پاپ آپ ها(Popup) اشتباه بزرگ در تبلیغات اینترنتی

پاپ آپ ها(Popup) اشتباه بزرگ در تبلیغات اینترنتی

 

این روزها با توجه به پیشرفت تکنولوژی بحث تبلیغات در اینترنت بسیار داغ شده به همین دلیل یه مقاله ای در مورد یکی از این نوع تبلیغات که در محیط اینترنت استفاده می شود که بسیار هم آزار دهنده هم می باشد به نام  تبلیغات پاپ آپ شناخته می شود بهتر است قبل از استفاده از این نوع تبلیغ به مزایا و معایب این نوع تبلیغ پی ببرید.

این روزا با توجه به گسترش روز افزون سرعت اینترنت و نیاز مردم به سهولت و خرید های راحت تر بحث رقابت در اینترنت بسیار جدی دنبال می شود.یکی از راه های رقابت در اینترنت همین بحث تبلیغات است.

 

با هم سایت در ارتباط باشید

طراحی سایتبازاریابی اینترنتیبهینه سازی و سئومشاوره طراحی سایت و بازاریابی و تبلیغات اینترنتیتبلیغات در اینترنت به شکل های متفاوتی انجام می شود که یکی از این روش ها تبلیغات پاپ آپ(پنجره باز شو) می باشد.

اما اغلب افراد نمی دانند که این کار چه عواقبی بدی برای سایت های اینترنتی می آورد در ادامه به مزیت ها و ضعف این نوع تبلیغ می پردازیم

 

مزیت های تبلیغات پاپ آپ:

 افزایش بازدید سایت:تبلیغات پاپ آپ با ورود به سایت این تبلیغ به صورت پنجره باز شو یا در صفحه جدیدی باز می شود و منجر به افزایش سئو سایت می شود.

تبلیغات را اکثر افراد مشاهده می کنند:این نوع تبلیغ را اکثر افراد با ورود به سایت می بینند و چون اتوماتیک صفحه می رود نه به خودی خود کاربر.

 خدمات بازاریابی اینترنتی  خدمات تبلیغات اینترنتی

معایب های تبلیغات پاپ آپ:

 این نوع تبلیغ هدفمند نیست:به دلیل باز شدن این تبلیغ برای همه کاربران با ورود به سایت این تبلیغ به هیچ عنوان هدفمند نیست چون افراد خاص را هدف نگرفته است.

پس از لغو تبلیغات الکسا به شدت پایین میاد:شاید با خود بگویید چرا بله چون افراد با میل خود وارد سایت شما نشده است و به خودی کاربر وارد سایت شما نشده است و به ناچار وارد سایت شده است.

عصبی کردن کاربر و حس تنفر:این کار منجر به عصبانی کردن کاربران می شود و حس تنفر کاربران نسبت به تبلغ و برند تبلیغ افزایش می دهد و دیگر کاربر از شما خرید نمی کند.

 مخاطبین شما همگان نیستند:بدست اوردن مخاطبین از بین همه گان آن هم به زود کار درستی و منطقی نمی باشد پس این کار اشتباهی است.

نکته:اگر پنجره پاپ آپ مرتبط به سایت خود باشد و معرفی خدمات سایت یا یک پبشنهاد شگفت انگیز باشد مشکلی ندارد مثل فرم پاپ آپ خبرنامه.

 

تیم هم سایت با داشتن توانا ترین افراد در زمینه بازاریابی اینترنتی و تبلیغات اینترنتی و مشاوره بازاریابی اینترنتی و مشاوره تبلیغات اینترنتی آماده خدمات رسانی می باشد.

خدمات بازاریابی اینترنتی و آنلاین

خدمات تبلیغات اینترنتی و خدمات بازاریابی آنلاین

الگوریتم های موتور جستجو گوگلتوسعه کسب و کار اینترنتیتوصیه های مفید جهت افزایش مخاطبین سایت

الگوریتم های جستجوی گوگل(Google)بخش اول
الگوریتم های جستجوی گوگل(Google)بخش دوم
 

نظرات

بدون نظر
Already Registered? Login Here
مهمان
چهارشنبه, 27 تیر 1397
If you'd like to register, please fill in the username, password and name fields.

هم سایتی شو

fi به جمع خانواده هم سایت بپیوندید

جستجو

AcyMailing Module

گنجینه های تصادفی

درباره هم سایت

هم سایت طراحی سایت و مشاوره طراحی وب و بهینه سازی صفحات وب و مشاوره بازاریابی آنلاین و تبلیغات آنلاین. 

ارتباط با ما

شماره تماس: 66404595 021   66498167 021

ایمیل: info@hamsite.ir

ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 9:00-19:00

آدرس: تهران -ب لوار کشاورز - خیابان وصال شیرازی - بزرگمهر غربی - پلاک ۲۴ - واحد ۹

عضویت در خبرنامه