مهمترین عامل موفقیت در بازاریابی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی

مهمترین عامل موفقیت در بازاریابی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی

 

امروز براتون یک مقاله بسیار مفید فراهم کردیم که با استفاده از میتوانید به راز موفقیت در کسب کار اینترنتی پی ببرید.

این روزها دغدغه اصلی مردم در بازاریابی اینترنتی و کسب و کار آنلاین پیدا کردن راه حل مناسب برای فروش بیشتر است،اما بهتر است بدانید که مهمترین عامل موفقیت در بازاریابی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی چیست و چه اهمیتی دارد و چرا نسبت به بقیه روش ها بسیار با ارزش تر و مهمتر است.

 

با هم سایت در ارتباط باشید

طراحی سایتبازاریابی اینترنتیبهینه سازی و سئومشاوره طراحی سایت و بازاریابی و تبلیغات اینترنتیچگونه در کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی موفق شویم

ایمیل مارکتینگ:

شاید باورتون نشه که مهمترین عامل موفقیت در بازاریابی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی همین ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی و ارسال ایمیل ها مختلف می باشد،ممکن است از خود بپرسید چطور مگر امکان داره! ما به شما این اطمینان را می دهید که با ایمیل مارکتینگ شما بهترین نتایج را در بازاریابی اینترنتی می گیرید اما چرا ایمیل مارکتینگ بهترین روش بازاریابی اینترنتی می باشد چون ابتدا باید گفت ممکن است شما آدرس خونه خود را عوض کنید و یا شماره تلفن خود را ولی کمتر پیش آمده که افراد ایمیل خود را عوض کنند دوم باید گفت که ایمیل برخلاف سایر روش های بازاریابی تنها روشی می باشد که منسوخ تا الان منسوخ نشده و مورد استفاده همگی قرار دارد شاید با خود بگویید که چرا ایمیل مارکتینگ کی دیگه ایمل هاشو چک می کنه شاید باورتون نشه اکثر شرکت های بزرگ چه خارجی چه ایرانی نتایج و بازده های فوق العاده ای را از ایمیل های خود می گیرند و به فروش های زیادی در روز دست پیدا می کنند نمونه هایی از ایمیل های ارسالی بامیلو و دیجی کالا را در پایین مشاهده می کنید.

موفقیت در بازاریابی اینترنتی آنلاین و کسب و کار

چند نکته خیلی مهم درباره ایمیل مارکتینگ:

  • از ایمیل های آماده استفاده نکنید:شما برای کسب و کار خود به هیچ وجه از ایمیل های آماده و از پیش تایین شده اکیداً استفاده نکنید طبق آخرین آماری که بدست آمده از هر 35 میلیون ایمیل ارسالی به همچین ایمیل هایی حداکثر 15 خرید انجام شده و عملاً کار بی فایده ای می باشد پس از ایمیل های آماده و شرکت های ارائه همچین سرویسی استفاده نکنید.
  • برنامه ایمیل مارکتینگ:حتماً برای ارسال ایمیل خود به افراد یک برنامه منظمی داشته باشید برای مثال هر شنبه ها یا هر شنبه و پنج شنبه ها.
  • حتماً در سایت خود بخشی به نام خبرنامه قرار دهید:با استفاده از این روش شما با ارئه یک پیشنهاد خوب می توانید ایمیل مخاطبین خود را که به کسب و کار شما علاقه مند و یا نیازمند می باشند بدست بیاورید که با این افراد در ارتباط باشد.
  • ایمیل مارکتینگ هدفمند:حتماً برای ایمیل های ارسالی هدف داشته باشید و از تکرار پرهیز کنید.

خدمات بازاریابی اینترنتی  خدمات تبلیغات اینترنتی

از ارسال ایمیل های زیاد بپرهیزید:سعی کنید هر هفته یک ایمیل یا نهایتاً 2 تا ایمیل ارسال کنید و از ارسال ایمیل های فراروان در هفته بپرهیزید.

 

خدمات بازاریابی اینترنتی و آنلاین

خدمات تبلیغات اینترنتی و خدمات بازاریابی آنلاین

سه عامل اصلی شکست در بازاریابی اینترنتیچند نکته درباره استفاده از کلمات کلیدیچگونه کسب و کار اینترنتی خود را توسعه دهیم

سه عامل اصلی شکست در بازاریابی اینترنتی
چند نکته مهم درباره استفاده از کلمات کلیدی
 

نظرات

بدون نظر
Already Registered? Login Here
مهمان
چهارشنبه, 27 تیر 1397
If you'd like to register, please fill in the username, password and name fields.

هم سایتی شو

fi به جمع خانواده هم سایت بپیوندید

جستجو

AcyMailing Module

گنجینه های تصادفی

درباره هم سایت

هم سایت طراحی سایت و مشاوره طراحی وب و بهینه سازی صفحات وب و مشاوره بازاریابی آنلاین و تبلیغات آنلاین. 

ارتباط با ما

شماره تماس: 66404595 021   66498167 021

ایمیل: info@hamsite.ir

ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 9:00-19:00

آدرس: تهران -ب لوار کشاورز - خیابان وصال شیرازی - بزرگمهر غربی - پلاک ۲۴ - واحد ۹

عضویت در خبرنامه