شما بسیار کارساز باشد.

نکات مهم برای استفاده از تبلیغات همسان

  • این نوع تبلیغات بیشتر جنبه برندینگ دارد و برای جذب ایمل و ایمیل مارکتینگ مناسب است و بر پایه محتوا می باشد و داشتن صفحه فرود مناسب می تواند در این امر به شما کمک ویژه ای بکند.
  • بازدهی و فروش شما بستگی به محتوای سایت و صفحه فرود دارد.
این روش تبلیغات بر خلاف سایر روش های تبلیغانی چند کاربردی می باشد ، و شما می توانید چندید کمپین فروش و برندینگ را در یک کمپین با هزینه کمتر انجام بدهید و یا با استفاده از اشتراک گذاری چندید محتوا و بلاگ را در سایتهای بزرگ به اشتراک بزارید و از این طریق کاربران فراوانی را به سایت خود منتقل کنید.

کمپین تبلیغاتی همسان مخصوص کسب و کار های نوپا و تازه تاسیس

کمپین تبلیغاتی همسان مخصوص کسب و کار های کوچک

کمپین تبلیغاتی همسان مخصوص کسب و کار های نسبتاً بزرگ

کمپین تبلیغاتی همسان مخصوص کسب و کار های حرفه ای و بسیار بزرگ
جهت استفاده از خدمات تبلیغات همسان و مشاوره با کارشناسان هم سایت با ما تماس بگیرید :02166404595
تلگرام: Hamsite_Online@
تعرفه قیمت های تبلیغات همسان

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

لنزور هم سایت
لینکداین هم سایت
اینستاگرام هم سایت
تلگرام هم سایت

درباره هم سایت

هم سایت طراحی سایت و مشاوره طراحی وب و بهینه سازی صفحات وب و مشاوره بازاریابی آنلاین و تبلیغات آنلاین. 

ارتباط با ما

شماره تماس: 66404595 021   66498167 021

ایمیل: info@hamsite.ir

ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 9:00-19:00

آدرس: تهران -ب لوار کشاورز - خیابان وصال شیرازی - بزرگمهر غربی - پلاک ۲۴ - واحد ۹

عضویت در خبرنامه