راهنمای تولید محتوا هدفمند و استراتژیک در بازاریابی محتوا

راهنمای تولید محتوا هدفمند و استراتژیک در بازاریابی محتوا

 

پیشرفت چشمگیر دیجیتال مارکتینگ و اینترنت باعث شده محتوا و تولید محتوا جنبه بازاریابی پیدا کنه و با مخاطبین ارتباط برقرار کنه و یکی از اساسی ترین رکن های موفقیت در دیجیتال مارکتینگ است و به همین خاطر مقاله ای جهت آموزش تولید محتوا هدفمند و استراتژیک آماده کردیم.

 

موفقیت در کسب و کار اینترنتی با بازاریابی محتوا انجام پذیر است ، اما مهمتر از تولید محتوا داشتن استراتژی و هدف در تولید محتوا است که اگر درآن استراتژی و هدف نداشته باشیم  عملاً  کاری انجام نداده ایم ، در ادامه به تولید محتوا استراتژیک و هدفمند می پردازیم.

 

با هم سایت در ارتباط باشید

طراحی سایتبازاریابی اینترنتیبهینه سازی و سئومشاوره طراحی سایت و بازاریابی و تبلیغات اینترنتی

محتوای مرتبط با کسب و کار خود ایجاد کنید

قطعاً داشتن استراتژی در تولید محتوا می تواند به شما کمک زیادی کند ، ولی مهمتر از آن داشتن هدف برای تولید محتوا است ، محتوایی که ایجاد می کنید باید مرتبط با کسب و کار اینترنتی شما باشد.برای مثال اگر در زمینه آژانس گردشگری فعالیت می کنید به تولید محتوا مرتبط با این سنف بپردازید ، برای مثال "راهنمای سفر به ترکیه" یا "جاذبه های گردشگری فرانسه" یا اگر در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت می کنید به تولید محتوای دکوراسیون بپردازید برای مثال "ایده جالب برای تزئین اتاق خاب" یا اگر در زمینه فروش محصول می پردازید می توانید تولید محتوا مقایسه برند ها و کالا ها و راهنمای خرید بپردازید که بسیار تاثیر گذار است.

 تولید محتوا هدفمند و استراتژیک

از تصاویر جذاب استفاده کنید

استفاده از تصاویر جذاب می تواند به رساندن مطلب به مخاطب خیلی کمک کند ، به طور کلی محتویاتی که تصویر دارند یا تصاویر جذاب تری دارند از استقبال بیشتری نسبت به سایر محتوا ها برخوردار می شوند.

آموزش بازاریابی تولید محتوا استراتژیک و هدفمند 

خدمات و محصولات خود را معرفی کنید

تولید محتوا استراتژیک خیلی اهمیت دارد ، سعی کنید برای خدمات و محصولات خود مقاله و محتوای کمکی ایجاد کنید و یا به مزایای استفاده از کالا ها بپردازید و مهمتر از همه در بین محتوای خود خدمات و محصولات خود را معرفی کنید برای مثال اگر در زمینه تجهیزات پزشکی فعالیت می کنید در کنار و گوشه مقاله به نمایش و معرفی محصولات خود بپردازید و آن را برای کاربران قابل مشاهده قرار بدهید و اگر در زمینه آموزش فعالیت می کنید به معرفی کلاسهای خود و خدمات و محصولات خود بپردازید.

 آموزش تولید محتوا استراتژیک و هدفمند

از تولید محتوای تکراری بپرهیزید

تولید محتوا استراتژیک و هدفمند و بازاریابی محتوا استراتژیک به این معنا نیست که شما فقط باید تولید محتوا کنید و مقاله تولید کنید بلکه باید همیشه بروز باشید و محتوای جدید در سایت خود قرار بدهید و از تکرار محتوای قبلی و ایجاد محتوای تکراری بپرهیزید.موتور های جستجو ارزش زیادی برای سایت هایی که دائماً در حال تولید محتوا جدید هستند قائل می باشد.

خدمات بازاریابی اینترنتی و آنلاین

خدمات تبلیغات اینترنتی و خدمات بازاریابی آنلاین

هم سایت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و بهینه سازی و سئو و بازاریابی اینترنتی و تبلیغات و مشاوره طراحی سایت و مشاوره بهینه سازی و سئو و مشاوره بازاریابی اینترنتی و مشاوره تبلیغات اینترنتی می باشد.

شبکه های اجتماعی که باید در آنها حضور داشته باشیدچرا ایمیل های من اسپم می شوندروش های تبلیغات و افزایش ممبر در تلگرام

کسب و کار اینترنتی و کسب و کار آنلاین و آموزش کسب ...
بهترین زمان برای ارسال ایمیل تبلیغاتی چه زمانی است
 

نظرات

بدون نظر
Already Registered? Login Here
مهمان
چهارشنبه, 27 تیر 1397
If you'd like to register, please fill in the username, password and name fields.

هم سایتی شو

fi به جمع خانواده هم سایت بپیوندید

جستجو

AcyMailing Module

گنجینه های تصادفی

درباره هم سایت

هم سایت طراحی سایت و مشاوره طراحی وب و بهینه سازی صفحات وب و مشاوره بازاریابی آنلاین و تبلیغات آنلاین. 

ارتباط با ما

شماره تماس: 66404595 021   66498167 021

ایمیل: info@hamsite.ir

ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 9:00-19:00

آدرس: تهران -ب لوار کشاورز - خیابان وصال شیرازی - بزرگمهر غربی - پلاک ۲۴ - واحد ۹

عضویت در خبرنامه