تبلیغات بنری
هم سایت ارائه دهنده سرویس تبلیغات بنری در سایتهای تبلیغاتی پر بازدید و تبلیغات در سایتهای پر بازدید با بالاترین استاندارد های جهانی به صورت کاملاً هدفمند.

تبلیغات بنری

قطعاً هر کسب و کاری برای ثبات در فروش نیازمند برندینگ دارد ، تبلیغات بنری این کار ساده کرده است طوری با یک کمپین هدفمند به نتایج بسیار خوبی افرادی که از کمپین های تبلیغات بنری استفاده کرده اند رسیده اند. کسب و کاری برای اینکه بتواند در ذهن مخاطب باقی بماند باید کمپین تبلیغات بنری را از سر بگیرد چرا که امروزه اکثر برند های بزرگ برای فروش بیشتر و برندینگ خود از این نوع تبلیغات اینترنتی استفاده می کنند و با توجه به هزینه هایی که پرداخت می کنند نتایج بسیار خوبی داشته است. این نوع تبلیغات هم بر روی مطرح شدن برند شما تاثیر گزار خواهد بود و همچنین بر روی افزایش فروش و مشتریان تاثیر گذار خواهد بود.

تبلیغات در سایتهای پر بازدید با تبلیغات بنری

قطعاً برای برندینگ باید یک رسانه مناسب را برای تبلیغات خود انتخاب کنید، تبلیغات بنری در سایتهای پر بازدید می تواند یکی از این راه حل های مناسب برای دستیابی به این امر باشد. تبلیغات در سایت های تبلیغاتی پر بازدید قطعاً مزیت خاص خود را دارد، تصور کنید تبلیغات شما در وب سایتی قرار می گیرد که روزانه 2،000،000 نفر از آن بازدید می کنند و بنر تبلیغاتی شما در مکانی می باشد که در تمام صفحات آن وب سایت نمایش داده می شود، قطعاً بهتر از بنری می باشد که فقط در چند مکان در وب سایت نمایش داده می شود، حالا فرض کنید این تبلیغ در 3 ماه در حال نمایش باشد ماهانه 60،000،000 نفر بنر شما و برند شما در معرض نمایش خواهد بود و در 3 ماه این عدد به 180،000،000 نفر خواهد رسید با توجه به این موضوع، شما برند خود را به تعداد زیادی مخاطب معرفی کردی اید حالا ممکن از تعدادی از بینندگان این وب سایت به خدمات شما نیازمند باشد و از خدمات شما استفاده کنند و به مرور زمان تعداد مشتریان شما با این پروسه افزایش پیدا خواهد کرد.

تبلیغات هدفمند

سایت های تبلیغاتی
هم سایت با کارشناس با تجربه و مجرب در زمینه ارائه کلیه خدمات تبلیغاتی به صورت استراتژیک و هدفمند و در راستای اهداف شما.

قیمت مناسب

سایت های تبلیغاتی پر بازدید
هم سایت با کارشناسان با تجربه و مجرب ارائه دهنده کلیه خدمات خود با قیمت های مناسب و منطقی با توجه به خدمات خود.

بازدهی مناسب

تبلیغات در سایتهای پر بازدید
هم سایت با همراه داشتن کارشناسان با تجربه و مجرب ارائه دهنده کلیه خدمات خود در راستای بازدهی مناسب و بازگشت سرمایه.

ایجاد کمپین های تبلیغاتی برای افزایش فروش و برندینگ

قطعاً برای برند سازی شما نیاز به ایجاد یک کمپین مخصوص هستید ، برای مقال برای فروش یک "کاپشن خاص" باید یک کمپین جذاب ایجاد کنید تا نسبت به رقبا جلو تر باشید. قطعاً با نام برند هیچوقت نمیتوان نتایج مناسب در کمپین های تبلیغاتی با تبلیغات بنری بدست آورد ، حتی برند های بزرگ مثل آمازون و ادسی و علی بابا و یا حتی دیجی کالا هیچوقت نمیان بگن ما آمازون هستیم یا ما دیجی کالا هستیم پس بیاید از ما فقط بخرید ، خب این جور تبلیغات بنری هیچگونه جذابیتی برای کاربران حتی برای کلیک کردن بر روی بنر شما ندارند چه برسد به خرید کردن، و شرکت های بزرگ به هیچ وجه از این روش استفاده نمی کنند. بلکه این شرکت ها برای برندینگ و تبلیغات خود میان یک کالایی که خیلی برای کاربان جذاب می باشد و مخاطب زیادی هم دارد را تبلیغ می کنند برای مثال: کفش ورزشی آدیداس قیمت اصلی 900،000 تومان ولی حالا 150،000 تومان با همچین پیشنهاداتی کاربران را مجاب به خرید می کنند، یا برای کار های خدماتی، آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا حرفه ای "همین حالا برای ثبت نام 200،000 تومان تخفیف بگیرید" و غیره استفاده می کنند و نتایج بسیار شگفت انگیز بوده است.

نکات مهم برای استفاده از تبلیغات بنری

  • این نوع تبلیغات بیشتر جنبه برندینگ دارد و تاثیر آن به مرور زمان نمایان می شود و البته به فروش شما هم کمک می کند.
  • بازدهی و فروش شما بستگی به محتوای سایت و صفحه فرود دارد.
  • تمامی بنر ها برای شما ارسال می شود و به همره لینک سایت هایی که بنر ها در آن قرار می گیرند.
جهت استفاده از خدمات تبلیغات بنری با ما تماس بگیرید :02166404595
تلگرام: Hamsite_Online@
تبلیغاتبنری و تبلیغات در سایتهای پر بازدید

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

لنزور هم سایت
لینکداین هم سایت
اینستاگرام هم سایت
تلگرام هم سایت

درباره هم سایت

هم سایت طراحی سایت و مشاوره طراحی وب و بهینه سازی صفحات وب و مشاوره بازاریابی آنلاین و تبلیغات آنلاین. 

ارتباط با ما

شماره تماس: 66404595 021   66498167 021

ایمیل: info@hamsite.ir

ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 9:00-19:00

آدرس: تهران -ب لوار کشاورز - خیابان وصال شیرازی - بزرگمهر غربی - پلاک ۲۴ - واحد ۹

عضویت در خبرنامه