تیم ما:

هم سایت با همراه داشتن تیمی حرفه ای از گروه کارشناسان و مهندسان خدمات گرفته تا بخش پشتیبانی و بخش فنی طراحی سایت و بهینه سازی و بازاریابی اینترنتی و تبلیغاتی همیشه در تلاش است تا بهترین کارهای خود و خدمات خود را به مشتریان خود ارائه دهد.

هیئت مدیره

پیمان شمسکارشناس و مشاور فنی بهینه سازی و سئو و طراحی سایت
در هم سایت بنده کارشناس و مشاوره فنی طراحی و بهینه سازی سایت را انجام می دهم. یکی از افتخارات من در طول تجربه کاری همکاری با سایت ها و شرکت های بزرگ و بین الملی بوده است. این افتخار را میتونم با طراحی سایت شیمی سنتر و همکاری با سایت ها و شرکت های سپاه پاسداران ایران و برقراری استراتژی و بهینه سازی در شرکت تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی در دانشگاه تهران هست.یکی از شعارهای من برای آغاز هر کار عزم و اراده قوی و داشتن پشتکار و تلاش صبورانه در انجام هر فرآیند برای اجرای هر کار هست و امیدوارم که با تماس با بنده یک گام در عزم و اراده برای داشتن یک سایت خوب و کارآمد گام بردارید.
محمد مرادزادهکارشناس و مشاور فنی بازاریابی اینترنتی و تبلیغات اینترنتی و تجارت الکترونیک
با 7 سال تجربه در زمینه بازاریابی اینترنتی و تبلیغات اینترنتی و تجارت الکترونیک از سال 89 تا حال فعالیت در زمینه فروشگاه اینترنتی و فروش آنلاین و مدیریت شبکه های اجتماعی و همچنین تبلیغات در کسب و کار و تحلیل کسب و کار ها و رقیب شناسی اشاره کرد و تحلیل و آنالیز و ایجاد برنامه های منسجم و هدفمند برای کسب وکار ها می باشد از فعالیت های فعلی خودم می توانم به مدیر بازاریابی اینترنتی و تبلیغات و مدیر آی تی در دانش رایانه ایرانیان اشاره کنم،سخنی که من همیشه بر روی آن تاکید دارم برای موفقیت کسب و کار ها می باشد،مهمترین عامل موفقیت برای کسب و کارها می باشد شروع سریع و کوچک است.

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

Client 1
Client 1
Client 1
Client 1

درباره هم سایت

هم سایت طراحی سایت و مشاوره طراحی وب و بهینه سازی صفحات وب و مشاوره بازاریابی آنلاین و تبلیغات آنلاین. 

ارتباط با ما

شماره تماس: 66404595 021   66498167 021

ایمیل: info@hamsite.ir

ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 9:00-19:00

آدرس: تهران -ب لوار کشاورز - خیابان وصال شیرازی - بزرگمهر غربی - پلاک ۲۴ - واحد ۹

عضویت در خبرنامه